Septembar 28, 2024, 01:18:29 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.302 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: Pomagajte drugovi...  (Pročitano 3196 puta)

Van mreže aspire

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Pomagajte drugovi...
« poslato: Jun 06, 2011, 09:09:46 posle podne »
Drugari, resio sam da smrsam, a posto sam jos od rodjenja buca imam i problem kako to i da izvedem. Elem, visok sam 194-196 cm, a tezak 113-118 kg, tezina varira iz dana u dan, jedan dan sam 117 da bih drugi dan bio 114 sto mi je malo i nerealno. Poceo sam sa laganim trcanjem(trcim vec 4-5 dana), 15-20 min. sto mi veoma godi i prija.  Samo problem je sto mi je posao takav da sam od 08-16H u automobilu, vozim. Zato Vas molim za bilo koji savet koji bi doprineo bar da svedem kilazu na 100kg., sa tom bih kilazom bio bih  presrecan u odnosu na ovu sada. Pre 2-3 meseca uspeo sam da smrsam na 108kg. sto je bila greska( to je bilo izgladnjavanje, doduse), koju sada uvidjam jer su mi se kilogrami vratili i to na kukovima, pa izgledam katastrofa!!!! Inace imam 24 godine.

Svaki savet je dobrodosao.
Unapred zahvalan,

Pozdrav,


Van mreže kokanidja

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 215
Odg: Pomagajte drugovi...
« Odgovor #1 poslato: Jun 06, 2011, 09:29:00 posle podne »
Sta je ovo svi hoce da smrsaju a ja nikako ne mogu da se ugojim :D aj se menjamo :D .... sry za off :D
Samo trening, zdrav razum, na pravi put vraca.
http://youtu.be/WmAnUJ8Y6Z8

Van mreže aspire

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Pomagajte drugovi...
« Odgovor #2 poslato: Jun 06, 2011, 10:05:22 posle podne »
JBG, da mozemo da se menjamo :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Pomagajte drugovi...
« Odgovor #3 poslato: Jun 06, 2011, 10:42:34 posle podne »
Pa reci kakva je tvoja ishrana. Trebas krenuti iz pocetka imas na ovom forumu toliko dobrih tekstova. Da bi zaista smrsao i da bi odrzao kilazu moras znati sta radis i sta jedes. A to neces znati ako ti bilo ko napise jelovnik.
Pocni da citas od osnovnih stvari sta je u stvari salo sta misic sta glikogen sta UH sta belancevine sta amino kiseline. Kad razumes malo procese u telu i koja vrsta hrane pomaze ili otpomaze bice mnogo lakse za tebe.
Ali osnovno... Izbaci secere - ulja -masti- przenu hranu- a ubaci pilece grudi curece grudi junetinu ribu mnogo povrca. Sredi prvo malo ishranu na normalu i nauci za to vreme o dijetama a onda kad naucis kreni polako sa dijetama. Za pocetak malo sredi hranu i citaj citaj citaj...
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže aspire

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Pomagajte drugovi...
« Odgovor #4 poslato: Jun 06, 2011, 10:49:27 posle podne »
Jedem jednom dnevno, oko 16H, pre toga nisam gladan, a na dan popijem 5-6 kafa...Vec citam, valjda ce nesta biti od mene :) A, to sam vec izbacio -ulja-mast...

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Pomagajte drugovi...
« Odgovor #5 poslato: Jun 06, 2011, 10:56:21 posle podne »
Jedem jednom dnevno, oko 16H, pre toga nisam gladan
Citaj,citaj,citaj,citaj,citaj!!!!!!!!!!!!!!!!!!  :)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Pomagajte drugovi...
« Odgovor #6 poslato: Jun 06, 2011, 10:56:36 posle podne »
Jedem jednom dnevno, oko 16H, pre toga nisam gladan, a na dan popijem 5-6 kafa...Vec citam, valjda ce nesta biti od mene :) A, to sam vec izbacio -ulja-mast...
eto ti odgovora.. Tvoj metabolizam je uzasno spor zato to jedes samo jednom dnevno... Prvo i osnovno... Trebas jesti svaka 3 sata pocevsi od 7 ujutro. Trebas imati jedno 5-6 cvrstih obroka u toku dana ali ciste hrane.

Treba jesti da bi mrsavio a ne ne jesti...

Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže aspire

  • Član
  • *
  • Poruke: 4
Odg: Pomagajte drugovi...
« Odgovor #7 poslato: Jun 06, 2011, 11:06:56 posle podne »
OK, to sam skontao, tipa: posto sam u autu neko voce jabuka, banana i dosta vode zar ne?
A ovo   http://www.doma.com.mk/img/artikli/29135g.jpg       ?

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Pomagajte drugovi...
« Odgovor #8 poslato: Jun 06, 2011, 11:13:49 posle podne »
Ni jabuka ni banana vec meso! Sa puno povrca nema veze sto si u autu poneses u platicnim zapakovanim posudama zatvoreno i poklopljeno i jedes kad dodje vreme.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti