Septembar 29, 2024, 07:38:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: PRAVE PLOCE????  (Pročitano 1863 puta)

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
PRAVE PLOCE????
« poslato: Septembar 04, 2006, 01:31:19 posle podne »

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Re: PRAVE PLOCE????
« Odgovor #1 poslato: Septembar 04, 2006, 01:46:08 posle podne »
my ass, fake

Van mreže P

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.124
Re: PRAVE PLOCE????
« Odgovor #2 poslato: Septembar 04, 2006, 02:05:34 posle podne »
Sa ovoliko ne radi Roni :D a i spika mi je nesto mnogo ravna za tu kilazu
He who controls the past commands the future. He who commands the future conquers the past

Van mreže Buki

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 867
Re: PRAVE PLOCE????
« Odgovor #3 poslato: Septembar 04, 2006, 03:28:12 posle podne »
jadno, jos je slozila neku jadnu facu kao da ima suljeve a ne kao da radi bench press.

sramota, pa tisam ja na smokvi raso.....

Poz

Van mreže SteX

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 254
    • SZR "GAGA"
Re: PRAVE PLOCE????
« Odgovor #4 poslato: Septembar 04, 2006, 08:38:44 posle podne »
jos kao lakirani dugi nokti i prsten na ruci..bez rukavica...FAKE

Feel the fear... and do it anyway - Bruce Lee

Van mreže Cvele

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 357
Re: PRAVE PLOCE????
« Odgovor #5 poslato: Septembar 05, 2006, 11:18:50 posle podne »
Nesta mi tu ne stima...
Ploce su cudne...plasticne!!!ma fake...mada sve je moguce...sem drvenog sporeta!!!

Van mreže natasha_bg

  • Lepotica
  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.735
Re: PRAVE PLOCE????
« Odgovor #6 poslato: Septembar 05, 2006, 11:22:06 posle podne »
Kad su vec hteli da varaju,trebali su da joj stave neku tezinu koju stvarno jedva dize.Tako bi izgledalo mnogo uverljivije :wink:

Van mreže accountkiller99

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 681
Re: PRAVE PLOCE????
« Odgovor #7 poslato: Septembar 06, 2006, 01:59:13 pre podne »
Gledao sam jednom na Discovery-ju ljude koji imaju prirodno mnogo gusce misice od "obicnih" ljudi. Uopste ne izgledaju jako, sasvim normalno, ali rade neke strasne stvari: Covek uhvati neku knjizurinu i drzi je sa cetiri prsta (palcevi i kaziprsti) i ladno je pocepa, k'o da je od papira... Ili iskrivi celicnu sipku bez problema. Kazu da kada podizu, lome, savijaju, pomeraju... nesto extremno tesko i jako, osecaju kako njihovi misici sa veoma malo kontrakcija, bez problema odrade posao, ali isto tako osecaju kako im se krive kosti, jer ne mogu da im podnesu tolike tezine. Na pitanje zasto se ne bave bodibildingom (doduse, bilo je 3-4 powerliftera medju njima u emisji), svi se zale kako bi morali da podizu strasno velike tezine da bi normalno pogodili misic, a zglobove i kosti bi sigurno unistili. Doktori kazu da bi pored tih nezamislivih tezina morali i strasno mnogo da jedu da bi dobili samo 1g misica, neki bi umrli od toliko hrane kako kazu. 8O

Bas je i ova Daniela sa clipa bila na emisiji, ali ona nije bas kao i "ovi ostali". Doktori i neki naucnici kazu da je nasledila otprilike 5% od onoga sa cime joj je otac rodjen, a njenom caletu bih dao najmanje 60 i kusur godina. Stari je opasan! 8O , ladno nosi ulicom Yuga. 8O

Van mreže doberman

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 793
  • Voodoo Team
Re: PRAVE PLOCE????
« Odgovor #8 poslato: Septembar 12, 2006, 07:51:38 pre podne »
Ploce su definitivno drugog materijala ali ne verujem da su fake, mozda su drugih tezina..od 5kg npr. paznju bih posvetio na zadnje dizanje gde joj se misic trese, sto naravno ne mora nista da znaci.. Mene ipak najvise buni to sto radi sama bez pomoci..!?!