Septembar 25, 2024, 09:19:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Brat Pantela  (Pročitano 3583 puta)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Brat Pantela
« poslato: Decembar 17, 2011, 11:04:39 pre podne »
Evo malo da se nasmeje ko gotivi brata Pantelu, rasnog strelca naseg :)

PANTELA SA FEJSA EKSKLUZIVNO ZA PRESS
Pantela sa Fejsa: Dok sam živ, srpski fudbal umreti neće!
Ispovest tipa premierno - Pantela, najveća zvezda Fejsbuka i „kradljivac" alter-ega fudbalera Marka Pantelića, u ekskluzivnom intervjuu za Press otkrio je ko može da nosi titulu golgetera rasnog, da se okrepi rado u „Meku" sokom vrste licenciranim i zašto ne voli bičarke tipa latino

Legendarni Pantela već je ušao u anale Fejsbuka, a i šire. Danima unazad glavna je tema za razgovor, a specifičan način govora autora fanpejdža ove stranice već je ušao u sleng.
Poslednjih nedelja mnogi pravog Marka Pantelića više gledaju kroz prizmu Pantele, nego po golovima koje zabija Olimpijakos. Čak je nedavno sam Marko Pantelić priznao da mu se dopada to što radi Pantela, tako da tužbe oko preuzimanja identiteta neće biti. Pantela je po prvi put dao intervju i to za naš list, ali nije želeo da se slika i time razbije misteriju.
Je l' istina da je kumara Deki bolji sa loptom od tebe?

- Kumara e fizički građen da nabia lopte na pomoćne terene. Ja sam pak prekaljeni golgeter koi maltretira goše u ligama petice. Nismo baš upoređivanja za. Al ja sam više rasan, da se tako izrazim golgeterski.
A Žigara je l' rasan?

- Žigara je dobar čkode al nie rasan. Nači, samo ga gađaju u vugla pa ša bude. Panteli daš loptu i krećeš ka delu terena zvanom centar. Žigara je dobar za biliar kacmo igrali reko mi je: „Ne sme crna se ubacue."
Ko će pre da umre - srpski fudbal ili Tole?

- Nadam se solucii tipa prvoj. Šalim se, naravno. Reko e Pantela više puta da je Tole ljomber - neviđeni nemač pojma. Bolje mu je da ne dovodi trenere tipa Žonpi koi me ne forsiraju dovoljno. Što se tiče srbskog fudbala, neće dumre dok sam ja živ.
Anonimnost iznad svega

Ideja za vođenjem naloga Marka Pantelića nastala je na sajtu Vukajlija, a nakon toga se brzinom munje proširila na Fejsbuk i Tviter, dve trenutno najpopularnije društvene mreže. Ipak, autori ovih stranica nisu iste osobe, ali zajedničko za sve njih je da ne žele da otkrivaju identitet.
- E sad ni ja neću da pišem kao Pantela. Ne bih da stavljamo moju sliku, kao što ne bih ni da se piše o meni kao kreatoru grupe... Fora je što se ljudi lože dok je to samo Pantela, iako znaju da to nije Pantelić, fora je da se piše samo u stilu Pantele. Tako je bilo i sa Dudarimom, šta mislite, da bi on bio toliko poznat da je posle 3 meseca otkrio ko je? Ovako je zanimljivije. Ljudi se stalno pitaju „Ko li je taj Pantela?", „Ko je taj car?" Ponovo, mogao bih da budem i neki debeli nolifer (kao što je Dudarim, koji je otkrio identitet tek pre par dana) - bilo je skoro sve što smo saznali o pravom, još nepoznatom vlasniku ove stranice, koji dodaje da ima i negativnih komentara na njegove postove.
 
Je l' foliraš nekad da si fauliran?

- Ne folira Pantela nikad. Defenderi misle da će da me zaustave grubošću, al ih nadigravam svakodnevno rasnim kretnjama.
Šta ti je lepše, gol iz ofsajda tipa milimetar ili u zaustavnom vremenu?

- Pitanje tipa teško. Da ne bude da sam to samo rekao proforme radi, evo ti primer. Jel ti više voliš da me gledaš bez maice ili bez gaća? Normalno da e teško da se odlučiš jer su obe opcie primamljive.
Šta je, osim Pantele, falilo reprezentaciji Srbije da prođe na Evropsko prvenstvo?

- Što reko Žonpi analitičar, hfalilo nam je loma sreće. Nie bila dobra taktika. Nisam bio dovoljno forsiran i povrh svega Jorgančela prima gol iz Austrie. Splet okolnosti tipa loših.
Negde smo čuli da ne postoje frigidne cice, nego samo one koje nisu upoznale Pantelu... Koliko ti se nude?

- Nude se Panteli bičarke širom Evroazie, al nie Pantela u zonfiću pohotnosti, oplođava Pantela samo onoliko koliko mu profesia dozvoljava.
Je l' ima i onih tamnije puti?

- Sigurno voli Pantela da promeša karte i u seksualni koktel ubaci i malo Azijatkinja i čokolade. Ako me razumete, a kapiram da razumete.
Kruži priča „Bog na nebu, Pantela na Fejsu", je l' Pantela ide u crkvu?

- Ide Pantela u ustanove tipa crkve, manastire... Nie Pantela zaostali komunista koi ima određenu dozu animoziteta prema pravoslavnoj religii. Često u znak pažnje prema bogu, pokažem tri prsta i prekrstim se na opšte odobravanje auditoriuma.
Golmani te se plaše, to je dobro poznato, a gde više gađaš - kroz noge ili u rašlje?

- Zavisi od situacie, naprimer kacam igro za Hertu voleo je Pantela da zavuće kroz piške, al sad je veća fora da pogodim u raklju jer kroz piške gađam u krevetu.
Je l' Pantela nekad „mučko kolu"?

- Ne mućka Pantela sokove tipa gazirane jedino sokove tipa „Brate minli" i sokiće od borovnice. Pantela e sportista, al okrepi se rado u „Mekdonaldsu" sokom vrste licenciranim.
Da li pratiš tenisere, sa kim se bolje slažeš - Jankelom ili Noletom?

- Voli Pantela oba srbska tenisera. Đa mi se način na koi prezentuju Srbiu kao multifunkcionalnu zemlju bez ikakvih unutrašnjih konotacia. To e takoreći briljantno. Sporcki pozdrav za njih.
Znamo da ne voliš Džej Lo, koji tip devojke kod tebe ima šanse?

-Ne furam taj latino stil. Kod mene šansu imaju emancipovane dame sa širokim seksualnim vokabularom kamasutra fazon.
Neka poruka za čitaoce i savet za kladioničare?

- Na kraju bi pozdravio verne fenove. Poručio bih im da šupi ćirilicom. Za kladžu bi reko uvek igrajte, Pantela dae gol. Ako ima opcia za evrogo odigrajte metodom fiksno. Sporcki pozdrav, sagapo!
Men sana in corpore sano !

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Brat Pantela
« Odgovor #1 poslato: Decembar 17, 2011, 02:04:51 posle podne »
BOGOTAC.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Brat Pantela
« Odgovor #2 poslato: Decembar 17, 2011, 02:14:11 posle podne »
Ja ne znam dal sam ja mentol ali meni je ovo bas smesno . I sto je najbolje majstor dao vise golova zadnjih mesec dana nego za 2 sezone:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Brat Pantela
« Odgovor #3 poslato: Decembar 17, 2011, 02:36:55 posle podne »
Ja ne znam dal sam ja mentol ali meni je ovo bas smesno . I sto je najbolje majstor dao vise golova zadnjih mesec dana nego za 2 sezone:-)

Majstor ostaje majstor. Ja ga licno obozavam, obozavao sam ga i pre ovoga.
Samo je luda glava u mladosti sprecavala da ostvari vise, a i ovako je imao veoma dobru karijeru.
Malo ko zna da je on u 19. godina igrao u PSG-u i ko zna gde bi posle toga dogurao da je smirio bubice.
Buknuo je ponovo tek u 26. (!) godini, kad je kupio sebi povratak u Zvezdu golom u kupu protiv svojih.
E sad za ove strucnjake i selektore koji ga prozivaju za igre u reprezentaciji... Pogledajte malo Markovu statistiku u bilo kom klubu. Covek je resetao svuda gde mu je pruzena sansa. Ali, takav smo narod.
Pantela, ploditelj rasni.

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Brat Pantela
« Odgovor #4 poslato: Decembar 17, 2011, 04:30:20 posle podne »
pa meni je on tehnicki i mentalno najbolji nas napadac...ali fizicki je zato najgori :( nit brz,nit skocan,nit jak,nit stabilan,nit izdrzljiv,nit agresivan...nista.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Brat Pantela
« Odgovor #5 poslato: Decembar 17, 2011, 04:54:10 posle podne »
Sto bi rekao jedan moj trener iz mladih dana :" nije mnogo jak , ali zato nije ni brz":-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Brat Pantela
« Odgovor #6 poslato: Decembar 17, 2011, 08:54:04 posle podne »
jel to pricao o tebi ? :P

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Brat Pantela
« Odgovor #7 poslato: Decembar 17, 2011, 09:33:49 posle podne »
:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Modulator

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 168
Odg: Brat Pantela
« Odgovor #8 poslato: Decembar 17, 2011, 10:04:15 posle podne »
Naci, kad bi brat Pantela postao clan ovog rasnog foruma, ja bih totalno izneverovao metodom tipa suza radosnica.
Месо млевено мангулице печено. За снагу је важно да не обедује зелено.