Septembar 27, 2024, 04:13:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.291 poruka u 18.763 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Testosteron enantat , PCT  (Pročitano 23119 puta)

Van mreže The Game HHH

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #45 poslato: Februar 04, 2012, 06:00:11 posle podne »
Citat
nolvadexa (VEOMA OPASAN CITOSTATIK
Dobro saznao sam nesto novo , zato i dolazim ovde i postavljam pitanja da bih znao sto vise ... ako znas jos neku takvu zanimljivost za klomifen ili hcg molim te napisi , objasni ali na lep nacin ,nema potrebe za nervozom i za
Citat
!y#y*@*$)@u$u@*^#$*t$*t@*&($(@
. Inace pod "imam" mislio sam ,mogu da imam u svakom trenutku jer sam se raspitao u kojim apotekama ima i koje su cene za slucaj da mi zatreba. A rekao sam imam da ne bih sve ovo pisao  , a dodje mu na isto .
Moje misljenje je da treba da imas drugaciji pristup kod savetovanja, traze se konkretni odgovori , cinjenice i objasnjenje ZASTO JE ,TO NESTO,  TAKO? .A ne nesto nedoreceno , dvosmisleno i slicno.   Ali u svakom slucaju postujem tvoje odgovore  i zahvalan sam na bilo kakvom savetu , samo kazem da bi mi bilo lakse da razumem i prihvatim te savete kad bi bili drugacije plasirani.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #46 poslato: Februar 04, 2012, 06:10:47 posle podne »
Citat
Moje misljenje je da treba da imas drugaciji pristup kod savetovanja, traze se konkretni odgovori , cinjenice i objasnjenje ZASTO JE ,TO NESTO,  TAKO? .A ne nesto nedoreceno , dvosmisleno i slicno.   Ali u svakom slucaju postujem tvoje odgovore  i zahvalan sam na bilo kakvom savetu , samo kazem da bi mi bilo lakse da razumem i prihvatim te savete kad bi bili drugacije plasirani.

a moje misljenje je da si ti trebalo da CITAS malo ovaj forum jer na ovome forumu o tome je pisano jedno bar zilion puta.
naravno ,nema nevroze jer kada bih se nervirao oko ovavkih budlastina koje cujem svaki dan bar 23 puta,verovatno bh odavno zavrsio u lazi lazarevicu ;)

ovo
@#^!%^%#@!#!#&!&

znaci da mi nije jasno DA POSTOJE I DALJE LJUDI KAO TI koji ne zele da citaju a dobronamenre savete shvatju kao napadn na njihovu inteligainciju,sujetu ili sta god da je vec  ;)
savete ti DVATI NECU iz jednostavnog razloga sto sam ih anpisao ja licno bar 200 puta a pored mene i ostali bar po 300 puta kao i svi postovi ispred koji su se tebi licno obracali a ti i dalje neces da citas sta ti se pise. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #47 poslato: Februar 04, 2012, 06:15:14 posle podne »
a ja jos veca budala kada se u opste upustavm PONOVO u konverzaciju
jer ono sta si pitao jucer pitao si i pre nekoliko.
vratio sam se na rpvu strnaicu ove teme i ....

pozzz

Van mreže The Game HHH

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #48 poslato: Februar 04, 2012, 06:27:21 posle podne »
Citam forum , mada npr. na ovo za nolvu nisam do sad naisao , moguce da mi je promaklo . A ponovo se vracam na stara pitanja , zato sto mi odgovori nisu bili dovoljno jasni , i ne mogu samo slepo da verujem izjavi. A kada vidim ovakvu cinjenicu kao npr. za nolvu , onda proverim na netu uverim se i jasno mi je. Ali u pravu si slazem se , treba vise da citam . pozzz

Van mreže R3nchi

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 77
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #49 poslato: Mart 05, 2012, 10:31:29 posle podne »
Klomid ti nece odigrati ulogu, u toku ciklusa, sto se tice stimulisanja prirodnog testa. A za nakupljanje vode...resi hranom. Gino ne dodje tek tako, i za to ti ne treba toliko lekova.

imam ja jedno pitzanje propionat +masteron zajedno kao antiestrogen?? znaci da se pucca 100+100mg eod

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #50 poslato: Mart 05, 2012, 11:22:16 posle podne »
zaista strasno...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #51 poslato: Mart 05, 2012, 11:26:24 posle podne »
Klomid ti nece odigrati ulogu, u toku ciklusa, sto se tice stimulisanja prirodnog testa. A za nakupljanje vode...resi hranom. Gino ne dodje tek tako, i za to ti ne treba toliko lekova.

imam ja jedno pitzanje propionat +masteron zajedno kao antiestrogen?? znaci da se pucca 100+100mg eod


vise razmislajs o nuspojavama nego o dobitcima...da se ja toliko brinem oko nuspojava ne bih ni ulazio u svet steroida.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Testosteron enantat , PCT
« Odgovor #52 poslato: Mart 05, 2012, 11:37:19 posle podne »
A pipas brajke, priznaj :D
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD