Septembar 20, 2024, 01:38:25 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Molim za pomoć  (Pročitano 9561 puta)

Van mreže Bluu

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Molim za pomoć
« poslato: Oktobar 21, 2011, 11:07:49 posle podne »
Ne treniram vec 1.5god i poprilično sam se zapustio . Ispao sam iz kondicije skroz,nabacio par kila viška....
Za 3-4 dana bi trebao imati fizički test za prijem na radno mijesto.

Test je dosta strog,sve ce se bodovati. Na testu ce se raditi trbusnjaci,sklekovi , skok u dalj i sto me najviše zabrinjava kuperov test izdrzljivosti. Za one koji ne znaju to je trcanje 12min,potrebno je min. pretrcati 2500-2800m.
Pošto nemam baš puno vremena da se spremam,test se odrzava za par dana (pomjerili su ga,trebao je biti sl.mjesec ).

Pokusacu malo da udjem u formu,veceras sam odtrcao 1000m ,planiram i sutra i do testa svaki dan. Nisam smio puno ,zato sto ce me vjerovatno upale uhvatiti.
 Poslje trcanja sam popio par andola (zbog upala, i picu ih i u naredni par dana poslje trcanja ), od  saplemenata trenutno imam samo aminokiseline (imam bcaa i leucin )pa cu poslje trcanja piti i njih uz dekstrozu radi bržeg oporavka organizma,uzimaću duplu mijericu .

Planirao sam sutra uzeti neki no reaktor ili neki sličan suplement , zanima me sta preporucujete...

Znači moram se pripremiti kroz 4-5 dana za taj kuperov test, potrebno mi je nešto što će momentalno dijelovati,da se pije prije treninga da bih mogao izdrzati tempo trcanja...

Da li neko ima pametan savjet, sta uraditi ,sta kupiti ...

Unaprijed hvala na odgovoru.


Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Molim za pomoć
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 22, 2011, 08:58:28 pre podne »
efedrin sat vremena pre testiranja sa kofeinom i aspirinom..pogledaj malo po forumu o efedrinu da bi znao u sta se upustas, a ne bi bilo lose da do testa malo povedes racuna o ishrani ne bi bilo lose da imas bar kilo ili dva manje...

Van mreže Bluu

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: Molim za pomoć
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 22, 2011, 09:17:40 pre podne »
Nisam nikad pio efedrin,pogledacu malo po forumima .

Znaci HorsePower,nesto iz serije Animal, NoExplode itd. mi nemogu pomoći u????

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Molim za pomoć
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 22, 2011, 09:54:41 pre podne »
za tako nagli skok mislim da ne.... mozda neko na forumu ima drugacije misljenje..javi ce se jos neko pa uporedi i izanaliziraj.... vise glava je pametnije od jedne :)

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Molim za pomoć
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 22, 2011, 09:58:36 pre podne »
Koje radno mesto je u pitanju ako nije tajna? Pretpostavljam da ti je jasno da se ne goji prasence uoci Bozica ali savetujem ti da se odmoris dan ranije a ne da treniras.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molim za pomoć
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 22, 2011, 12:03:16 posle podne »
Citat
Znači moram se pripremiti kroz 4-5 dana za taj kuperov test, potrebno mi je nešto što će momentalno dijelovati,da se pije prije treninga da bih mogao izdrzati tempo trcanja...

ovo je standardno kod svih koji imaju proveru tipa kuperov test
trebalo bi ti biti jasno da ne postoji preparat koji ce ti moci pomoci
ovo ti govrim iz licnog iskustva jer skoro na svakih nekoliko imam coveka sa istim pitanjem kao ti..
jednsotavno TEBI KONDICIJU nista ne moze da vrati osim tebe samog

Van mreže Bluu

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: Molim za pomoć
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 22, 2011, 01:38:05 posle podne »
Hvala na odgovorima.

Znam da nepostoji nikakva carobna formula  :)

Mislio sam da bi mi mogao pomoci neki od preparata kao sto je N.O.Xplode ili H.Power.
Imam ja kondiciju da istrcim tih 2500-2800m ali me malo vrijeme zeza, racunam da bih mogao istrcati za 14-14.30m bez problema , ali trebam ispod 12...



« Poslednja izmena: Oktobar 22, 2011, 01:41:27 posle podne Bluu »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molim za pomoć
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 22, 2011, 01:43:30 posle podne »
Hvala na odgovorima.

Znam da nepostoji nikakva carobna formula  :)

Mislio sam da bi mi mogao pomoci neki od preparata kao sto je N.O.Xplode ili H.Power.
Imam ja kondiciju da istrcim tih 2500-2800m ali me malo vrijeme zeza, racunam da bih mogao istrcati za 14-14.30m bez problema , ali trebam ispod 12...





gle
za ono sta ti trazis pomoc tj sta ti je receno su uglavnom astojci coffeina,taurina tj stumulansa koji u nekoj prici mogu da pomognu
dali ce tebi NO reaktor pomoci da budes 2 sec brzi?..SIGURNO DA NECE
DALI BI TI POMOGAO sa nekim drugim planom i programom...SIGUNO DA BI

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Molim za pomoć
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 22, 2011, 01:45:17 posle podne »
Problem je sto fali 2 minuta a ne 2 sekunde. J a nisam cuo da je kuperov test iko istrcao ko nije u dobroj formi, to nije bas zajebancija.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Bluu

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: Molim za pomoć
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 22, 2011, 01:49:24 posle podne »
Znaci nista. Sta je tu je.

Malo cu trckarati ovih dana (po 2-3 kruga) cisto da izvjezbam disanje. Dan prije testa cu se odmarati.
Poslje trcanja cu popiti par andola da mi pomognu oko upale i ove aminokiseline posto ih vec imam.

Valjda cu uspijeti.

Hvala na pomoći

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molim za pomoć
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 22, 2011, 02:16:21 posle podne »
Problem je sto fali 2 minuta a ne 2 sekunde. J a nisam cuo da je kuperov test iko istrcao ko nije u dobroj formi, to nije bas zajebancija.
da tacno
ja sam permutovao

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molim za pomoć
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 22, 2011, 02:17:03 posle podne »
Znaci nista. Sta je tu je.

Malo cu trckarati ovih dana (po 2-3 kruga) cisto da izvjezbam disanje. Dan prije testa cu se odmarati.
Poslje trcanja cu popiti par andola da mi pomognu oko upale i ove aminokiseline posto ih vec imam.

Valjda cu uspijeti.

Hvala na pomoći


nadam se da ces da uspes u svojoj nameri
javi sta si uradio...

Van mreže Bluu

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: Molim za pomoć
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 23, 2011, 08:12:39 posle podne »
Sinoc sam lagano dzogirao 13.40m.
Danasa sam isao na to da vidim koliko mi treba 12.36m sam trcao s'tim da sam zadnja 3 kruga bukvalno stao na par sekundi da predahnem.  Mozda i uspijem zadovoljiti prag. Uzeo sam danas n.o xplode od kolege pa popio ,ako nista da me malo psihički pogura.

Van mreže Bluu

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 58
Odg: Molim za pomoć
« Odgovor #13 poslato: Oktobar 23, 2011, 08:16:25 posle podne »
drugar mi preporucuje da popijem clen. dan kad je testiranje ali radije ne bi... Bice i ljekarski kroz par dana,mada cisto sumnjam da ce to traziti. On je cisto da vide zdravlje,barem tako mislim....

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Molim za pomoć
« Odgovor #14 poslato: Oktobar 24, 2011, 06:20:11 pre podne »
drugar mi preporucuje da popijem clen. dan kad je testiranje ali radije ne bi... Bice i ljekarski kroz par dana,mada cisto sumnjam da ce to traziti. On je cisto da vide zdravlje,barem tako mislim....
nije zbog toga sto ce ti ga naci jer ga nece ni traziti ali NEMOJ jer nece nista uraditi..