Jul 01, 2024, 06:20:52 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Plan ishrane  (Pročitano 4609 puta)

Van mreže minickg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Plan ishrane
« poslato: Septembar 04, 2011, 10:14:05 posle podne »
E ovako ,
imam 24 god. , radim ponedeljak petak, 90ak kilograma. Idem u teretanu manje od mesec dana. Odradio bih neku dijetu jer imam dosta masnih naslaga. E sad kako to odraditi s obzirom da radim :(. Recimo da bih radio rotaciju UH danima kad ne bih unosio UH bi mi verovatno pukla glava jer radim na salteru 8 sati, pa jos treba odraditi trening posle toga... Inace da napomenem da sam ogranicen sa oko 300 din dnevnom (samo za meso, jaja , ela ne koristim jer mi je previse za budzet). Sta ciniti ? Sadasnja ishrana mi nije ni za mas ni za def vec neki middle :))). Uglavnom unosim do 140 g proteina jer napomenuh da sam ogranicen sa budzetom... :(((( Dajte neku ideju :))) El postoji varijanta da na duzem staze skidam masti , da ne radim neku dijetu jer znam da mi u tim danima treba mnogo grama proteina ...

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #1 poslato: Septembar 04, 2011, 11:41:15 posle podne »
ishrana je kljuc uspeha    tako da ne znam kako onda da pomognemo.....nema carobnog stapica
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #2 poslato: Septembar 04, 2011, 11:45:55 posle podne »
podigni kredit :P hahahah nemam drugu ideju
i mene zezaju ovi pilici,skupi bre....ako otvorim neku farmu pilica....dacu ti popust :)

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #3 poslato: Septembar 04, 2011, 11:48:57 posle podne »
ili da krade od komsije kokoske :D :D :D
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #4 poslato: Septembar 04, 2011, 11:57:23 posle podne »
jel ima neko od vas kamion da nabavi?il jos bolje hladnjacu
da organizujemo pljacku klanice il neke farme :P    
imacemo  pilice + jaja gratis

Van mreže minickg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #5 poslato: Septembar 05, 2011, 12:13:39 pre podne »
E reci te mi el jedete cela jaja, mislim ono da ne potezemo temu. Samo mi reci te da ili ne...

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #6 poslato: Septembar 05, 2011, 12:18:13 pre podne »
kako bi voleo da sam admin ovde :(
kako bi vas banovao sa foruma i brisao vam teme...
ccc sta ti pitas u 2 posta...

CITAJ LENSTINO

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #7 poslato: Septembar 05, 2011, 12:26:04 pre podne »
ne jedemo cela jaja :D forsiramo belanca samo,ali uleti uvek i neko zumance
ja jedem 4-5 belanca i 1 zumance....ne valja da jedes mnogo zumanaca
i nemoj da jedes ziva jaja niposto da ne dobijes salmonelu....neki imaju te ideje,da bi vise ga iskoristili
« Poslednja izmena: Septembar 05, 2011, 12:27:48 pre podne Black&Decker »

Van mreže minickg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #8 poslato: Septembar 05, 2011, 12:30:48 pre podne »
kako bi voleo da sam admin ovde :(
kako bi vas banovao sa foruma i brisao vam teme...
ccc sta ti pitas u 2 posta...

CITAJ LENSTINO

RELAX PLS :)))))

Da si ti u bedaku ko ja gledao bi dal i u kamenu moze protein da se izvuce

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #9 poslato: Septembar 05, 2011, 01:54:58 pre podne »
Slusaj, ne razlikujes se mnogo od mene.
Radim, nisam u sjajnoj fin. situaciji (trenutno, ali nisam)
Mrtav sam umoran kad dodjem s posla.

Taj deo postujem, ebg, razumem te.
Ali rodjace, ti pitas ovde par stvari o kojima imas bar 50 tema na forumu.
CITAJ FORUM i sve ces naci.

P.s. 40e whey za dva meseca. da dodas po 30gr proteina svaki dan. Ako unosis 140 a na 90 kg ti treba 180, onda ce 20eura mesecno da resi sve tvoje probleme. Tako da, mani se price da se za hranu nema dovoljno.

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #10 poslato: Septembar 05, 2011, 10:11:39 pre podne »
A mozda ne bi bilo lose da pored toga "citaj forum" dobije jos neku informaciju (link sa foruma) ukoliko neko ne zeli da mu pise i detaljno objasnjava...

@minickg

E ovako ,
imam 24 god. , radim ponedeljak petak, 90ak kilograma. Idem u teretanu manje od mesec dana. Odradio bih neku dijetu jer imam dosta masnih naslaga. E sad kako to odraditi s obzirom da radim :(. Recimo da bih radio rotaciju UH danima kad ne bih unosio UH bi mi verovatno pukla glava jer radim na salteru 8 sati, pa jos treba odraditi trening posle toga...

Kako sta uraditi s' obzirom da radis?kako da rasporedis uh u toku dana ili sta?

E ovako ,
Inace da napomenem da sam ogranicen sa oko 300 din dnevnom (samo za meso, jaja , ela ne koristim jer mi je previse za budzet). Sta ciniti ? Sadasnja ishrana mi nije ni za mas ni za def vec neki middle :))). Uglavnom unosim do 140 g proteina jer napomenuh da sam ogranicen sa budzetom... :(((( Dajte neku ideju :))) El postoji varijanta da na duzem staze skidam masti , da ne radim neku dijetu jer znam da mi u tim danima treba mnogo grama proteina ...
Ne postoji precica ili medju dijeta ili nesto sl.. zna se kako i koliko cega treba da unosis... Mozda nije lose da napises kako bi izgledala tvoja dijeta na defki...
I da ako vec nemozes da ispostujes dijetu kako treba, a ta trenutna klopa te drzi na jednoj kilazi, ubaci kardio i nastavi sve da jedes kao sto si i do sada, kg ce da idu dole...  ;)

Van mreže minickg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #11 poslato: Septembar 06, 2011, 01:37:06 pre podne »
A mozda ne bi bilo lose da pored toga "citaj forum" dobije jos neku informaciju (link sa foruma) ukoliko neko ne zeli da mu pise i detaljno objasnjava...

@minickg

E ovako ,
imam 24 god. , radim ponedeljak petak, 90ak kilograma. Idem u teretanu manje od mesec dana. Odradio bih neku dijetu jer imam dosta masnih naslaga. E sad kako to odraditi s obzirom da radim :(. Recimo da bih radio rotaciju UH danima kad ne bih unosio UH bi mi verovatno pukla glava jer radim na salteru 8 sati, pa jos treba odraditi trening posle toga...

Kako sta uraditi s' obzirom da radis?kako da rasporedis uh u toku dana ili sta?

E ovako ,
Inace da napomenem da sam ogranicen sa oko 300 din dnevnom (samo za meso, jaja , ela ne koristim jer mi je previse za budzet). Sta ciniti ? Sadasnja ishrana mi nije ni za mas ni za def vec neki middle :))). Uglavnom unosim do 140 g proteina jer napomenuh da sam ogranicen sa budzetom... :(((( Dajte neku ideju :))) El postoji varijanta da na duzem staze skidam masti , da ne radim neku dijetu jer znam da mi u tim danima treba mnogo grama proteina ...
Ne postoji precica ili medju dijeta ili nesto sl.. zna se kako i koliko cega treba da unosis... Mozda nije lose da napises kako bi izgledala tvoja dijeta na defki...
I da ako vec nemozes da ispostujes dijetu kako treba, a ta trenutna klopa te drzi na jednoj kilazi, ubaci kardio i nastavi sve da jedes kao sto si i do sada, kg ce da idu dole...  ;)

Thx man :))))
Trenutna ishrana mi drzi kilazu. Imam tri treninga nedeljno. Da ubcima jednom nedeljno da radim samo kardio 1h ?

Van mreže minickg

  • Član
  • *
  • Poruke: 42
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #12 poslato: Septembar 06, 2011, 01:39:27 pre podne »
Slusaj, ne razlikujes se mnogo od mene.
Radim, nisam u sjajnoj fin. situaciji (trenutno, ali nisam)
Mrtav sam umoran kad dodjem s posla.

Taj deo postujem, ebg, razumem te.
Ali rodjace, ti pitas ovde par stvari o kojima imas bar 50 tema na forumu.
CITAJ FORUM i sve ces naci.

P.s. 40e whey za dva meseca. da dodas po 30gr proteina svaki dan. Ako unosis 140 a na 90 kg ti treba 180, onda ce 20eura mesecno da resi sve tvoje probleme. Tako da, mani se price da se za hranu nema dovoljno.


Mislis na whey posle treninga  ili je bolje da ubacim jos jedan obrok - blend...

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #13 poslato: Septembar 06, 2011, 01:50:20 pre podne »
pa ako moras da se opredelis radi $ za jedan....onda whay posle treninga mnogo logicnije i potrebnije resenje ( 40gr posle treninga-danima kad ne treniras ujutru 30gr)
kupis kantu the amino whey-3kg-5200din...pa izradcunaj koliko ce ti trajati :P ovim minimalnim rezimom....preko 2 meseca
 (tako i ja koristim,ako cepam jaja il meso ujutru onda ni ne pijem,samo kad imam malo P u dorucku onda uzmem i ujutru al to je retko...)
mada meso je meso :D
 
« Poslednja izmena: Septembar 06, 2011, 01:59:58 pre podne Black&Decker »

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Plan ishrane
« Odgovor #14 poslato: Septembar 06, 2011, 08:05:13 pre podne »
Da ubcima jednom nedeljno da radim samo kardio 1h ?

Ja bi voleo da ti 1 kardio nedeljno pomogne, ali nisam siguran da ce to bas moci tako :D  Probaj, vidi kako ti odgovara, ali vise sam mislio oko 4-5 puta nedeljno...