Septembar 23, 2024, 03:19:15 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: White bi htio da Anderson Silva zaključi karijeru mečem protiv Jonsa ili GSP-a!  (Pročitano 1915 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
White bi htio da Anderson Silva zaključi karijeru mečem protiv Jonsa ili GSP-a!
« poslato: Decembar 20, 2011, 10:47:56 posle podne »
Sasvim je jasno da UFC već neko vrijeme pokušava dogovoriti borbu Andersona Silve, ili sa Georgesom St. Pierreom ili sada s Jonom Jonesom.

Problem je što suvereni vladar srednje kategorije želi sa što više stila zaključiti svoju karijeru i ne planira se izlagati teškim mečevima koje možda ne bi mogao dobiti. U zadnje vrijeme Brazilac pomno bira tajming i, kako je to već potvrđeno, polako planira vješanje rukavica o klin.

U razgovoru za jedan brazilski medij, čelnik UFC-a, Dana White kaže:

“On je vjerojatno najbolji borac u povijesti ovog sporta. Nije izgubio i prvak je još od 2006. godine. Vjerujem da dva puta još mora braniti titulu, a što će nakon toga i hoće li se umiroviti, zaista ne znam”, izjavio je White i dodao:

“Možda bi mogao zaključiti karijeru super borbom protiv Jona Jonesa ili Georgesa St. Pierrea. Mogao bi otići na taj način – da se bori u drugoj težinskoj kategoriji. Ja bih bio zadovoljan s tim. Neka sjedne na taj brod i otplovi u zalazak sunca.”

Nakon ovog slikovitog rječnika UFC-ovog čelnika, jasno je da će američka promocija učiniti sve da se taj plan i ostvari. Hoće li uspjeti ovisi isključivo o Pauku!

www.fightsite.hr
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me