Septembar 19, 2024, 10:18:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: karnitin ili sagorevaci masti  (Pročitano 10371 puta)

Van mreže dadochicago

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 468
Re: karnitin ili sagorevaci masti
« Odgovor #15 poslato: Februar 10, 2006, 11:04:23 posle podne »
Mislis na Twinlab-ov Ripped Fuel? Ako je to onda si prvi koga ja znam da mu je to pomoglo!
Probao sam Ripped fuel i Diet Fuel prije neki 6 godina i meni ono nista nije pomoglo

Van mreže Dyana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 19
Odg: karnitin ili sagorevaci masti
« Odgovor #16 poslato: Januar 13, 2010, 03:12:53 posle podne »
da li neko zna  da li i zene mogu da koriste arginine ornithine lysine (Ultimate nutrition)? htela bih da skinem ovo malo salceta od zime a da mi misici ne budu onako izmuceni ko od animala, od koga se tresem posle od gladi i umora, mislim da je prejak za mene. Malo mi je problem da povecam misicnu masu jer sam prirodno mrsava dosta i dok nisam trenirala imala sam 48 kg a sad sam uspela da popnem na 54,6 sa misicima ali mi jos nije dovoljno :)

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: karnitin ili sagorevaci masti
« Odgovor #17 poslato: Januar 13, 2010, 05:32:27 posle podne »
da li neko zna  da li i zene mogu da koriste arginine ornithine lysine (Ultimate nutrition)? htela bih da skinem ovo malo salceta od zime a da mi misici ne budu onako izmuceni ko od animala, od koga se tresem posle od gladi i umora, mislim da je prejak za mene. Malo mi je problem da povecam misicnu masu jer sam prirodno mrsava dosta i dok nisam trenirala imala sam 48 kg a sad sam uspela da popnem na 54,6 sa misicima ali mi jos nije dovoljno :)

cao
pa mozes da koristis orintin ali je VELIKOOOO pitanje kakvog ce to uticaja imati na to sta ti hoces.
neznam ko ti je preporucio animal ali je to greska
na trzistu ima mnogo boljih preparata koje zene mogu da uzimaju bez ikakvih problema a da nemaju problem kao sa animal cutsom i da ih ne zavaravju sa bombastcnim imenima razno raznih burnera sa dodtakom ovoga ili onoga

imas npr..xaanadrin rx,the fat burner,dyma burn...

Van mreže Dyana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 19
Odg: karnitin ili sagorevaci masti
« Odgovor #18 poslato: Januar 13, 2010, 06:15:11 posle podne »
Hvala puno, cini mi se da je po onome kako ih predstavljaju na sajtovima xenadrine ok za mene, samo jos jedno pitanje, jel utice na bubrege ili nesto drugo? i posto si do sada najupuceniji sa kim sam pricala, jel ok to sto ja uzimam samo prostar whey i glutamin sve vreme? da li je moguce da od njih bole bubrezi? u zadnjih 2 nedelje me bole ponekad pa sam se zabrinula...inace mnogo treniram, idem i na realni aikido 3 puta nedeljno na po 2 treninga a on je malo zahtevniji sto se tice spremnosti, a u teretanu 3 puta i nedeljom na kardio. zato mi je malo i tesko da napravim tu masu koju zelim ali nekako uspevam, koliko je moguce.

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: karnitin ili sagorevaci masti
« Odgovor #19 poslato: Januar 14, 2010, 06:39:40 pre podne »
Hvala puno, cini mi se da je po onome kako ih predstavljaju na sajtovima xenadrine ok za mene, samo jos jedno pitanje, jel utice na bubrege ili nesto drugo? i posto si do sada najupuceniji sa kim sam pricala, jel ok to sto ja uzimam samo prostar whey i glutamin sve vreme? da li je moguce da od njih bole bubrezi? u zadnjih 2 nedelje me bole ponekad pa sam se zabrinula...inace mnogo treniram, idem i na realni aikido 3 puta nedeljno na po 2 treninga a on je malo zahtevniji sto se tice spremnosti, a u teretanu 3 puta i nedeljom na kardio. zato mi je malo i tesko da napravim tu masu koju zelim ali nekako uspevam, koliko je moguce.

naravno da NIJE moguce niti ce da te boli od bilo cega sto spada u prorodne suplemnte
neznam koju kolicinu vodu konzumiras u toku dana jer pri vecem unosu B potrebna je veca kolicina vode.
bubrezi mogu da te bole i od neke prehlade ili sl sto je veoma cest slucaj sa vama zenama ili devojkama u ovo doba godine..

Van mreže Dyana

  • Lepotica
  • Član
  • *****
  • Poruke: 19
Odg: karnitin ili sagorevaci masti
« Odgovor #20 poslato: Januar 14, 2010, 03:04:51 posle podne »
dobro je, laknulo mi je, samo da nije od suplemenata :D, moguce da je zbog ne konzumiranja vode u normalnim kolicinama u zadnje vreme...