Septembar 28, 2024, 01:24:26 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: MTP alternative???  (Pročitano 2735 puta)

Van mreže High Intensity2

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
MTP alternative???
« poslato: Januar 15, 2013, 08:38:43 posle podne »
Planiram za par meseci da uradim cutting cycle uz pomocu MTP-a(masteron,trena a,propionat) ali nakon citanja svih horor prica o nepodnosljivim bolovima i teniskim lopticama strah me je da ja spadam u tu grupu ljudi koji jednostavno lose podnose brze preparate posto nisam mogao da koristim ni sustanon koliko me je bolelo, posle prvog uboda nisam mogao 3  noci da spavam niti da sedim ko covek.Moje pitanje je da li postoji neka priblizno efikasna alternativa mozda u vidu winstrola, visoke doze andriola, anavara i mozda i clen tu da se ubaci. Molim vas nemojte mnogo da me prozivte zbog orala, ne plasim se igle uposte i bola ali kad ne mogu normalno da zivim to je vec problem.

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: MTP alternative???
« Odgovor #1 poslato: Januar 15, 2013, 08:55:22 posle podne »
Test, bold, deka, masteron enan (ako nadjes), dobre doze vara. Klen, t3 sve u zavisnosti gde si sa %bf i koliko zelis da skidas.
« Poslednja izmena: Januar 15, 2013, 09:02:02 posle podne BUKAS »

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: MTP alternative???
« Odgovor #2 poslato: Januar 15, 2013, 09:46:20 posle podne »
Planiram za par meseci da uradim cutting cycle uz pomocu MTP-a(masteron,trena a,propionat) ali nakon citanja svih horor prica o nepodnosljivim bolovima i teniskim lopticama strah me je da ja spadam u tu grupu ljudi koji jednostavno lose podnose brze preparate posto nisam mogao da koristim ni sustanon koliko me je bolelo, posle prvog uboda nisam mogao 3  noci da spavam niti da sedim ko covek.Moje pitanje je da li postoji neka priblizno efikasna alternativa mozda u vidu winstrola, visoke doze andriola, anavara i mozda i clen tu da se ubaci. Molim vas nemojte mnogo da me prozivte zbog orala, ne plasim se igle uposte i bola ali kad ne mogu normalno da zivim to je vec problem.

Imamo isti problem i takodje se ne plasim od igle...
Znas kako sam ga resio?
Cesce se bodem sa manjom mililitrazom.
ovakav odgovor sigurno nisi zeleo :)

Van mreže High Intensity2

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 94
Odg: MTP alternative???
« Odgovor #3 poslato: Januar 15, 2013, 11:15:13 posle podne »
Uzimao sam Test E(galenika) idalje imam problema sa aknama na ledjima pa proslo je dosta dosta vremena a uzimao sam samo 500mg nedeljno.
Bold od stereoxa 600mg nedeljno i nista nisam osetio(ni glad i cvrstinu ni snagu niti sam dobio na kvalitetnoj misicnoj masi)
Deca mi je problem verovatno isti kao i sa tren E a to je fina/deca dick koji me bacio u bedak iako sam uzimao hcg i clomid.Ovo sa vise uboda manje kolicine kako bi tacno trebalo da funcijonise po dozama planiramo sam 300/300/300 nedeljno,da li je to dovoljna kolica posto bih mi pio prvi put za ta 3 leka

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: MTP alternative???
« Odgovor #4 poslato: Januar 15, 2013, 11:51:47 posle podne »
Odlicno Bole.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: MTP alternative???
« Odgovor #5 poslato: Januar 16, 2013, 01:28:09 posle podne »
Uzimao sam Test E(galenika) idalje imam problema sa aknama na ledjima pa proslo je dosta dosta vremena a uzimao sam samo 500mg nedeljno.
Bold od stereoxa 600mg nedeljno i nista nisam osetio(ni glad i cvrstinu ni snagu niti sam dobio na kvalitetnoj misicnoj masi)
Deca mi je problem verovatno isti kao i sa tren E a to je fina/deca dick koji me bacio u bedak iako sam uzimao hcg i clomid.Ovo sa vise uboda manje kolicine kako bi tacno trebalo da funcijonise po dozama planiramo sam 300/300/300 nedeljno,da li je to dovoljna kolica posto bih mi pio prvi put za ta 3 leka
Akne neko ima neko ne, mozda si ih dobio od pregnila??
bold 600mg trebao si itekako da osetis jedino ako nisi kratko vozio
cemu clomid i hcg na 500mg test?
ciklus necu da komentarisem ali uzmimo steroxove mere (asia malo vise) to je 9 ml znaci svaki dan po 1,2 ml ides
quad, quad, rame, rame, glut, glut, ako boli bulja idi triceps, triceps

I da. Kad vidite nekog momka u magazinu odranog u venama budite sigurni i da je njega MNOOOGOOO sto sta bolelo da dodje dotle
pozdrav