Jul 04, 2024, 09:04:38 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Najbolji NO reaktor  (Pročitano 6079 puta)

Van mreže S92.TDI

  • Član
  • *
  • Poruke: 46
Najbolji NO reaktor
« poslato: Novembar 27, 2011, 05:42:43 posle podne »
Koji je po vama najbolji NO reaktor... ja sam pio super charge i zadovoljan sam sa njim... sada zelim da uzmem neki ali jaci, ako postoji... cuo sam za nox pump ali ga nigde nema kod nas... takodje me zanima i nano vapor kakav je u odnosu na supercharge...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Najbolji NO reaktor
« Odgovor #1 poslato: Novembar 27, 2011, 06:24:35 posle podne »
Imas celu temu o No na trecoj strani u podforumu suplementi pa procitaj i uzmi sta ti odgovara, pozdrav
Men sana in corpore sano !

Van mreže sdftgh

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 55
Odg: Najbolji NO reaktor
« Odgovor #2 poslato: Novembar 27, 2011, 06:31:13 posle podne »
Koji je po vama najbolji NO reaktor... ja sam pio super charge i zadovoljan sam sa njim... sada zelim da uzmem neki ali jaci, ako postoji... cuo sam za nox pump ali ga nigde nema kod nas... takodje me zanima i nano vapor kakav je u odnosu na supercharge...

Зашто ти треба нешто јаче, ниси задовољан резултатима?

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Najbolji NO reaktor
« Odgovor #3 poslato: Novembar 28, 2011, 06:45:28 pre podne »
Koji je po vama najbolji NO reaktor... ja sam pio super charge i zadovoljan sam sa njim... sada zelim da uzmem neki ali jaci, ako postoji... cuo sam za nox pump ali ga nigde nema kod nas... takodje me zanima i nano vapor kakav je u odnosu na supercharge...

kao sto vladio rece
ali kada vec trazis konkrtan odgovor
nano ovaj novi je malo poboljsana formula (jbg,konkurencija i tehonlogija su cudo) tako da bi se moglo reci da je za dlaku ispred superchargea
mada
ja da sam na tvom mestu ne bih menjao nista iz razloga sto si zadolvjan sa superchargeom
kada ne budes zadovljan-onda menjaj