Oktobar 01, 2024, 01:28:15 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.295 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Teniski lakat  (Pročitano 9385 puta)

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Teniski lakat
« poslato: Septembar 14, 2011, 10:19:27 pre podne »
Zanimaju me vasa iskustva....mene drzi vec mesec dana van teretane, i cini mi se da ce to jos potrajati...postajem vec nervozan...je li neko imao slican problem?!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #1 poslato: Septembar 14, 2011, 10:26:19 pre podne »
Zanimaju me vasa iskustva....mene drzi vec mesec dana van teretane, i cini mi se da ce to jos potrajati...postajem vec nervozan...je li neko imao slican problem?!

imam ja buraz na desnoj ruci
oci mi vadi nekada
koliko sam zadnjih dve godine stvari isporbao itd,jedino sto mi je odradilo posao i da vezbam bez problema je ELSTI joint od labrade i 1 mg cistog glucosamina na to DNEVNO..
meni je pomoglo
nije reklama ni za sta,jer me znas
ali ja ti rekoh sta je meni pomoglo

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #2 poslato: Septembar 14, 2011, 10:35:09 pre podne »
ste bili kod cika doce...imaju razne terapije laser, ultrazvuk, magnetno impulsno polje,diodinamik,vezbe za istezanje..mada se to tesko leci,ne znam koliko mogu pomoci...istezanje i led prva pomoc
« Poslednja izmena: Septembar 14, 2011, 10:41:39 pre podne Black&Decker »

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #3 poslato: Septembar 14, 2011, 10:37:15 pre podne »
@Pedja
Au, ja ludim od toga...poceo sam pre neki dan da stavljam kese sa smrznutim povrcem iz dubokog zamrzavanja, cini mi se da pomaze malo...hvala buraz, svaki info mi je dobrodosao!
@Black
Kod doce mi jos nije palo na pamet da idem...sve mislim proci ce...ako potraje i to je opcija....

Van mreže Kralj ist Back-Bakic

  • VIP
  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 965
  • KRALJ
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #4 poslato: Septembar 14, 2011, 12:31:15 posle podne »
vezbe za istezanje staticne pomazu jako. masirati taj punkt gde je bol najaci (pritiskati) to pomaze jako. Naravno za roid korisnike Dec Durabolin isto pomaze. uz to Glukosamine i to sto Pedja rece uzimati preparate,
Poz
Kralj
Kralj ist Back

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #5 poslato: Septembar 14, 2011, 12:50:52 posle podne »
vezbe za istezanje staticne pomazu jako. masirati taj punkt gde je bol najaci (pritiskati) to pomaze jako. Naravno za roid korisnike Dec Durabolin isto pomaze. uz to Glukosamine i to sto Pedja rece uzimati preparate,
Poz
Kralj

momak je natural pa zato nisam hteo da spominjem

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #6 poslato: Septembar 14, 2011, 12:51:20 posle podne »
ste bili kod cika doce...imaju razne terapije laser, ultrazvuk, magnetno impulsno polje,diodinamik,vezbe za istezanje..mada se to tesko leci,ne znam koliko mogu pomoci...istezanje i led prva pomoc


a sta ti mislis jel sam bio kod dokotra?..onako..bez veze pitanje?

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #7 poslato: Septembar 14, 2011, 02:19:31 posle podne »
dobro to pitanje se vise odnosilo na njega...kazem radi tih terapija
Citat
imaju razne terapije laser, ultrazvuk, magnetno impulsno polje,diodinamik,vezbe za istezanje
da proba sa njima ako mu pomognu...
a pitam i vas da li ste bili,da bi rekli da li su vam pomogle neke od terapija (mada se dugo oporavlja,i potreban je odmor...).
a vidim ovde uglavnom ljudi beze od doktora ko djavo od krsta...pomognu i oni nekad,kakvi su takvi su nasi su :P

otkud ja znam da li ste bili kod lekara...kroz karijeru predpostavljam da ste imali mnogo povreda...al ako moram nesto kazem za ovo verovatno jeste,al pre 20 godina hahahaahah..

« Poslednja izmena: Septembar 14, 2011, 02:46:22 posle podne Black&Decker »

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.616
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #8 poslato: Septembar 14, 2011, 02:33:20 posle podne »
hahahahah koji si ti car :)

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #9 poslato: Septembar 14, 2011, 03:22:04 posle podne »
Ja koristim fastum gel i super je.Takodje koristim hladne obloge i led i posle nekih nedelju dana lakat mi je kao nov. Ali ovo je u mom slucaju...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #10 poslato: Septembar 14, 2011, 04:11:22 posle podne »
@blacko
mnogo se pravis pemetan tako da imas zuti karton a ndam se da znas kakva su pravila u RUKOMETU ;) ;)

ALI EVO imam 2 min vremena pa cu da ti odgovrim
NARAVNO DA SAM bio kod lekara ali za raliku od tebe i verovatno tebi bliskih U ISTE NE VERUJEM a pogtovo u sranja sa LASERIMA I OSTALIM GLUPOSTIMA jer TO NA OVAKVOJ VRSTI POVREDE NE RADI
a pogtovo ta ISTEZANJA koja ti pominjes a mozda i natezanja  :) :)

e sada
mene nesto drugoi intersuje
dali si ti u opste bio ikada u teretani npr (nadam se da sesi posto si clan ovog foruma)

a da te pitam dali si bio kod lekara radi teniskog lakta sa 20 god (kasnije sam shvatio da ti i PROTEIN smatras hemijom pa samim tim o razumno i bezgranicno poverenje u osobe zvane LEKAR ) je glupost ali se onda postavlja pitanje OD KUDA TEBI TOLIKO FUCKING ZNANJE O TRETMANU LECENJA TENSKOG LAKTA.

google hrome je cudo zar ne??

neverovatno

a pardon

ovo mnogo toga objasnjva...

ako se secate clana sa hyper..da ne kazem cim pod nickom SHOOMY  ;D ;D ;D

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,23372.msg286156.html#msg286156

e pa dragi blacky,prekrsio si jedno od glavnih pravila foruma a posto ovo nije demokratski forum  :) :),to bi znacilo da imas DVA ZUTA KARTONA...jel  ;D ;D

ne mogu da verujem u opste da sam odvojio 2 min
« Poslednja izmena: Septembar 14, 2011, 04:18:57 posle podne Pedja_Petrovic »

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #11 poslato: Septembar 14, 2011, 07:10:21 posle podne »
Kralj, Mark...hvala na savetima....
Pedja, buraz, svakako se cujemo...nesto od ovog svega cu probati...rekao sam sebi jos nedelju dana cu pustiti da odmorim ruku maksimalno, ako ne bude bolje, nesto cu iskombinovati od Vasih saveta...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #12 poslato: Septembar 14, 2011, 07:20:12 posle podne »
Kralj, Mark...hvala na savetima....
Pedja, buraz, svakako se cujemo...nesto od ovog svega cu probati...rekao sam sebi jos nedelju dana cu pustiti da odmorim ruku maksimalno, ako ne bude bolje, nesto cu iskombinovati od Vasih saveta...

ok bratac
samo polako
a i BLACK Aund se sulja ovuda..:D

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Teniski lakat
« Odgovor #13 poslato: Septembar 14, 2011, 08:28:30 posle podne »
Citat
@blacko
mnogo se pravis pemetan tako da imas zuti karton a ndam se da znas kakva su pravila u RUKOMETU
 

izvinio sam se pedji preko PM,ali evo i javno da se izvinim...

mislim da ste pogresno shvatili...nisam imao nikaku losu nameru
predpostavljam da vam je zasmetalo ovaj deo poruke:
Citat
otkud ja znam da li ste bili kod lekara...kroz karijeru predpostavljam da ste imali mnogo povreda...al ako moram nesto kazem za ovo verovatno jeste,al pre 20 godina hahahaahah..
sad sam procitao opet moju poruku,da, mogla je drugacije da se protumaci od onoga sto sam ja hteo da kazem...sad kada je ponovo procitam ispadne kao vredjanje...sto mi nikako nije bila namera ..ne znam kako to nisam tako procitao kada sam kucao poruku...slova nekad znaju da lazu...sa losom interpunkcijom,bez mimike,naglasavanja...recenica moze da bude u potpuno drugom smislu.

nebitno za ban i forum,nego necu da ispadnem dzukela...covek moze otac da mi bude,a ispalo je kao vredjanje...nista lose i uvredljivo nisam hteo da kazem...ali,da,tako je ispalo na kraju,ruzno...izvinjavam se


p.s. citao i raspitivao sam se o teniskom laktu jer i ja  imam ponekad prob. sa tim ...i video da postoje razne terapije,na koje ja nisam isao jer nisam imao potrebe,pa sam rekao coveku da se raspita oko toga,da ima u vidu...mozda mu pomogne...
ne vidim tu nista lose,niko se nije rodio sa znanjem