Septembar 21, 2024, 06:52:35 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Lyoto Machida s Andersonom u pripremama za Jonesa  (Pročitano 1844 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Lyoto Machida s Andersonom u pripremama za Jonesa
« poslato: Oktobar 13, 2011, 12:31:53 posle podne »
Tko može zaprijetiti naizgled nezaustavljivom poluteškaškom vladaru? Ako se pitaju fanovi brazilskog "Karate Kida", onda je to upravo Lyoto Machida - bivši vlasnik prestižnog UFC-ovog pojasa.

O ovoj se kombinaciji maštalo od kada je Jon počeo "čistiti" svoj put do vrha poluteške kategorije. Fanovi koji obožavaju "MMA matematiku" u jednadžbu će rado ubaciti "Shoguna", koji je skinuo Machidu s trona, a nakon toga izgubio titulu od trenutnog prvaka. S druge strane, mnogi u Machidinom nesvakidašnjem stilu vide rješenje za enigmu zvanu "Bones".

Iako mnogi vole pogledati u "kristalnu kuglu", MMA se dosta često pokaže kao sport kojeg je jako teško predvidjeti. U hrpi nepoznanica, jedno je sigurno - Jones i Machida svjesni su izazova pred sobom te će nastojati u kavez zakoračiti potpuno spremni.

"Kad sam ušao u ovaj sport, zacrtao sam si da ću postati šampion i sada imam osjećaj da sam na pravom mjestu. Svjestan sam da mogu izgubiti borbu, stoga nema sumnje imam li dovoljno motiva za treniranje," izjavio je prvak, kojemu će ovo biti četvrta borbu u deset mjeseci. "Učili su me da ne razmišljam o važnosti borbe - nemoj se boriti protiv legende, nego protiv tijela."

24-godišnjeg šampiona zbog svog neobičnog stila često uspoređuju s vladarom srednje kategorije - Andersonom Silvom. Upravo je zbog toga, vjeruju mnogi, "Pauk" Machidin najbolji izbor u pripremama.

"Anderson me je kontaktirao, rekao je da će doći kod mene kako bi mi pomogao i pokazao neke stvari. Sada samo čekam da dođe."

www.profightstore.com

http://www.youtube.com/watch?v=_CA84O3pVes&feature=player_embedded#!
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: Lyoto Machida s Andersonom u pripremama za Jonesa
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 27, 2011, 01:42:17 posle podne »
Ako neko ima sanse da pobedi jones-a to je Machida