Jun 29, 2024, 12:05:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.950 članova - Poslednji član: Lavilldaumb
X3MShop banner

Autor Tema: prva kura  (Pročitano 27319 puta)

Van mreže Miodrag00000

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: prva kura
« Odgovor #45 poslato: Januar 30, 2012, 09:15:32 posle podne »
Ako kura traje 4 nedelje, ima li potrebe da se posle kure uzima "zastita"? Znam da ne postoji zastita vec to sto bi ubrzalo oporavak... Tribulus znam da treba zbog testosterona... zanima me treba li sto da se uzme da ubrza regeneraciju jetre? Citao sam, mnogi kazu da ne treba za kratku kuru nista bez tribulus... I ako mozete to sto odgovorite da napisete razlog zasto je to tako... :) Unaprijed HVALA :)

p.s. izvinjavam se, sad me napomenu lik da sam zaboravio da kazem sta je u pitanju... samo metan (crvene tablete)
« Poslednja izmena: Januar 30, 2012, 09:27:54 posle podne Miodrag_Mijo »

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: prva kura
« Odgovor #46 poslato: Januar 30, 2012, 09:21:03 posle podne »
Pa pazi kao da si otisao u auto salon i rekao ja hocu da kupim kola....

Ti za te cetiri nedelje mozes da uzmes i Methandrostenolone+Oxymetholone+Stanazolol a mozes i samo propionat pa sad ti popo budi pametan 8)

Edit: Metandzije ponovo jasu :), to nije kura nego cisto drndanje zdravlja druze, a to ce ti reci i iskusniji od mene po ovom pitanju, ako neces da se busis kao covek nemoj ni pocinjati, mada dobro razmisli prvo da li ti oni uopste i trebaju.

Pozdrav
« Poslednja izmena: Januar 30, 2012, 09:30:36 posle podne Ishmerish »
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Ismail

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: prva kura
« Odgovor #47 poslato: Februar 08, 2012, 05:38:50 posle podne »
Pozdrav,
mozda sam si umislio posto mi je prva kura, imam blagu nadrazenost u obje bradavica to jeste kad predjem rukom malo jace osjetim blagu bol, nisu nista tvrdje niti natecene. Dali da pocnem uzimati nolvadex ili sam si umislio.
Unaprijed hvala

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: prva kura
« Odgovor #48 poslato: Februar 08, 2012, 07:08:55 posle podne »
Sta i koliko dugo uzimas?
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Ismail

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: prva kura
« Odgovor #49 poslato: Februar 08, 2012, 07:33:33 posle podne »
Sorry za nedorecenost,
u pitanju je prva kura testosteron depo solo 500mg 10 nedelja, trenutno 5 nedelja.

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: prva kura
« Odgovor #50 poslato: Februar 08, 2012, 09:50:51 posle podne »
Umislio si. Ako nema natecenosti, nema potrebe za nolvadexom.
No curling in the squat rack!

Van mreže johnyplayerrr

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: prva kura
« Odgovor #51 poslato: Februar 08, 2012, 10:15:25 posle podne »
Da ne otvaram temu novu ,da se ubacim samo .. kada je kura u toku ,znaci 10ak dana odmaklo ...da li prekidati zbog prehlade ,grlo i to .. sta ,kako :/

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: prva kura
« Odgovor #52 poslato: Februar 08, 2012, 11:10:38 posle podne »
A sto bi prekidao? Odmori od par treninga, izleci se i udri po gvozdju. Mada mislim da nije prehlada nego ti telo reaguje na nove supstance u sistemu pa se to manifestuje kao prehlada. Nista novo i nista strasno

Van mreže sele137.

  • Član
  • *
  • Poruke: 8
  • ALPHA MALE
Odg: prva kura
« Odgovor #53 poslato: Februar 08, 2012, 11:53:57 posle podne »
Pozdrav,
mozda sam si umislio posto mi je prva kura, imam blagu nadrazenost u obje bradavica to jeste kad predjem rukom malo jace osjetim blagu bol, nisu nista tvrdje niti natecene. Dali da pocnem uzimati nolvadex ili sam si umislio.
Unaprijed hvala
Bojim se da je vec kasno kad dodes u fazu natecenosti a pogotovo ako se nesto stvrdne  ;)
Bol na blagi pritisak je sasvim realan pokazatelj da si na dobrom putu za gyno koji nece izrasti preko noci i nema razloga za paniku ali moras obratiti paznju na estrogen jer si ocito osjetljiv  i dosta ljudi zanemari taj bol jer im odjednom ne narastu grudi kao u zene sto vecina i ocekuje kad se prica o ginekomastiji ali ne kontaju da se moze desiti da im poslje svakog ciklusa ostane po malo okom nevidljive geinekomastije i onda nakon 10 ciklusa ili vise dobiju dude  8)
Natural

fallen angel

Van mreže Ismail

  • Član
  • *
  • Poruke: 7
Odg: prva kura
« Odgovor #54 poslato: Februar 09, 2012, 11:43:08 pre podne »
Ok hvala na odgovorima. Naime, kao dijete sam bio uvijek mrsav I u pubertetu sam imao kao zadebljanje u predjelu bradavica kao vecina pubertetlija, vjerujem. To je u ptpunosti nestalo i nema nikavog zadebljanja. Mozda je to neki znak da sam osjetljiv na estrogen. Sad zanima me kako se I to malo moze ukloniti, nisam planirao nikakve cikluse u buducnosti ali nikad se nezna. I mozda postoji neka blaza varijanta estrogen blokera koji bi mi preporucili da uklonim bilo kakve sanse da ova blaga bol preraste u gineko, kad novladex nije potrebna. Zahvaljujem.

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: prva kura
« Odgovor #55 poslato: Februar 09, 2012, 12:12:34 posle podne »
Probaj provironom 50-100mg dnevno

Van mreže johnyplayerrr

  • Član
  • *
  • Poruke: 38
Odg: prva kura
« Odgovor #56 poslato: Februar 09, 2012, 03:45:06 posle podne »
A sto bi prekidao? Odmori od par treninga, izleci se i udri po gvozdju. Mada mislim da nije prehlada nego ti telo reaguje na nove supstance u sistemu pa se to manifestuje kao prehlada. Nista novo i nista strasno

 Ok , hvala Bole ,ako mislis tako ..mozda je i to moguce ,cini mi se da si u pravu ..poslusacu savet ,nema odustajanja.. Jel ima neko neki savet iz prakse ,sta najvise koristite za imunitet ,sve je dobrodoslo za pridodati

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: prva kura
« Odgovor #57 poslato: Februar 09, 2012, 03:49:38 posle podne »
Ja koristim 2 grama vitamina C i multi vitaminsko-mineralni dodatak...

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: prva kura
« Odgovor #58 poslato: Februar 09, 2012, 05:19:41 posle podne »
A sto bi prekidao? Odmori od par treninga, izleci se i udri po gvozdju. Mada mislim da nije prehlada nego ti telo reaguje na nove supstance u sistemu pa se to manifestuje kao prehlada. Nista novo i nista strasno

 Ok , hvala Bole ,ako mislis tako ..mozda je i to moguce ,cini mi se da si u pravu ..poslusacu savet ,nema odustajanja.. Jel ima neko neki savet iz prakse ,sta najvise koristite za imunitet ,sve je dobrodoslo za pridodati
pa vec koristis najjacu, uslovno receno, stvar za imunitet....

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: prva kura
« Odgovor #59 poslato: Februar 09, 2012, 06:46:38 posle podne »
Pozdrav,
mozda sam si umislio posto mi je prva kura, imam blagu nadrazenost u obje bradavica to jeste kad predjem rukom malo jace osjetim blagu bol, nisu nista tvrdje niti natecene. Dali da pocnem uzimati nolvadex ili sam si umislio.
Unaprijed hvala
Bojim se da je vec kasno kad dodes u fazu natecenosti a pogotovo ako se nesto stvrdne  ;)
Bol na blagi pritisak je sasvim realan pokazatelj da si na dobrom putu za gyno koji nece izrasti preko noci i nema razloga za paniku ali moras obratiti paznju na estrogen jer si ocito osjetljiv  i dosta ljudi zanemari taj bol jer im odjednom ne narastu grudi kao u zene sto vecina i ocekuje kad se prica o ginekomastiji ali ne kontaju da se moze desiti da im poslje svakog ciklusa ostane po malo okom nevidljive geinekomastije i onda nakon 10 ciklusa ili vise dobiju dude  8)


Sretan POVRATAK Sele137...nadam se da ćeš izdvojiti vremena da budeš aktivniji ovde na forumu i obogatiš ga još više pored "noćnih" obaveza koje su ti sada iznenada i sa srećom došle :)

Ja imam malo više sreće od ostalih pa si mi bio "dostupniji" nadam se da ćeš imati vremena i za forum.
U svakom slučaju ljubi  bebaru i nadam se da je obim rukice porastao sa 14cm na bar 18cm.  ;)


@Ismaile

Jel ti palo na pamet da odeš kod ENDOKRINOLOGA i on te pregleda i kaže svoje mišljenje oko grudi?
Pain is temporary, Pride is forever