Septembar 25, 2024, 04:28:20 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Jel vam se dojela tunjevina?  (Pročitano 1979 puta)

Van mreže cuturica

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 160
Jel vam se dojela tunjevina?
« poslato: Novembar 28, 2011, 02:45:11 posle podne »
Nov sam na forumu al da probam biti malo od koristi za sve  one kojima se dojela tunjevina, mozda da probaju ovako;

Recept: 2-3 minuta
Ja koristim za ovaj recept tunjevinu u ulju sa mirodjijom u tempu premia oko 90 din
dakle teflonsku tavu zagrejem, tunjevinu ocedim skroz od ulja i onda bukvalmo zadnjih 3-4 kapi u tiganj i tu lupim 2 cela jaja i 2belanca
a sve to gledam da bude u jednoj polovini tave a u drugu istresem tunjevinu i rasirim po tavi, jaja malo posolim, malo promesam tunjevinu pa jaja okrenem i bacim preko te tune. ja inace posto volim ljutkasto u tunu iseckam jednu feferonicu, sacekam malo da stane i bez hleba i njam njam ...

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Jel vam se dojela tunjevina?
« Odgovor #1 poslato: Novembar 28, 2011, 03:00:17 posle podne »
Tunjevinu u salamuri iscedis,ubacis malo ella sira promesas i dodas malo maslinovog ulja ev...to je udarac matori :) uvek mogu to da jedem.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Jel vam se dojela tunjevina?
« Odgovor #2 poslato: Novembar 28, 2011, 03:18:24 posle podne »
Kad ste vec otvorili temu o tuni, zadnjih mesec dana nema ni u Rodicu ni u Idei Eva tuna komadi u ulju koju uvek jedem pa jel zna neko gde ima .
Men sana in corpore sano !

Van mreže Rade Serbedzija

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 89
Odg: Jel vam se dojela tunjevina?
« Odgovor #3 poslato: Novembar 28, 2011, 03:28:25 posle podne »
Pa jedi neku drugu meni drugar rekao da u metrou ima za 220-230 tako nesto 4 tunjevine u paketu ali u nekom ulju uglavnom jako isplativo u idea prodavnicama 105 dinara ova k plus u salamuri

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Jel vam se dojela tunjevina?
« Odgovor #4 poslato: Novembar 28, 2011, 03:31:50 posle podne »
Borisa znam da postoji druga marka, samo pitam da li neko zna gde ima ova koju volim:-). A i jedina je zutoperka uz rio mare.
Men sana in corpore sano !

Van mreže *Robert*

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 124
    • Pansport
Odg: Jel vam se dojela tunjevina?
« Odgovor #5 poslato: Novembar 29, 2011, 08:08:32 posle podne »
Danas sam za promenu probao EVA filet skuše. Oduševilo me kako je dobro. Skupa konzereva, kao i sve od EVA, ali je preukusno. Lako se iscedi ulje.