Septembar 09, 2024, 07:01:35 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.259 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dr. MIKI91
X3MShop banner

Autor Tema: Hocu svako vlakno da pogodim :D  (Pročitano 8642 puta)

Van mreže Brutality

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #15 poslato: Septembar 21, 2011, 11:46:40 posle podne »
Tebi cilj snaga?
Pa onda kreni sa PL/Strongman tipom treninga, sta ce ti koji djavo prenatrpani split...
da, sa ovim treningom sam radio snagu, sad hocu da ubacim pedjin trening, da kombinujem sa ovim, za masu.. posto sam sad odradio definiciju, pa sad prvo hocu kvalitetnu masu da nabacim, pa cemo onda opet snagu.. ;)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #16 poslato: Septembar 22, 2011, 12:10:34 pre podne »
Ajde opet da ponovimo masa se radi u kuhinji a ne na treningu kao sto to dobro znas. Ti si ocigledno opterecen snagom tj power liftingom jel da cim nam pises kilaze koje dizes a to je totalno nepotrebno.
Ako hoces masu da Super Serije su dobre za masu (ako se hranis za masu) a probaj sa 3 + vezbi u setu pa odluci koliko ti je dovoljno. Na treningu kao sto ce ti svi reci radis 1 partiju da bi se fukusirao na nju i izvukao 100% iz tog misica i posle joj dajes dovoljno vremena da se oporavi i regenerise.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Brutality

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #17 poslato: Septembar 22, 2011, 12:34:53 pre podne »
da, upravu si, bolje receno hocu maksimalno da pogodim misic, a za masu sam kupio "neke protejine" hehe..
jel moze ravni benc, kosi benc i razvlacenje po 3 super serije sa 5 sek odmora izmedju.. pa da dodam po jos jednu vjezbu po potrebi npr?
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2011, 12:38:47 pre podne Brutality »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #18 poslato: Septembar 22, 2011, 12:56:22 pre podne »
ako radis gigante onda uzmi barem 4 vezbe po krugu.Superseija podrazumeva 2 vezbe. Po meni najbolje bi bilo da okacis neke slike da vidimo koliko si odmakao u razvitku jer giga serije mogu biti prilicno kontraproduktivne za nekoga ko nema finu osnovu u smislu da ces se lako pretrenirati njima.Imaj i na umu da tebi najveca briga jeste ocuvanje misica,pa tek onda izgradnja,i zato opet kazem ako mozes postaviti neke slike,jer dzaba radis gigante ako imas nesto mesa i kosti,kontas me :)
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Brutality

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #19 poslato: Septembar 22, 2011, 01:17:18 pre podne »
ako radis gigante onda uzmi barem 4 vezbe po krugu.Superseija podrazumeva 2 vezbe. Po meni najbolje bi bilo da okacis neke slike da vidimo koliko si odmakao u razvitku jer giga serije mogu biti prilicno kontraproduktivne za nekoga ko nema finu osnovu u smislu da ces se lako pretrenirati njima.Imaj i na umu da tebi najveca briga jeste ocuvanje misica,pa tek onda izgradnja,i zato opet kazem ako mozes postaviti neke slike,jer dzaba radis gigante ako imas nesto mesa i kosti,kontas me :)
evo, valjda ima dovoljno mesa za gigantske serije.. a zar nije sto vise mesa, to veca potrosnja kalorija? :)

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #20 poslato: Septembar 22, 2011, 01:23:32 pre podne »
hm pa realno ja bih ti prvo savetovao jos malo da spustis bf% pa onda da krenes u trening za masu.Imas osnovu ali ne znam sto bi isao na giga serije kada moze tu jos dosta da se napreduje bazicnim treninzima.


Da,sto vise mesa,veca potrosnja kalorija,ne kontam s cim to u vezi pitas?


uglavnom probaj giga serije mesec dana pa vidi sam izvadi zakljucke da li si odmoran,da li te bole zglobovi,kakav je napredak itd. i jedino ces tako znati koliko ti odgovara. Nikakva velika filozofija,uzmes 4-8 vezbi,gadjas otprilike 10 ponavljanja i odradis 3-4 kruga tako uz minimalne pauze izmedju serija u pojedinacnom krugu.Izbor vezbi naravno sto vise osnovnih visezglobnih i to je to.Dovoljno je bilo price i preopterecivanja,idi lepo u teretanu i probaj jer bzvz mozemo razglabati do sutra ovako na slepo.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Brutality

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #21 poslato: Septembar 22, 2011, 01:29:20 pre podne »
ma kontam sta hoces da kazes, sta mislis hoce li se bf% jos spustiti uz giga serije, vise potrosnje kalorija.. s tim da sad bas pazim na ishranu i svakih 7 dana vidim razliku i sa ovim mojim treningom, tako dal ce giga serije povecati ucinak? posto pedja kaze njemu je trening skoro isti i za masu i za definicuju, samo promijeni ishranu. a planiram jos da drzim jedno mjesec dana dijetu, pa cu povecati uh ako mi se do tad spusti bf% da budu trbusnjaci bas iscrtani.. pa cu onda polako masu..

Van mreže BBBbbb

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 438
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #22 poslato: Septembar 22, 2011, 01:37:52 pre podne »
jel se to meni cini il ti to ti tvoji "protejini" uzeli lep danak u potkoznim cibuljicama

Van mreže Brutality

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #23 poslato: Septembar 22, 2011, 01:41:50 pre podne »
da, pojavilo mi se bas u to vrijeme na grudima kad sam se slikao i nije moglo spasti lako, posto svaki trening grudi, sipkom udarim u taj dio i otekne i boli svaki put. te sam u zadnje treninge radio bez dodira na grudi da ne iritiram. sad je vec spalo, nema ni traga.. :)
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2011, 01:52:14 pre podne Brutality »

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #24 poslato: Septembar 22, 2011, 01:44:33 pre podne »
ma kontam sta hoces da kazes, sta mislis hoce li se bf% jos spustiti uz giga serije, vise potrosnje kalorija.. s tim da sad bas pazim na ishranu i svakih 7 dana vidim razliku i sa ovim mojim treningom, tako dal ce giga serije povecati ucinak? posto pedja kaze njemu je trening skoro isti i za masu i za definicuju, samo promijeni ishranu. a planiram jos da drzim jedno mjesec dana dijetu, pa cu povecati uh ako mi se do tad spusti bf% da budu trbusnjaci bas iscrtani.. pa cu onda polako masu..

ako drzis dijetu naravno da ces ici dole masti,trening nije toliko bitan.A tebi nije ni u interesu da gubis vise od pola kile kilo masti nedeljno jer je to vec pokazatelj tezeg katabolizma sto znaci odose i misici.Samo ti drzi dijetu kako treba i otici ce bf dole.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Brutality

  • Član
  • *
  • Poruke: 25
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #25 poslato: Septembar 22, 2011, 01:53:19 pre podne »
ma radni staz je cudo :) samo nikad docekati zeljeni izgled, covjek proklet, sta ces..

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.332
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #26 poslato: Septembar 22, 2011, 07:06:34 pre podne »
evo
momci tj milos,dominikanac a pogtovo fiki su ti odgovrili u nekoliko postova ono sta bih i ja napisao
lepo,poslozi sve njeigove postove u wordu i citaj jedan za drugim i videti ces da sve stoji kao na stolu otvoreno

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #27 poslato: Septembar 22, 2011, 07:13:15 pre podne »
A sto je najjace i ne izgledas lose  ni pored tog visegodisnjeg idiotskog plana treninga, genetika je cudo.

Van mreže razbijac

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #28 poslato: Septembar 22, 2011, 10:06:29 pre podne »
ja ovdje ne razumijem ako hoces snagu sto radis superserije ili.... odmor imeđu serija,ako hoces masu treba biti oko 3 minute

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.332
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Hocu svako vlakno da pogodim :D
« Odgovor #29 poslato: Septembar 22, 2011, 10:41:45 pre podne »
Citat
ako hoces masu treba biti oko 3 minute

jel smem da te zamolim da savete ovog tipa i slicne na ovom forumu vise NE DAJES

hvala