Jun 29, 2024, 02:56:14 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.245 poruka u 18.758 tema - 20.951 članova - Poslednji član: mazar
X3MShop banner

Autor Tema: Plan ishrane  (Pročitano 4608 puta)

Van mreže minickg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #15 poslato: Septembar 06, 2011, 05:28:10 posle podne »
Da ubcima jednom nedeljno da radim samo kardio 1h ?

Ja bi voleo da ti 1 kardio nedeljno pomogne, ali nisam siguran da ce to bas moci tako :D  Probaj, vidi kako ti odgovara, ali vise sam mislio oko 4-5 puta nedeljno...
Da ubcima jednom nedeljno da radim samo kardio 1h ?

Ja bi voleo da ti 1 kardio nedeljno pomogne, ali nisam siguran da ce to bas moci tako :D  Probaj, vidi kako ti odgovara, ali vise sam mislio oko 4-5 puta nedeljno...

Ma nije frka. Ja volim da radim kardio. Znaci da ozezim posle treninga sto vise ...

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #16 poslato: Septembar 06, 2011, 05:43:21 posle podne »
Nemoj posle treninga, tad je telo izmuceno, treba sto pre da dodjes kuci, odmoris se i jedes. U off danima radi kardio, pozeljno ujutru, mada i ne mora, takodje pozeljno niskog intenziteta kako ne bi trosio glikogen i dovodio sebe u rizik veceg katabolizma.

Inace, 140g proteina je solidna kolicina za masu, nemoj misliti da je premalo. Pozeljno je povecati kad ides na gubljenje masti, ali ako nema-nema. Nije istina da ako nemas novca, ne mozes nista uraditi. Pogledaj mnoge takmicare, nisu imali sve to, ali volja i trening su ih doveli tu gde su. Kljuc je da dobro isplaniras sitnice, i skinuces masti.
« Poslednja izmena: Septembar 06, 2011, 05:46:16 posle podne Stevcho »
No curling in the squat rack!

Van mreže minickg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #17 poslato: Septembar 10, 2011, 01:07:21 posle podne »
Nemoj posle treninga, tad je telo izmuceno, treba sto pre da dodjes kuci, odmoris se i jedes. U off danima radi kardio, pozeljno ujutru, mada i ne mora, takodje pozeljno niskog intenziteta kako ne bi trosio glikogen i dovodio sebe u rizik veceg katabolizma.

Inace, 140g proteina je solidna kolicina za masu, nemoj misliti da je premalo. Pozeljno je povecati kad ides na gubljenje masti, ali ako nema-nema. Nije istina da ako nemas novca, ne mozes nista uraditi. Pogledaj mnoge takmicare, nisu imali sve to, ali volja i trening su ih doveli tu gde su. Kljuc je da dobro isplaniras sitnice, i skinuces masti.
Nemoj posle treninga, tad je telo izmuceno, treba sto pre da dodjes kuci, odmoris se i jedes. U off danima radi kardio, pozeljno ujutru, mada i ne mora, takodje pozeljno niskog intenziteta kako ne bi trosio glikogen i dovodio sebe u rizik veceg katabolizma.

Inace, 140g proteina je solidna kolicina za masu, nemoj misliti da je premalo. Pozeljno je povecati kad ides na gubljenje masti, ali ako nema-nema. Nije istina da ako nemas novca, ne mozes nista uraditi. Pogledaj mnoge takmicare, nisu imali sve to, ali volja i trening su ih doveli tu gde su. Kljuc je da dobro isplaniras sitnice, i skinuces masti.
:D