Jul 05, 2024, 10:20:02 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.251 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Cro Cop: Prihvatit ću poziv da se okušam kao kečer  (Pročitano 1948 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.552
    • https://www.proteini.si/me/
Cro Cop: Prihvatit ću poziv da se okušam kao kečer
« poslato: Novembar 26, 2011, 08:48:35 posle podne »
Čini se da je informacija koju smo prije mjesec dana objavili ipak blizu realizacije - Cro Cop karijeru nastavlja kao kečer u Japanu!

"Zovu me da se okušam u kečerima i tu ću ponudu vjerojatno prihvatiti." - izjavio je Mirko za magazin 24Express.

Prije mjesec dana smo prenijeli vijest o ponudi iz Japana, u kojoj Japanci navodno Mirku nude čak 100 tisuća dolara po nastupu u pro-wrestling ringu. Iako se ne spominje potencijalni poslodavac, vjerovatno je riječ o legendarnom Antoniju Inokiju, vladaru japanske pro-wrestling scene.

Inoki u prosincu organizira event u Tokyu na kojoj će nastupiti i Josh Barnett i Jerome LeBanner, a s Dreamom je i su-organizator velike MMA / pro-wrestling priredbe na Silvestrovo. Cro Cop zbog operacije vjerovatno neće nastupiti na tim eventima, tako da se početak njegove kečerske karijere može očekivati sljedeće godine.

T.B./www.profightstore.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Cro Cop: Prihvatit ću poziv da se okušam kao kečer
« Odgovor #1 poslato: Novembar 26, 2011, 08:51:40 posle podne »
para vrti gde burgija nece

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Cro Cop: Prihvatit ću poziv da se okušam kao kečer
« Odgovor #2 poslato: Novembar 27, 2011, 05:55:22 posle podne »
Ovo je sad bas previse!

Svidjelo mi se kada je izjavio da je u UFC-u prihvatio ugovor zbog finansijskih razloga, ali je isti taj UFC kritikovao kako je sve "napumpano i navikano" i kako se nije pronasao u svemu tome, a sad i on zbog para jede ista govna, kecer...

Ako je opravdano da on bude kecer, onda je opravdano od boraca u UFC-u da napumpaju i navikaju borbe i sve ostalo, a jos mi vise izgleda podjecnjivacki sve to jer je od tih "navikanih" boraca gubio skoro pa redovno!