Jun 26, 2024, 09:07:49 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.237 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: KETO - El moze ovako ???  (Pročitano 6061 puta)

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: KETO - El moze ovako ???
« Odgovor #30 poslato: Septembar 14, 2011, 04:42:27 posle podne »
@Pedja jel mozes da mi odg zasto ne bi radili keto preko 6 nedelja :D pitao sam te par puta nikad nisam dobio korektan odgovor
Po Palumbu keto moze od pocetka do kraja (tj dok nismo ocistili skroz masti) .. pa i do 20 nedelja
moze neko misljenje o ovome.. posto me keto najbolje radi i najvise mi prija kao prva dijeta

Van mreže MarK3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 790
Odg: KETO - El moze ovako ???
« Odgovor #31 poslato: Septembar 14, 2011, 04:55:54 posle podne »
pa usporava se metabolizam... zato posle keto krenes na low carb pa cycling... recimo...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KETO - El moze ovako ???
« Odgovor #32 poslato: Septembar 14, 2011, 04:57:48 posle podne »
ja sam jednom rekao da CETTO koji mnogi hzaraderi ( SAM SAM JEDAN OD NJIIH) primenjuju NIJE PREPRUCLJIVA dulja od 6-8 ned!!
to je zarad nakupljanja toxina koje prozivodi ta dijeti (cetoni) itd koji mogu da imaju stetne posledice na telo

palumbbo koga naravno neizmerno cenim je uvek bio hardocre i naravno da je on rekao to sta je rekao jer je on jedan od RE-INOVATORA te dijeti i uneo je neke novine na koje se odnosi tih 20 ned
ja ne mogu da otkirvam ovde sada sta znaci to drzati cetto dijetu kroz 20 ned jer su to neki ljudi PLATITLI i bilo bi bez veze a i bio sam zamoljen da o tome jos uvek ne govrim ali ta i takva cetto dijeta se deli u dve faze i sigruno ti NIKO NA OVOME SVETU NECE RECI DA DRZIS 20 ned cettonic koji tebi prija

ja ti cak sada necu reci da probas jer bi to bilo od mene veoma ruzno i znam koje bi posledice bile,ali defitivno postoji jedan razlog zbog kojeg ti sam ne bi trebalo d arazmisljas u tom pravcu je taj da cettonic koji ti hoces da radis te sigurno nece raditi 20 ned-TO TI MOGU GARANTOVATI

a svi koji smatraju da nije ovako,.slobodno neka pisu palumbo,on ce vam veoma ljubazno odgovoriti i u drugom mailu poslati uplatinuc gde da ulatite 150 baksa na njegov konta radi daljenjg nastavka razgovora..

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: KETO - El moze ovako ???
« Odgovor #33 poslato: Septembar 14, 2011, 09:23:56 posle podne »
Jbt 20 nedelja je ozbiljna cifra, i neko mora da ima mnoooooogoo masti, i da bude ozbiljno psihicki stabilan da bi drzao bilo koju dijetu toliko...  :o



Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: KETO - El moze ovako ???
« Odgovor #34 poslato: Septembar 14, 2011, 09:26:30 posle podne »
pa usporava se metabolizam... zato posle keto krenes na low carb pa cycling... recimo...
ok druze, procitao sam i ja to na ovom forumu mali milion puta

btw bas sam pitao palumba sta misli u vezi usporavanja metabolizma na keto, on me je uputio na njegov Q&A na rxmuscle gde je napisao da nemam razloga za brigu sve dok junkujem jednom nedeljno
da sam ga ista vise pitao verovatno bih dobio sam uplatnicu :D ali sve jedno razmislicu ima jos dosta do dijete
ne bih sigurno 20 nedelja.. nekih 12-16 nedelja dijete zavisi koliko se umastim.. sve jedno preko pola dijete racunam za onaj kraj(baby fat(~10%bf)) jer me to najvise muci na kraju :(
 rotacije ne mogu da radim, muci me i psihicki i fizicki..
u svakom slucaju hvala na odg tek sam krenuo masu pa cemo se mi pedja cuti do sledece dijete :)
inace palumbov keto koji je on preporucio za moju kilazu, je veoma slican ovom sto je pedja napisao eventualno malo vise masti
tj 320gr prot i 120gr masti
ja sam ove god radio pre po lylu mcdonaldu, tj njegovoj knjizi ~2gr prot po kg i masti da popunim kcal .. inace pre pocetka dijete sam bio tezak 107kg,
mnogo vise mi odgovara 320gr prot.. i sa toliko gr prot idalje sam u ketozi i jacoj nego sa 2gr prot, tako da one price preko 2gr prot po kg sto se mene tice padaju u vodu
sto se tice masti trenutno imam oko 10-11% lupam.. vene preko butinama trbusnjaci poslednja 2 dole se vide ali ne u sredini linija :S
e sad kako ce biti posle mase videcu, + sto bih hteo da se oderem do "kraja"

« Poslednja izmena: Septembar 14, 2011, 09:40:14 posle podne BokY_LA »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.320
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: KETO - El moze ovako ???
« Odgovor #35 poslato: Septembar 15, 2011, 10:05:14 pre podne »
Citat
tako da one price preko 2gr prot po kg sto se mene tice padaju u vodu

..bilo je reci o 2 gr po kg tezine kada se radi o sintezi proteina i na 400 gr UH
 ot ome se radi
probaj da uzimas 320 gr B i 500 gr UH-nadam se da ne trebam da ti objasnjvam na sta bi licioo,sve da uzimas hemiju

a dijeta cetto koju si citao je palumbova dijeta koja je bila prilagodjena meni i ja sam je ovde preneo
a kao sto rekoh,o nekim drugim segmetnima te dijete i kako je provuci kroz sto dulji period a da ne bude damage-uskoro
ipak nema smisla da ricam o necmu sto je debelo placeno-a tako sam i zamoljen

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: KETO - El moze ovako ???
« Odgovor #36 poslato: Septembar 15, 2011, 06:30:37 posle podne »
Ma hteo sam reci da me "puno" proteina ne izbacuje iz ketoze. (glikogenoliza)
a ne 320gr b, 300gr uh i 120gr masti je moja ishrana :D