Septembar 19, 2024, 06:04:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Davidiofvap
X3MShop banner

Autor Tema: Yohimbe  (Pročitano 1671 puta)

Van mreže kure_ss

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 193
Yohimbe
« poslato: Januar 11, 2012, 11:21:06 pre podne »
Ba li neko zna koliko suplementi (biljni ekstrakti) na bazi kore Yohimbe drveta sadrže u sebi aktivnih supstanci, pre svega alkaloida yohimbina?
U NS su dostupni  500mg biljne smeše po kapsuli, naravno nigde ne postoji sirovinski sastav kapsule, a samim tim ni koliko alkaloida yohimbina sadrži taj preparat.
Pročitah da je svojevremeno Optimum Nut. imao sličan preparat pod nazivom YohimbeCaps, te da je isti imao po kapsuli 1111mg, a od toga svega 2% alkaloida yohimbina (22mg), koji su bili ostali sastojci đavo će ga znati.

Znam da je Yohimbe HCL, kao farmaceutskim putem ekstrahovan alkaloid yohimbin, neuporedivo bolji od bilo kog biljnog ekstrakta na tu temu, ali je isti nažalost banovan ;), i ja ne znam moderatora koji skida ban. Može moderator da se javi na PP, pa da brišemo temu.
« Poslednja izmena: Januar 11, 2012, 12:05:52 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Yohimbe
« Odgovor #1 poslato: Januar 11, 2012, 12:07:26 posle podne »
Ba li neko zna koliko suplementi (biljni ekstrakti) na bazi kore Yohimbe drveta sadrže u sebi aktivnih supstanci, pre svega alkaloida yohimbina?
U NS su dostupni  500mg biljne smeše po kapsuli, naravno nigde ne postoji sirovinski sastav kapsule, a samim tim ni koliko alkaloida yohimbina sadrži taj preparat.
Pročitah da je svojevremeno Optimum Nut. imao sličan preparat pod nazivom YohimbeCaps, te da je isti imao po kapsuli 1111mg, a od toga svega 2% alkaloida yohimbina (22mg), koji su bili ostali sastojci đavo će ga znati.

Znam da je Yohimbe HCL, kao farmaceutskim putem ekstrahovan alkaloid yohimbin, neuporedivo bolji od bilo kog biljnog ekstrakta na tu temu, ali je isti nažalost banovan ;), i ja ne znam moderatora koji skida ban. Može moderator da se javi na PP, pa da brišemo temu.

jako malo i s toga su potrebne velike doze da urade bilo kakav posao (daleko od onoga sta pise u opsiu da rade) osim sto ces osetiti strahovit nagon (libido)
odlicna stvar ali u velikim dozama koje su potrebne izazvia jezive stomacne probleme,pa cak i neke mnogo gore stvari