Septembar 23, 2024, 11:39:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Robertgauth
X3MShop banner

Autor Tema: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS  (Pročitano 18528 puta)

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #15 poslato: Januar 05, 2006, 07:53:07 pre podne »
pa svi powerlifteri misle da je leg press za curice  8)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #16 poslato: Januar 05, 2006, 07:53:36 pre podne »
Citat: Wulfgar
Ma cepa... ali kad bi postavili tu sliku to ne bi imalo efekat kao ovo zato shto bi se moglo nabrojati xy powerlifter-a koji su jachi...

Ne sporim da je chovek izuzetno jak, samo mi je malo bzvz nekakvo kobajagi forsiranje snage na spravama... ako sa svim ovim silnim tegovima mozesh da uradish 20 ponavljanja, shta koj' kurac trazish tu? Shta tu mozesh da dobijesh? Ochigledno da ti trebaju drugachiji izazovi...

Sem toga, znash da sam ja iz Saletove shkole koja sa nipodashtavanjem gleda na svaku vezbu za noge koja nije chuchanj! :P
.....I JEL MOZES OVO DA OBJASNIS...20 ponavljanja-sta koji kurac trazis tu????...COVEK JE BODY BUILDER..STA BI TREBAO DA RADI DRUGACIJE MOLIM TE????...NIJE MI JASNO...

a sta kada bi ti ja rekao da ja ne radim cucanj vec 2 godine!!!!.....ponekada u fazi defke samo prednji cucanj....klasican cucanj ne radim VEC 2 GODINE????

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #17 poslato: Januar 05, 2006, 07:56:48 pre podne »
pa powerlifteri imaju takvo misljenje , isto ko sto govore za bodibildere" all show no go "

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #18 poslato: Januar 05, 2006, 08:05:20 pre podne »
a ja licno mislim obratno...i zasto ti toliko branis njega...neka sam kaze da smo mi svi pickice za njega pa lako ovde otvrimo temu oo toga...

Van mreže Markoni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.360
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #19 poslato: Januar 05, 2006, 08:07:22 pre podne »
pa bas zbog toga da se ne bi svadjali

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #20 poslato: Januar 05, 2006, 08:11:18 pre podne »
Citat: Markoni
pa bas zbog toga da se ne bi svadjali
...cemu svadja???....on ako nesto iznese i stavi da se raspravlja o tome mora da ima argumente za to...ja cu da mu dam milion primera zasto ovako a ne onako...nemozes ti da naopises da su sucnjevi za pickice i da su bidleri pickice..nerzumem takav stav...tu nesto nije u redu...znaci...stavi lepo svoje ime i prezime,krene se u konstruktivnu raspravu i nema frke....nema svadje...ali nemoze pojedinac ni na jednom forumu da vodi glavnu rec.usotalom i sam vidis ovde kod nas....znaci..ako je izneo misljneje i neko ga pita zbog cega-u ovom slucaju ja,neka objasni svoje stavove...

Van mreže max_ns

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #21 poslato: Januar 05, 2006, 08:39:09 pre podne »
Polako momci, svadja je nesto sto nam najmanje treba. Mislim da ipak Wulfgar mi svi zasluzujemo da cujemo zasto je legg press za curice, a pogotovo objasnjenje za Greg koji dize 900 kg 20 puta? A, pitanje za Pedju ako nije problem da mi odgovori. Iz kojih razloga vise od 2 godine ne radi cucanj? :wink:

Van mreže Wulfgar

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
    • http://www.jessicasimpson.com
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #22 poslato: Januar 05, 2006, 08:47:08 pre podne »
Ovaj, vidish li smajlija posle te tvrdnje? ;)
"I saw that movie ("Supersize me"). That was bullshit. I've been on that diet for almost 3 years and it's gotten me nothing but big and strong."  - Dave Tate

Van mreže max_ns

  • Član
  • *
  • Poruke: 22
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #23 poslato: Januar 05, 2006, 08:52:21 pre podne »
Citat: Wulfgar
Ovaj, vidish li smajlija posle te tvrdnje? ;)


Ma, vidim ali ipak i sa smajlijem i bez njega malo mi je to neozbiljno, bez uvrede kontas

Van mreže Wulfgar

  • Član
  • *
  • Poruke: 34
    • http://www.jessicasimpson.com
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #24 poslato: Januar 05, 2006, 08:54:28 pre podne »
Auuuu, jebote, dok ja posla ovo gore, vi me napljuvaste skroz...

Markoni me brani zato shto se poznajemo, i zato shto zna da sam ja to rekao u polu-zajebanciji. Imam stav po kome smatram da je rad na mashinama inferioran u odnosu na slobodne tegove, ali zar moramo da se poubijamo oko toga? Ako smatrate drugachije, mozemo da diskutujemo na tu temu, nema potrebe za svadjom. Takodje, zao mi je shto sam svojim komentarom uradio hijack ovog topic-a. Svaka chast Kovachu za 20 ponavljanja sa 2000 funti, ja nemam ni 10% te snage... Josh jednom, zajebavam se, nema apsolutno nikakve potrebe da se vredjate zbog onog "leg press je za devojchice"...
"I saw that movie ("Supersize me"). That was bullshit. I've been on that diet for almost 3 years and it's gotten me nothing but big and strong."  - Dave Tate

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #25 poslato: Januar 05, 2006, 10:08:21 pre podne »
Citat: Wulfgar
Auuuu, jebote, dok ja posla ovo gore, vi me napljuvaste skroz...

Markoni me brani zato shto se poznajemo, i zato shto zna da sam ja to rekao u polu-zajebanciji. Imam stav po kome smatram da je rad na mashinama inferioran u odnosu na slobodne tegove, ali zar moramo da se poubijamo oko toga? Ako smatrate drugachije, mozemo da diskutujemo na tu temu, nema potrebe za svadjom. Takodje, zao mi je shto sam svojim komentarom uradio hijack ovog topic-a. Svaka chast Kovachu za 20 ponavljanja sa 2000 funti, ja nemam ni 10% te snage... Josh jednom, zajebavam se, nema apsolutno nikakve potrebe da se vredjate zbog onog "leg press je za devojchice"...
....da...smajliji je bio tamo,ali mnogo je ruzno ispalo stari...nema ljutnje a jos manje svadje ili bilo cega na ovom forumu....svi smo tu da se dogovramo i da razgovramo..niakko da se svadjamo..meni nije bio cilj da se svadjam kao i sto sam rekao...

ali ok..binto da je sve ipravljeno..idemo dalje..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #26 poslato: Januar 05, 2006, 10:13:02 pre podne »
Citat: max_ns
Polako momci, svadja je nesto sto nam najmanje treba. Mislim da ipak Wulfgar mi svi zasluzujemo da cujemo zasto je legg press za curice, a pogotovo objasnjenje za Greg koji dize 900 kg 20 puta? A, pitanje za Pedju ako nije problem da mi odgovori. Iz kojih razloga vise od 2 godine ne radi cucanj? :wink:
...ne nije problem da ti kazem sta da ne...jednostavno dosao sam do te faze da u cucnjevima nisam osecao nikakav napredak..jednostavno sam mehanicki gurao tezine i nisam oseca tj imao feelin u misicu....nadam se da nzas o kakvom feelingu govrim....

ali..evo jos jedan podatak..ja ni bench press klasican ne radim vec 2-2.5 godina sigurno..!!!...iz istih razloga kao i ovo....

a jos jednu konstataciju moram da iznesem.....nebih se bas slozio da je slobodno opterecenje superiorono u odnsou na masine itd....LOGIKA.....gde je bolje izoliran misic koji radimo..na masini ili sa free weights...ja ovde nikako ne zagorvaram da neko radi ono sto mu ne donosi rezultate,ali ja jednostavno bolje osecam ono sto treba da osetim akda neki misc izoliram i kada ga pocepam do krajnjij granica...nego kada se gadjam sa slobodnim opterecenjim i ko zna sa kojim tezinama..jer i milos je rekao milion puta.....tezina je samo sredstvo sa kojim dolazimo do cilja.... :wink:  :wink:

Van mreže Binais_Begovic

  • VIP
  • Middleweight Member
  • *****
  • Poruke: 306
  • Team Milos
    • http://www.Binaisbegovic.com
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #27 poslato: Januar 05, 2006, 11:22:50 pre podne »
Mnogi tvrde da je cucanj najbolja vezba sa nabaci nozna masa. Sto se tice mene imam mnogo bolji kontakt kada radim leg press i kao drugo moze se raditi sa veoma teskim tezinama sa minimalnim rizikom za povrede.
Ja obicno zavrsim trening sa cucnjem jer tada sam vruc i teze se povrediti. Nemogu dici istu tezinu na kraju treninga kao kada bi radio cucanj u pocetku ali kilaza me ne zanima jer dobijam dobar resultat i to bez povreda.

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #28 poslato: Januar 05, 2006, 12:19:42 posle podne »
Citat: Binais
Mnogi tvrde da je cucanj najbolja vezba sa nabaci nozna masa. Sto se tice mene imam mnogo bolji kontakt kada radim leg press i kao drugo moze se raditi sa veoma teskim tezinama sa minimalnim rizikom za povrede.
Ja obicno zavrsim trening sa cucnjem jer tada sam vruc i teze se povrediti. Nemogu dici istu tezinu na kraju treninga kao kada bi radio cucanj u pocetku ali kilaza me ne zanima jer dobijam dobar resultat i to bez povreda.
,,,moze i ovako

Van mreže Steroidbeast

  • Član
  • *
  • Poruke: 20
Re: GREG KOVACH ON 2000 POUNDS LEG PRESS
« Odgovor #29 poslato: Januar 05, 2006, 03:25:23 posle podne »
Pedjos, pogledaj The Cost of redemption DVD od Ronnie Coleman, kad covek radi leg press sa 2240 LBS, (malo vise od 1 tone ) 8 puta i na kraju sav zadihan kaze: THANK GOD FOR PURE NATURAL STRENGHT!!!:)) :))