Septembar 25, 2024, 08:22:11 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO  (Pročitano 61585 puta)

Van mreže goran gajic

  • VIP
  • Lightweight Member
  • *****
  • Poruke: 281
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #75 poslato: Oktobar 02, 2011, 12:31:12 posle podne »

Muzika: Nula (tu je veliki deo krivica samih takmicara, neki su cak i na kasetama donosili muziku uz koju ce pozirati, .... alo ... 21 vek!!!  mada ne znam da li im je od strane organizatora receno u kom formatu muzika treba da bude)

Ja cu samo da iskomentarisem u vezi muzike.. Zar je moguce da ne moze da se obezbedi jedan laptop ili kompjuter.. da kada dodju takmicari da se odmah prebaci sa njihovih audio cd-a na taj kompjuter u nekom audio formatu i da se pusta direktno sa kompjutera.. Dokle vise ovako da ili ne radi CD zbog loseg player-a koji sekoristi ili da secka muzika.. konkretno eto moja, koju sam proverio i na mom cd playeru, i na mom kompjuteru i u autu dok smo putovali prema Smederevu i moj cd je radio bez problem..

Mislim 21. vek.. jbg.. pustanje cd-a svakog posebno... i to ko zna na kakvom cd playeru.. :(

Ne zalim se u vezi toga zbog mene, nego u ime svih nas. Da ne ispadne da je to uticalo na moj plasman.. Zivanic je bio spremniji i bolji od mene i zasluzeno je pobedio, nego hocu da kazem da je totalno bzv, kada nekome nece da radi cd ili secka kao u mom slucaju, tako da covek izgubi volju ida pozira..
Tako je Sasa...pa trebalo bi da se zaista to malo modernizuje pa jbt ko da smo u kamenom dobu...prebaci se sve lepo na vreme u jeedan folder i resena stvar....zaista neko ko nedeljama sprema koreografiju da mu presedne takmicenje





kompletno opremanje profesionalnih i kucnih teretana sve na jednom mestu na adresi www.elitesport-gym.com

Van mreže bole gym

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 968
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #76 poslato: Oktobar 02, 2011, 01:50:30 posle podne »
To oko kaseta je bila provala voditelja, toliko ocigledno... Vidim da niko ne spominje ali u vrhunskoj formi su bili i Stefan Vasic, Disic, Narancicka, pobednik do 80kg... Moze neko da mi zameri ali imam utisak da je pre 10 pa cak i 20 god polu-teska i teka kat bila mnooogo ozbiljnija.
Jeste Toza fenomenalan ali clasicar Zivanic veci od teskasa nekako mi ne ide... izmedju ostalog MR.BIG pravi si carobnjak kad si u onim uslovima napravio ovakva remek dela

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #77 poslato: Oktobar 02, 2011, 02:31:07 posle podne »
Da taj Zivanic mi je prevelik sa bodyclassic..Anyway jbt toliko takmicara i onda kad ide dodela ne pominju ni ime samo ..3-2-1 mesto takmicar sa brojem taj taj..strasno...Ili su u savezu (ne)pismeni ili to rade one cisto preko k... da zavrsimo i ovo takmicenje i pa pa...
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže opaquer

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 570
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #78 poslato: Oktobar 02, 2011, 02:48:19 posle podne »
Sasa Dimitrijevic i Milos Disic koliko vidim na slikama napravili nevjerovatan napredak u formi svaka im cast...a svi ostali takmicari cudo pripremljeni  VRH...odnjeti medalju s ovog takmicenja je bas bas velika stvar jer konkurencija je bila zestoka bas!!steta sto je organizacija bila takva kavka je za ovako spremne takmicare takmicare :(...

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #79 poslato: Oktobar 02, 2011, 03:27:44 posle podne »
U gomili propusta i kojecega JEDNA stvar mi je najvise smetala a sa mnom ce se sloziti i cela sala Doma Kulture u Smederevu .....

Pored osecaja da smo po kazni prisutni kao gledaoci (jer je smor pratiti ovako neorganizovano takmicenje) naidju i svetli trenutci kada se pojave takmicari kao Toza, Bakic, Jovica ... koju uspeju svojom pojavom, pozingom da razbude uspavanu publiku  ALI onda voditelj (nebitno sto je gospodin vrlo drag i prijatan covek i prijatelj) pocne da prekida takmicare u pozingu posle 52 sekunde, ni ne gledajuci u njih ni sta se desava na sceni ......

Alo bre, pa ti momci se spremaju mesecima (godinama zapravo) za taj nastup i NE DOZVOLJAVA IM SE DA NAM SE POKAZU U PUNOM SJAJU .......a ni nama da uzivamo u tim retkim trenutcima ..... SRAMOTA!!!!!   Zbog koga su oni izasli na scenu? Zbog sebe samih naravno i NAS publike i ljubitelja ovog sporta!   Ako to nije tako onda niste morali ni organizovati takmicenje vec samo pred sudijama da izadju i cao, mozda ni to ... podelite medalje po zelji i mi biismo Vam verovali da je taj i taj bio najbolji i tako dalje .....

Isto to se desava redovno .... Na poslednjem takmicenju na kojem sam bio ..... bese Kup Beograda ili neko drugo u Domu Sindikata ..... bilo je uzasno, da li se zuir zbog toga do kad je zakupljena sala ili sta vec ...... Ako takmicenje vec ne ide kako treba ta 3 minuta koliko bi duze trajalo a da nam takmicar pozer izvede SHOW nece niko zameriti ... zap[ravo to ce biti jedino po cemu bi takmicenje moglo da ostane u lepom secanju gledaocima.

Ovako sve izgleda kao da je napravljeno za neku interni razlog ....samo za vas .... u tom slucaju ne treba zvati publiku ....nema potrebe.


P.S. Znam ... sad ce opet neko iz "organizacije" pomisliti ......"ovaj  MR.BIG samo nesto s**** i k***** .... "  ali verujte mi da to nije slucaj ..... sve ovo pisem kao gledalac predstave na koju sam dosao .... i predstava je bila uzasno losa!!!!!! 

Jos jednom da napomenem da su takmicari bili FANTASTICNI i sva im cast na trudu i volji koju pokazuju.
« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2011, 03:31:25 posle podne MR.BIG »
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #80 poslato: Oktobar 02, 2011, 03:57:27 posle podne »
Boban Miletic (jesam li u pravu?)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže Nikola ifbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 442
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #81 poslato: Oktobar 02, 2011, 04:04:48 posle podne »
jesi :)
Ako si bilder, onda budi bilder, treniraj kao bilder i hrani se kao bilder tokom cele godine.

Van mreže dowlani

  • Član
  • *
  • Poruke: 27
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #82 poslato: Oktobar 02, 2011, 04:12:19 posle podne »
Da da veoma veliki potencijal i prava ljudina i sampion Boban Miletic  ;)

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #83 poslato: Oktobar 02, 2011, 04:34:50 posle podne »
Stefan Vasic
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #84 poslato: Oktobar 02, 2011, 04:56:56 posle podne »
Izgleda da sam samo ja "cangrizalo matoro" .....  Ok onda ... takmicenje je bilo bajno i sjajno!!!

Devojke
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #85 poslato: Oktobar 02, 2011, 05:02:33 posle podne »
Jesam li vec rekao da je takmicenje bilo sjajno i bajno :)

Od "pogleda" samo sto mi aparat nije ispao iz ruku .... ;)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #86 poslato: Oktobar 02, 2011, 05:08:18 posle podne »
I kako bre covek da radi pred ovakvim ...... :)
« Poslednja izmena: Oktobar 02, 2011, 05:12:03 posle podne MR.BIG »
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #87 poslato: Oktobar 02, 2011, 05:16:28 posle podne »
 ;)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #88 poslato: Oktobar 02, 2011, 05:21:34 posle podne »
 ;)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates

Van mreže MR.BIG

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 2.984
  • BB Klub MR.BIG Kula
Odg: IFBB Drzavno prvenstvo 01.10.2011 SMEDEREVO
« Odgovor #89 poslato: Oktobar 02, 2011, 05:27:05 posle podne »
 ;)
"No man has the right to be an amateur in the matter of physical training. It is a shame for a man to grow old without seeing the beauty and strength of which his body is capable." - Socrates