Jul 02, 2024, 11:08:28 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Druga Kura  (Pročitano 12828 puta)

Van mreže johnyplayerrr

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Druga Kura
« Odgovor #30 poslato: Januar 05, 2012, 10:12:29 posle podne »
Ne zameram vam stvarno ,naprotiv ,i treba da me kritikujete kad pored toliko citanja opet lupim glupost ..ali dobro ,ovde zato i jesam ,da naucim uz vasu pomoc ....

 Dobro,dakle ,pade mi bas sada na pamet jedna misao ,od ovih aplikacija sto su mi dostupne .
 -Zelim cuti vase misljenje o Winstrol Zambonu injectivnom u vidu priliva misicne mase (ne znam tacno kako idu efektivne doze i trajanje) ,koji bih iskombinovao sa oxandrolon 50mg/day (Anavar sam naveo zbog kvalitetnije izgradnje misica) , i imam jos malo primobolana acetata za 3weeks al to da i ne racunam .. Ne znam da li uopste vredi baviti se i pokusavati ovakvom kombinacijom ,s' obzirom da sam pocetnik naravno ,mozda i vredi? Ako bi uopste ovako nesto i imalo nekog efekta laganog,smatram da su NUS minimalne ;) UZ kalorijski suficit naravno i supse,da se ne ponavljam dalje. Cenim vase konkretne komentare naravno! ,samo nemojte me molim vas navoditi vise na citanje ,raznih informacija ima ,zbunjujem se sve vise i vise ,provescu mladost citajuci ,i opet ispadnem neuk. :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Druga Kura
« Odgovor #31 poslato: Januar 05, 2012, 10:39:41 posle podne »
smatars da su nus pojave minimalne? pa to ne mozes nikako znati.Ja nemma nikakvih nuspojava na 750mg testa a neko ih ima na 250mg,znaci mozemo zakljuciti da smo svi razliciti.

Druze,evo brza lekcijica o sterosima najnajnaj banalnije moguce...

mislim sto mi uopste kombinujemo dva ili vise komada jesi li se ikada zapitao?Postoje dva glavna mehanizma delovanja steroida,jedan preko vezivanja za androgene receptore,drugi preko supresovanja kortizola (glukokortikosteroida da budem precizniji). I onda zumes listu steroida i kazes: Ok ovaj i ovaj mi oba jako deluju na andr. receptore,nema potrebe oba da ubacim,dakle treb ami jedan sa izrazenijim anabolicnim efektom. I onda kazes ok uradicu tako,a sta bi trebala d ami bude uopste neka osnova ciklusa?Testosteron.Odlucis se koji ces estar.Razmislajs d ali ti treba frontloading uopste nekim oralima ili sporijim estrom.Na to jos dodas neki malo androgeniji ili neki malo anabolicniji steroid i napravio si posao. I onda opet medju svim tim steroidima gledas karakteristike koje te zanimaju pa krenes

ok winstrol ne navlaci vodu,skoro nepsotojece sanse za konverizju u etsrogen,daje solidnu cistu masu. Al los mi je za zglobove.

Deka durabolin-jako mala sansa za aromatizaciju,daje ciste dobitke,blagotvorno deluje na zglobove...ALI jako zajeban supresor koji cesto izaziva takozvani deka dick,pa bi bilo dobro da koristim testosteron uz njega.Deka mi je i teska za oporavak.

mislim ja iskreno ne mogu da ti verujem da nisi barem ovako nesto nasao na forumu nego kazes imas zbunjujuce informacije. Za tvoje dobro citaj,mislim sta ces uraditi lupam ako ti 3 dana posle injekcije odjednom krene otok mesta uboda?HOces znati da prepoznas da li je u pitanju abces,sterilni abces,mozda si s esamo nazuljao dok si sedeo na stolici ili iziritirao mesto uboda dok si radio cucanj ili jednostavno misic nikada pre nije susreo takav rastvor pa mu treba vreme da se navikne??? Sav taj info imas ako ne na forumu,sigurno na netu to ti tvrdim.

takodje nemoj te fore jeftiniji mi je test,ne treba da uzimas testosteron jer je jeftiniji vec zato sto je neka osnova.

misli  sta ti hoces u stavri?? winstrol i anavar??Ko ti ej to savetovao i zasto?Mislim kojom logikom dolazis do tih kombinacija,pa ebemu zar nema 20 tema sa nazivom prva kura na ovom podforumu iz kojih si mogao nauciti nesto?


ja stavrno apelujem na tebe i tvoj zdrav razum,SACEKAJ SA STEROIDIMA! Kada budes u stanju da te neko u po noci probudi i onako sevne baterijsku lampu u oci i pita te "STA DOBIJAS OD ANAVARA A STA OD WINSTROLA?" i ti odgovoris bez po muke,onda kreni sa sterosima.Ovako mucis svoje telo,povecavas sansu za losim nuspojavama i generalno srozavas jos vise ovaj sport bodibidling jer smo i ti i ja i svi ovde na forumu ambasadori ovog sporta i treba da prikazemo neko znanje na sebi  a ne da svi znaju da se kokamo gramima i gramima a da izgledamo kao onaj gejsha iz Tvajlajta.


p.s. i treba da provedes mladost citajuci,ja sam proveo dugo vremena citajuci knjige pre no sto sam krneuo razmisljati o prvoj kuri. Ja opet kazem,ako mislis da to moze na brzinu,rokaj onda sine i wins i dbol i primo,ma sve odma samo ludo i brzo.Ali seti se posle toga ove teme i onda umesto da pricas ljudima kako te je sjebala hemija,ti im lepo pokazi ovu temu u kojoj smo apelovali na tebe da ne koristis to bez znanja.

How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Druga Kura
« Odgovor #32 poslato: Januar 05, 2012, 10:52:45 posle podne »
Los pristup svemu. Par knjiga u ruke, dobro iscitati i SHVATITI stvari. 
Jako je glupo da se oslanjas na odgovore koje ces dobiti od nas. Jer cisto sumnjam da ovde ima iko zivaca da se raspisuje oko takvih pitanja. Nisu glupa, jer pitanje niakd nije glupo, moze biti glup odogvor, ali to su pocetnicka pitanja koja su ispricana 20000000000 puta, i ne razumem poentu da se stalno vrtimo oko istih pitanja tj odgovora.

Pamet u glavu.

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Druga Kura
« Odgovor #33 poslato: Januar 05, 2012, 11:23:53 posle podne »
Al je filip lepo objasnio... I trebas da cenis to sto je uopste posvetio toliko vremena da napise sve to.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže johnyplayerrr

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Druga Kura
« Odgovor #34 poslato: Januar 05, 2012, 11:37:01 posle podne »
Dobro ....nepreostaje nista drugo nego da prihvatimo dobronamerne savete ..nastavicu da citam i dalje u svakom slucaju .. vreme mi dozvoljava oko 4-5h dnevno ..vise od toga tesko ..Drugo je sad sto se meni to sve izmesalo i sto nalecem cesto na iste textove,prepirke ,raznorazne primere ,slabije na realnost ,retko ko hoce i da prica o tome .. al dobro .. Cenim svaki odg.  Eto ako neko ima neki korisni link za mene ,dobro ce doci. Pozdrav

Van mreže johnyplayerrr

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: Druga Kura
« Odgovor #35 poslato: Januar 06, 2012, 12:31:33 pre podne »
Steroidi za zdravlje
Nelson Montana
priredio: Srdjan Santic
Svako ko zna bilo sta o “pravom” bodybuildingu ce se sloziti sa mnom u misljenju da su price o opasnostima koriscenja steroida koje nam plasiraju mediji preterane. Vecina ljudi, potpuno dezinformisani, smatraju da su steroidi na istom nivou kao I heroin, sto se tice opasnosti po zivot. Ali ono sto je najgore je sto drustvo ne pravi razliku u kolicini koriscenja neke supstance. Postoji razlika izmedju pijenja litre viskija dnevno I pijenja 2-3 piva subotom uvece. Postoji razlika izmedju koriscenja I preterivanja.
Pretpostavimo da ste sa mnom do sada. Svi se slazemo da, ako popijete par tableta D-Bola, nece vam eksplodirati jetra ili vam se razviti tumor na mozgu preko noci. Ali, reci da su steroidi dobri za zdravlje je mozda malo previse. Ali pogledajte – zar imanje snaznog tela ne stiti coveka od svakodnevnih stresova, fizickih I psihickih? Zar ne bi bilo bolje da mozete da se brze oporavljate od bolesti, imate visi nivo GH, poboljsan nivo T3, veci broj krvnih zrnaca I nizi nivo kortizola? Svi ovi elementi doprinose boljem zdravlju.
Naravno, ako zelite da koristite steroide da bi dobili 15 kilograma svaki put kad uradite ciklus, onda ovaj program nije za vas. Ali, ako ste neko ko zeli da iskoristi pozitivne efekte steroida da bi poboljsao svoj izgled, a bez nezeljenih efekata, postoji nacin. Naravno, svako je drugaciji. Neki ljudi imaju zdravstvenih problema zbog kojih ne bi smeli da koriste steroide. Ali, za vecinu zdravih, odraslih osoba, ovo je zdrav I praktican pristup koriscenju steroida.
Kada je u pitanju koriscenje steroida bez gubitka kose (dno), gubitka seksualnog nagona (dno dna), depresije posle ciklusa I gubitka dobijenih misica, postoji nekoliko kljucnih koraka.
Prvi korak ce kod vecine izazvati poprilicnu sumnju:
Ciklusi ne smeju biti duzi od tri nedelje.
Znaci, tri nedelje najvise, pri punoj dozi, plus jedna da se “skinete” sa sterodia. Sad sigurno mislite: “Kakvu cu masu da nabacim sa takvim kratkim ciklusom?” Recu cu vam – masu koju cete zadrzati. Sta mislite zasto se najveci deo mase nabacene nekim velikim ciklusom izgubi? Zato sto je telo adaptivan mehanizam, a ne moze se adaptirati na toliku masu za tako kratko vreme. Ali, na 3 kilograma? To vec moze.
Postoje I druge prednosti tako kratkog ciklusa. Uzmite registar lekova I pogledajte koji su efekti koriscenja prevelike doze Winstrola – nikakvi. A onda pogledajte pod aspirin – videcete da vas moze ubiti. Nezeljeni efekti od steroida dolaze zbog predugog koriscenja. Svi znaju da ako popijete nekoliko Anadrola, najgore sto vam se moze desiti je da vas sutra boli stomak. A probajte da sunete saku aspirina I pola litre votke – pa merite koliko treba vremena da stigne hitna pomoc.
Koriscenje steroida na ovako kratko vreme eliminise I potrebu za Nolvadexom.
Dok je vreme koriscenja kratko, doze moraju biti visoke, dok su receptori jos svezi I najveci napredak je napravljen. Dodatna prednost je sto se sledeci ciklus moze poceti ranije. Period odmora treba biti 4-6 Nedelja. Na ovaj nacin mozete praviti postepen napredak, koji je slican prirodnom treniranju, samo mnogo brzi.
Mislim da iko ko je bar malo zainteresovan za svoje zdravlje ne bi trebao da koristi Anadrol. Vrlo snazno utice na jetru, a I veci deo napretka u snazi I velicini koji dobijete na Anadrolu je zbog zadrzavanja vode. Probajte da u sebe sipate hranu I pijete 3 litre vode svakih pola sata I postici cete isti efekat. Kao sto jedan moj drug kaze: “Kad zavrsis ciklus Anadrola, pisas dvaput I izgubis 10 kilograma.”
Sto se tice steroida koji se ubrizgavaju, treba znati par stvari – Equipose je zivotinjski steroid, a mnogi koji ga koriste imaju simptome slicne gripu. Testosteroni (osim Sustanona) nisu dobri, pogotovo za starije, a I dobitak nije dugotrajan. Parabolin ima jako anabolicko dejstvo, a I nije preterano androgen, ali ima druga toksicna dejstva. Jedini racionalan izbor steroida koji se ubrizgavaju su Primobolan I Deca-Durabolin.
Oralni steroidi su opasniji zato sto su 17-alfa alkilisani, sto znaci da imaju dodatu alkil grupu na alfa-poziciji 17-tog atoma u molekulu. Ovo se radi da se steroid ne bi potpuno degradirao u prvom prolazu kroz jetru, zbog cega I imaju lose dejstvo na nju. Tablete Primobolana su izuzetak, ali su efektivne samo kod onih koji prvi put koriste steroide. Ali su dobre za zene. Anavar nema mnogo losih efekata, ali ni on nije dovoljno jak, cak ni za zene. Proviron se najbolje koristi kao anti-estrogen. Ovo ostavlja samo Winstrol I dobri stari D-Bol. Mnogi ce reci da je D-Bol opasan, ali razlog zbog kog ga spominjem je da ima najbolji odnos rizika I koristi. D-Bol je veoma efektivan. Ako doze nisu vece od 20mg dnevno, on postaje odlican izbor za kratke cikluse. Najbolji efekat daje ako se koristi u kombinaciji sa Primobolanom.
Najbolji savet za ovakve cikluse je da se, ipak, koristi optimalna doza, a ne bas maksimalna. Morate znati da 800mg Deca nece dati duplo veci rezultat od 400mg. U isto vreme, koristiti premalo bi bilo trosenje novca, vremena I receptora.
Uzmimo za primer da ste odlucili da uradite ciklus od 400mg Deca nedeljno I 20mg Winstrola dnevno. (Alternativa bi bio ciklus od 400mg Primobolana nedeljno I 20mg D-Bola dnevno.) Znam da nekima ovaj ciklus deluje slab, ali mi ovde pazimo na zdravlje, zar ne? Pijte svih 10 tableta (20mg) Winstrola tri nedelje. Pocetkom cetvrte nedelje uzimajte 8 tableta 2 dana, zatim 6 tableta 2 dana, 4 tablete jedan dan, 2 tablete jedan dan, I samo jednu tabletu poslednjeg dana.
Uzmite prvu injekciju Deca od 200mg prvog dana. Za 3 dana uzmite jos 200mg. Sacekajte 4 dana I uzmite jos jednu dozu od 200mg. Pet dana kasnije uzmite dozu od 100mg. Poslednju dozu, takodje od 100mg, uzmite za nedelju dana. Ovo ce obezbediti da imate maksimalnu koncentraciju steroida u krvi u trenutcima kad je proces rasta na vrhuncu, a takodje obezbedjuje I postepeno skidanje, tako da endogeno lucenje testosterona nije poremeceno.
Ipak, na kraju ciklusa nije lose da koristite Tribulus Terrestris, sto ce normalizovati lucenje leutenizirajuceg hormona. Muskarci preko 35 godina starosti bi trebalo da jos I koriste Saw Palmetto, da bi sprecili uvecanje prostate zbog viska DHT (dihidrotestosterona). Posto zelite I da vam jetra ostane citava, koristite sledecu stvar:
•   Uzmite 1 ceo limun, podelite ga na cetiri dela I ubacite u mikser
•   Dodajte 3-4 supene kasike soka od pomorandze, najbolje nekog koji ima koncentraciju 100% (Next Premium ili tako nesto)
•   Dodajte jednu supenu kasiku maslinovog ulja
•   Sve ovo izmesajte u mikseru 1-2 minuta, a zatim procedite
•   Dobijenu kolicinu podelite na 3 I pijte sa svakim obrokom
Do kraja cikluca, ocekujte da cete imati 3-4 kilograma vise. Ako vam je ishrana bila u redu, najveci deo toga ce biti misicna masa. Ako ste dobro trenirali, zadrzacete sve sto ste dobili. Vredi napomanuti da napredni bodybuilderi toliko nabace za godinu dana. Napredak od godinu dana treniranja za jedan mesec I nije tako lose.
Takodje treba da znate da, ako vam je ovo prvi ili drugi put da koristite steroide, doze treba da budu prepolovljene. Preporucujem da se suzdrzite od koriscenja steroida dok ne iskoristite sve prirodne metode. Smatram I da osobe ispod 24 godine starosti ne bi trebalo da koriste steroide.
Ja licno priznajem da sam uz pomoc ovakvih ciklusa dostigao nivo fizicke spremnosti koji prirodno nikad ne bih mogao dostici. Sada, kada imam 44 godine, imam 12kg vise nego ranije, nivo telesnih masti mi je ispod 10%, uprkos tome sto nisam koristio steroide vec godinu dana. Posto izgledam bolje nego ikad, osecam se kao da sam ponovo mlad.
Zelim samo da vam pozelim sve najbolje na putu do boljeg zdravlja I boljeg izgleda.

 -JA shvatam da bih trebao uraditi 8 nedelja test.depo 500mg + oral front load 5week ,ali kada procitam ovakav text mozda bih pre uradio gore navedenu "zdraviju",sigurniju u smislu bezbedniju varijantu sa PRIMO. i DBOL 20mg/day @ 3weeks + cetvrte nedelje piramidalno opadanje,kao sto pise gore. E sad ,nisam ja pisao taj text...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Druga Kura
« Odgovor #36 poslato: Januar 06, 2012, 12:33:15 pre podne »
ma zajebi Nelsona Montanu on je imao dosta izvala sreca da je ziv :D nego reci ti meni kako nisi video ovu temu???? http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,7433.0.html
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Druga Kura
« Odgovor #37 poslato: Januar 06, 2012, 12:39:58 pre podne »
skini knjige anabolics 2006 recimo,imas i kasnija izdanja nisam siguran koje su god,neko ce se sa foruma vec setiti,ali i ovo sto sam ti napisao je puna kapa za ono sto ti treba.Iako opet mislim da dosta toga vec ima ispisanog ovde kad te ne bude mrzelo
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže MilanceOlympia

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 617
Odg: Druga Kura
« Odgovor #38 poslato: Januar 06, 2012, 12:50:29 pre podne »
filipe, odlicno objasnjenje, zaista sjajno