Oktobar 06, 2024, 04:28:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.337 poruka u 18.769 tema - 20.976 članova - Poslednji član: Devindiasy
X3MShop banner

Autor Tema: Propjevao Mike Tyson (VIDEO)  (Pročitano 1634 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.548
    • https://www.proteini.si/me/
Propjevao Mike Tyson (VIDEO)
« poslato: Novembar 28, 2011, 11:36:36 pre podne »
Da bivši super popularni prvak u teškoj kategoriji s jednom od najkontroverznijih karijera u svijetu boksa pjeva kao ptičica, e to nismo očekivali. Poznat kao najmlađi boksač koji je osvojio naslove prema verzijama WBA, WBC, i IBF, te prvi koji je istovremeno bio vlasnik pojasa u tri spomenute kategorije, upleten u brojne incidente, Mike Tyson je odlučio svoj glasovni dar podjeliti sa svijetom.

U profesionalnoj karijeri Tyson je ostvario 50 pobjeda, od čega 44 nokautom i šest poraza. Zaradio preko 400 miliona dolara a danas živi pod protektoratom vjerovnika i odvjetnika, samo za porez je dužan milione. Ali kako on sam kaže ne želi razmišljati o tome i jedini cilj mu je da bude što bolja osoba i da tu pozitivu širi i na ostale.

Nakon što smo ga nedavno vidjeli u talijanskojverziji „Plesa sa zvijezdama“, na gostovanju kod jednog od najpoznatijih brazilskih TV voditelja pokazao je i kako se pjeva, pritom nagrađen dresom Brazilske nogometne selekcije sa njegovim imenom.

Video milog poja:

www.profightstore.com

Mike Tyson sings Girl from Ipanema in Brazil with Daniel Jobim - 2011Nov26
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Propjevao Mike Tyson (VIDEO)
« Odgovor #1 poslato: Novembar 28, 2011, 11:46:40 pre podne »
Na sta je covek spao tuga. Koliko glup i naivan mora covek biti da se samom sebi usere u zivot kao Tajson, zao mi je kada ga vidim a kakav je sampion bio...
Men sana in corpore sano !

Van mreže m.o.p

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
  • Nema se vremena sine.
Odg: Propjevao Mike Tyson (VIDEO)
« Odgovor #2 poslato: Novembar 28, 2011, 12:25:15 posle podne »
Nismo svi rodzeni da budemo primjeri u zivotu.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Propjevao Mike Tyson (VIDEO)
« Odgovor #3 poslato: Novembar 28, 2011, 12:36:51 posle podne »
Naravno mop, samo mi je krivo kada vidim ovako nesto. Uvek sam imao utisak da je Tajson dusa od coveka, ne znam zasto. Secam se jos dok je pokojni deda moj ustajao da ga gleda kako mlati u prvoj rundi, to je bio spektakl, ako odes do wca gotov mec.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Propjevao Mike Tyson (VIDEO)
« Odgovor #4 poslato: Novembar 28, 2011, 12:40:12 posle podne »
Koliko glup i naivan mora covek biti da se samom sebi usere u zivot kao Tajson, zao mi je kada ga vidim a kakav je sampion bio...
Hoce to tako kad ti pare i popularnost zavrte mozak,pa zaboravis ko si i odakle si potekao.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Propjevao Mike Tyson (VIDEO)
« Odgovor #5 poslato: Novembar 28, 2011, 01:24:14 posle podne »
pevao je on u hangover 2 in bankok....hahha
one night in bankok