Septembar 27, 2024, 01:19:10 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: NOVOGODISNJI PAKET SPORTSART FITNESSA  (Pročitano 1125 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
NOVOGODISNJI PAKET SPORTSART FITNESSA
« poslato: Decembar 10, 2011, 07:31:16 posle podne »
Poštovani prijatelji, u periodu od 12. do 31. decembra tekuće godine, menadžment SportsArt Fitness-a se odlučio da svim starim i novim korisnicima naših usluga omogući kupovinu kartica na 3, 6 i 12 mjeseci sa velikim popustom i uz dodatne bonuse!

Ponuda SportsArt Fitness-a koja važi do kraja godine je sledeća:

Kartica za tri mjeseca neograničenog korišćenja kluba - 69e (Ili samo 23e mjesečno!)
Kartica za šest mjeseci neograničenog korišćenja kluba - 119e (Ili samo 19,8 eura mjesečno!)
Kartica za godinu dana neograničenog korišćenja kluba - 199e (ili samo 16,5e mjesečno!)

Takođe, svaki član koji iskoristi neku od akcijskih kartica do 31. decembra besplatno dobija:

1. Plan treninga, usklađen sa ciljevima korisnika!
2. Sedam dana potpune trenerske podrške usmjeren ka implementaciji trening plana!
3. Plan prehrane, napravljen strogo prema njegovim potrebama!
4. Plan saplementacije za puno maksimiziranje rezultata!

Ovaj paket radi SAF Team trenera posebno za svakog člana!

Takođe, SportsArt Fitness kupcima akcijskih kartica ODOBRAVA 15% POPUSTA na kompletan sadržaj naše prodavnice saplemenata!!!

Iskoristite ovaj, u Crnoj Gori jedinstven paket, i napravite najvažniji korak ka boljem, ljepšem i zdravijem tijelu!

SportsArt Fitness Team
www.SportsArtFitness.me
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me