Jun 27, 2024, 04:53:47 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.241 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Fedor vs Strikeforce GP Champ?  (Pročitano 2007 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Fedor vs Strikeforce GP Champ?
« poslato: Januar 09, 2012, 03:50:31 posle podne »
Fjodor Jemjeljanjenko protiv pobjednika GP-a? Scott Coker ne isključuje tu mogućnost

Strikeforceov Grand Prix ove će godine biti priveden kraju a okršaj finalista, Josha Barnetta i Daniela Cormiera, biti će možda i posljednja teškaška borba u toj organizaciji. Odlazak najmoćnije kategorije u UFC je siguran, no upitnik još uvijek stoji nad planovima čelnika.

Prema riječima Scotta Cokera, pobjednik GP-a trebao bi se boriti još jednom u SF-u nakon turnira, i to protiv velikog imena. Ipak, još uvijek nije potvrđeno kada će Cormier i Barnett zakoračiti u kavez, a niti što će se točno dogoditi s prvakom.

"Želio bih zaključiti turnir. Započeo je u veljači 2010. godine, a nadao sam se da će trajati godinu dana. Postava je bila sjajna i smatram da smo imali nevjerojatnu tešku kategoriju. Showtime i Strikeforce zaključili su kako bi još jedna velika borba nakon turnira privela kategoriju kraju s uskličnikom," izjavio je Coker, nakon čega mu je postavljeno pitanje o Jemjeljanjenku te postoji li mogućnost da upravo on bude to veliko ime koje će dočekati prvaka GP-a.

"To je interesantno, nisam siguran kakvi su Fjodorovi planovi. Nisam razgovarao s M-1 Global. Znam da je Steve Bash bio na priredbi no nismo razgovarali o tome."

"Posljednji Car" ispao je iz istog natjecanja u prvome krugu, a nakon poraza od Dana Hendersona ruski borac vratio se na pobjedničke staze trijumfom nad Jeffom Monsonom i Satoshijem Ishiijem. Hoće li se Fjodor vratiti u Strikeforce, ostaje za vidjeti.

Izvor : MMABay

I.F.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me