Septembar 21, 2024, 07:14:44 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.285 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Michaelamink
X3MShop banner

Autor Tema: Tri razloga zašto dizati eksplozivno  (Pročitano 5411 puta)

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Tri razloga zašto dizati eksplozivno
« Odgovor #15 poslato: Februar 08, 2012, 07:25:04 posle podne »
pa zar i baku,e ludih li ljudi :D
Citat
Dobar razlog da se pocne sa dijetom
il da se kupi kanta masti :)

Van mreže MSH

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Tri razloga zašto dizati eksplozivno
« Odgovor #16 poslato: Februar 08, 2012, 07:51:11 posle podne »
Onda sam ja naivan, nema druge. Polazim od toga što bi neko lagao, ali ko zna, tada sam bio početnik pa je moju naivnu facu shvatio kako ne treba  :)
Sećam se da čovek od mase nije mogao da izadje na drugi sprat a da se ne zadiše kao da je sprintao...

Ok, nemojte komentarisati ove moje postove kao što reče Pedja jer ja i nisam svedok njegovih predjašnjih 5 - 6godina treninga i suplementacije.

Možda bi bilo bolje da izbrišeš ove moje postove ako smatraš da su stvarno maštarije, ne bi želeo da imam negativan doprinos forumu, a i ne mora svako da zna koliko sam naivan. :)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tri razloga zašto dizati eksplozivno
« Odgovor #17 poslato: Februar 09, 2012, 06:25:36 pre podne »
kolega,stvar naivnosti je relativna stvar
zasto bi neko lagao?
pa deiftivno nisi dugo u ovom sportu a nakon jedno jos 2 godine,seti se ove teme,iskopaj je negde na forumu ako se budes i dalje bavio pa onda iznesi utiske sta si sve cuo u te dve godine po teretanama
ja kaa bih pisao ovakve stvari,meni bi trebalo sigurno jedna ceo dan,koliko sam ljudi sretao,da jedu pljeske,da ne koriste nista,bla blabla..u stvari kada se malo bolje zapitam,cak mogu reci da znam neke ljude koji kazu i da ne vezbaju (skoro) i da su takvi u stvari rodjeni (100 kg mm pa cak i vise)
razlog
zar je bitan razloga u opste?\
nisam zeleo da pricam o njihovim razozima zasto oni kazu/lazu-to je potpuno irelevantna stvar
vec je bitno da to mogu da pricaju onome ko se ne rauzme a ne ko je naivan,jer smi smo mi naivni u nekim drugim sferama zivota,tipa: meni moze ko god hoce da proda kola i da prica o njima bajke,posto se ne rauzmem u to.zali zasto ostoje ljudi kada nesto slicno kupujem koje povedem sa sobom i onda cela prica od trgovca sa kolima propada,i povlaci se iz daljnjeg hvaljenja jer u trenutku biva svestan da kola placam JA,ali sud o tome kakva su donose ljudi koji se razumeju
naivnost-NE BIH REKAO,vec to je sfera koja me ne interesuje,ali zato postoje oni koji znaju
tako da TI nisi naivan ,vec si podlgedao impresiji,uslovljenoj neznanjem

Van mreže bojan lepojevic

  • VIP
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.982
Odg: Tri razloga zašto dizati eksplozivno
« Odgovor #18 poslato: Februar 09, 2012, 08:39:42 pre podne »
U jbnt gde ode tema :)

BTW na svom primeru mogu reci da sam sjebao ravno 5 godina vezbanja opstim neznanjem i prvi put kad sam prestao da se pravim pametan(a uvek sam pametan za celo selo) poceli su i rezultati da dolaze. I mogu slobodno reci sam napravio pristojne rezultate i to ne zato sto sam jeo slanine vec sam radio kako to treba, pa i DALJE volim da procitam neke stvari i obnovim gradivo..nekad ne procitam nista novo, al isti taj clanak cu procitati koliko kroz par meseci.

Sve sto sam ikad naucio ne bi bilo moguce da nije x3m foruma i naravno Pedje. A Vlada_sin i ostali koji doprinise razvoju 'nase stvari' samo nastavite..nesto se mora i vratiti zajednici :)

A znanje..pa sto vise citas, sve manje znas..ne bi bilo lepo da sad pedja izvlaci iz inboxa sta sam ga sve pitao..ali i pitanje moras dobro da pripremis! Tek kad sve iscitam i ako mi i tada ne bude sve jasno, lepo to srocim a onda uvek i dobijem pravi odgovor.
Najbolji odgovor na pitanje 'a kako da se nagruvam' - pa ono, malo je nepristojno a i malo bez postovanja vremena onog od kog ocekujete takav odgovor! Dobicete sve potrebne smernice, a onda svako kroji svoj put.
"da je kupus dobar, zeka bi im'o 100 kila"
Transform 2014 na https://www.dropbox.com/sh/zgzpyoahwm3ayid/KhGAMw9fcD

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Tri razloga zašto dizati eksplozivno
« Odgovor #19 poslato: Februar 09, 2012, 10:10:42 pre podne »
bravo bokinjo!!!