Septembar 23, 2024, 06:25:51 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.971 članova - Poslednji član: JeremyTIX
X3MShop banner

Autor Tema: Maro Perak pred dvije tisuće fanova pregazio "Zvijer" (VIDEO)  (Pročitano 2536 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Maro Perak pred dvije tisuće fanova pregazio "Zvijer" (VIDEO)
« poslato: Decembar 16, 2011, 11:02:50 posle podne »
Dubrovčanin Maro Perak očekivano je večeras prebio slavnu "Zvijer", 50 kg težeg Amerikanca Boba Sappa u glavnoj borbi priredbe "Noć Gladijatora 6" u dvorani na Gospinom polju.

Sve je bilo gotovo nakon 3 minute borbe kada je Maro serijom udaraca osigurao pobjedu tehničkim nokautom. Klasičan kraj za Amerikanca kojem je ovo bio treći uzastopni MMA poraz u svjetskim ringovima.

Završetak borbe nije se svidio Sappovu treneru (da, on ima trenera!) Amiru Shafyju Pouru, koji je uzeo mikrofon od voditelja programa kako bi se žalio na prerani prekid. Perak se nije dao smesti te mu je pred svima uzvratio da ako želi mogu nastaviti borbu. Tako nešto naravno nisu dozvolili suci tako da je rezultat ostao nepromijenjen.

U ostalim borbama uvjerljivi su bili domaći borci iz Dubrovnika, a posebno ćemo spomenuti Antu Deliju koji je demonstrirao ogroman potencijal nokautiravši u 1. rundi iskusnog Zagrepčanina Dražena Forgača. Splićanin Matijas Barić također se nije ni oznojio protiv Saše Lazića iz Srbije.

U K-1 mečevima slavili su Ivan Bilić (Zelg team), Marin Došen (Sv.Matej Viškovo)i možda najzgodnija thaiboksačica svijeta Veronika Golčić (OFC Opatija).

Rezultati:

K-1: Ivan Bilić - Boško Mišić (3-0)
MMA: Darko Knego - Milo Nikolić (1R KO)
MMA: Tonči Peruško - Aleksandar Bulatović (1R TKO - ozljeda)
MMA: Hrvoje Slade - Istvan Kalmar (1R KO)
MMA: Kristijan Perak - Savo Kosić (3-0)
MMA: Ante Delija - Dražen Forgač (1R KO)
K-1: Marin Došen - Davide Longoni (3-0)
K-1: Veronika Golčić - Danijela Pivković (1R KO)
MMA: Matijas Barić - Saša Lazić (1R TKO)
MMA: Igor Alagić - Tihamer Brunner (1R gušenje)
MMA: Maro Perak - Bob Sapp (1R TKO)

T.B./www.profightstore.com

http://www.youtube.com/watch?v=KJzqlequnrc&feature=player_embedded#!

PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Maro Perak pred dvije tisuće fanova pregazio "Zvijer" (VIDEO)
« Odgovor #1 poslato: Decembar 16, 2011, 11:43:45 posle podne »
bas me cudi da je bob izgubio od nekoga...deluje mi kao da namerno hoce da gubi borbe...
kakva beskorisna masa :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Maro Perak pred dvije tisuće fanova pregazio "Zvijer" (VIDEO)
« Odgovor #2 poslato: Decembar 17, 2011, 01:02:08 posle podne »
Nije bas beskorisan, koliko vidim namlatio je para kao svi ostali u paketu:-)
Men sana in corpore sano !

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Maro Perak pred dvije tisuće fanova pregazio "Zvijer" (VIDEO)
« Odgovor #3 poslato: Decembar 17, 2011, 01:30:06 posle podne »
I pored odredjenog uspjeha koje je imao u pocetku njegove karijere, i velike popularnosti koju je tada postigao, manje vise nikada nije bio velika i ozbiljna prijetnja, vec vise zabavljac.

U zadnjih 9 borbi je izgubio 7 puta, svaki put prilicno lose, otprilike pojavi se, napravi neki stos na konferenciji za novinare, privuce odredjenu paznju medija, i vrlo brzo izgubi. Uzme kintu i vjerovatno ce tako raditi dokle  bude onih koji budu spremni da prave cirkuske borbe... nekad su to bili Japanci sa svojim debelim chekovima za Boba i ostale freakove, danas je to spalo na neke lokalne priredbe....

Ali sta da radi crni covjek, i on mora od necega da zivi.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Maro Perak pred dvije tisuće fanova pregazio "Zvijer" (VIDEO)
« Odgovor #4 poslato: Decembar 17, 2011, 01:45:55 posle podne »
i cigani imaju dusu...

ma i to sto kazes,on je uzeo ovde vise para nego pobednik...