Septembar 27, 2024, 07:16:31 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.764 tema - 20.974 članova - Poslednji član: galurbalge
X3MShop banner

Autor Tema: kura za definiciju  (Pročitano 13613 puta)

Van mreže minus

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
kura za definiciju
« poslato: Avgust 16, 2011, 01:25:20 pre podne »
Zdravo..novi sam na forumu i zanima me sljedeca stvar.
Planiram kuru od 10 sedmica pa zelim da cujem misljenje iskusnih..neke izmjene ili mozda cak kompletno mjenjanje :D
10 sedmica test. depo 500 mg/sedmica
10 sedmica boldenon 400 mg/sedmica
10 sedmica trenbolon enantat ( zanima me vase misljenje oko ove sedmicne doze)
prve 4 sedmice metan 40 mg dnevno
zadnje 4 sedmice winstrol 40 mg dnevno

to bi bila kura sa kojom bi zelio da dobijem sto vise ciste misicne mase a spustio bf sto je vise moguce..radio bi carb rotation i 4 kardio treninga sedmicno od po 50 minuta..

molim vas ako nesto nije u redu da mi kazete jer bas mi je bitno da na ovoj kuri prodje sve kako treba

zanima me jos da li mi je potreban pct sa hcgom i slomidom i kako bi on izgledao i da li moram uzimati nolvu tokom kure jer sam sklon tj. imam vec prvi stepen ginekomastije ali ne od steroida nego jednostavno od rodjenja..
hvala i veliki pozdrav

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: kura za definiciju
« Odgovor #1 poslato: Avgust 16, 2011, 01:33:08 pre podne »
au buraz koji arsenal...osim ako ti ovo nije 10ta 12ta kura po redu bas je mnogo.

ok depo ali zasto i bolda i tren??Uzmi jedno,jbt ti bi odma sprcao gram ipo hemije u sebe :O

orali prve 4 pa opet zadnje 4,jesi ti siguran da su dve nedelje dovoljne da se jetra oporavi??Opet kazem,mnogo hemije,preveliko mucenje organizma


mislim cisto ako mozes neka dosadasnja iskustva sa hemijom,jer mi ovakva kura zvuci kao neke predtakmicarske jbt
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže minus

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: kura za definiciju
« Odgovor #2 poslato: Avgust 16, 2011, 01:42:50 pre podne »
Prva kura je bila 8 nedjelja test depo i turanabol..druga je bila dest depo metan i deka...ovo bi mi bila 3 kura imam 25 godina..znam da je jaka kura apsolutno sam svjestan toga i ulozio sam 500 e samo za suplementaciju..znaimaju me vasa misljenja..ja licno ( moj ego) mislim da sam spreman za ovu kuru..treniram iscrpljujuce sav novac ulazem u piletinu ali uvijek ima to ali..a u ovom slucaju je to vase misljenje..

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: kura za definiciju
« Odgovor #3 poslato: Avgust 16, 2011, 02:12:56 pre podne »
pa smanji ego jer bzvz srljas.Sve je to ok,gomila ljudi ulaze mnogo u sve ovo ali to nije razlog da radis neke od sledecih stvari:

Ne trebaju ti i bold i tren kazem ti,uzmi jedno i teraj sa depoom. Ako te interesuje defka,onda bolje kreni bez dbola na pocetku tj cuvaj jetru,pa zadnje 4 nedelje finishiraj sa winsom.Mozes i zadnjih 5-6 ako bas hoces,ali u svakom slucaju bolje 6 odjednom nego da cepkas jetru tako po malo.

mislim evo u smislu rekreativne kure za defku par stvari koje mozes ocekivati od bolde i trena da bih ti nekako pomogao u odluci,bolda luda vaskularnost,ne navlaci vodu,ono sto izgradi bice cisto,nije preterano jaka ali ni androgena,najvise se cuvaj povisenog pritiska kod nje. Tren jaci naravno,ali imas tu rizik od progesteronske gyno,malo tezi oporavak a uz to drzace ti snagu na nivou sigurno,crvstina misica opasna(doduse sve ovo bi imao izrazenije da ides acetat,ali ovo je isto ok buduci da su sve dugi estri).  Da sam na tvom emstu i da sam se bas odlucio razmisljao bih na ovaj nacin,nista ti ne preporucujem samo dajem primer bzv

10 depo 500
10  boldenon 400

mozda bih u pocetku uzeo ili propionat kao frontload prve dve sedmice,ili isao jednu ampulu testa vise samo te prve dve nedelje

zadnje 4-6 nedelja 30-40mg wins,mada mislim da je za trecu kuru 30mg skroz dosta...


i opet kazem,sve je to ok oko tvojih ulaganja,ali neces ubrzati napredak trpanjem ovoliko hemije u sebe,to je to razmisli :) Ne postoji jedna kura od koje se pukne,sve je to dug proces koji traje godinama.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže minus

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: kura za definiciju
« Odgovor #4 poslato: Avgust 16, 2011, 10:36:59 pre podne »
hvala ti...bas sam savjete ovog tipa trazio..onda cu ici ovako kako si mi rekao..jos me nesto zanima..imam 92-93 kile i volio bih sa ovom kurom doci na jedno 97 ali da pri tome bf..koji mi je od prilike 15-16 da ga smanjinjim na oko 7 %...da li je to izvodivo naravno raditi cu rotaciju uh koja bi ovako izgledala 150/100/175/50/150/100..jel ovo malo uh na dan ili je ok?

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: kura za definiciju
« Odgovor #5 poslato: Avgust 16, 2011, 12:11:41 posle podne »
Pa ajde stani na loptu i razmisli malo... koliko je tvoje poznavanje hemije, ako jedan post jednog coveka moze da te odgovori od necega za sta si bio resen... otkud znas da on ili bilo ko odavde nije izmisljeni lik, koji nikada nije imao dodir sa hemijom (ne kazem za Filipa sad nego uopste)... Imao si iza sebe vec 2 ciklusa - a nisi upoznao svoje telo kako reaguje i koliko aromatizuje, ne znas sta bi bilo dobro od zastitie da se koristi i kako...

Imas vec pocetni oblik gyno, a kreces sa preko gr hemije, itd itd itd....

Neke stvari ne funkcionisu tako, da se napucas 5-6kg i da dodjes do jako, jako dobrog bf... mislim, jel logicno da se prvo uradi neka dijeta, da se dovede bf na taj zeljeni nivo, da se uradi priming pred ciklus, da znas zasto koristis bas te lekove u ciklusu itd itd itd...  ::)

tako da odgovor na tvoje pitanje je - na zalost nije moguce to sto ti zelis i uz dosta vise lekova nego sto je rec ovde....

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: kura za definiciju
« Odgovor #6 poslato: Avgust 16, 2011, 12:59:09 posle podne »
Ovo sto si rekao, ja sam preracunao, i ti po tome, hoces da za 10 nedelja skines 8kg sala + da dobijes 13kg misica???
Ja nemam iskustva sa steroidima, niti imam neko znanje o njima, ali mi ovo deluje kao bajka na kvadrat.

Da bi dobio na kilazi moras da imas kalorijski suficit (od kvaliteta hrane zavisi da li ce vise mase biti u misicima ili u salu). A da bi skinuo salo trebas biti u deficitu.
Cuo sam (napominjem da sam cuo, a ne da znam) da je sa steroidima situacija nesto drugacija, i da mozes ostvariti oba cilja u isto vreme, ali u kojoj meri, to je vec pitanje.

Ljudi bez steroida, sa 70kg koji skidaju salo unose za 50% vise UH, nego ti sa 93kg i to sa sve steroidima. Zanima me koliko si ti odprilike kalorija planirao da unosis dnevno???

P.S. Voleo bih da postoji neko pravilo na forumu, da svako ko hoce da zapocne temu o steroidima MORA da:
1. Napise svoje podatke (godine, staz u teretani, koja je kura...)
2. Napise svoj jelovnik
3. Napise svoj trening

Pa da ljudi makar odmah vide da li osoba ima neko MINIMALNO, da ne kazem osnovno, znanje da bi uopste mogli da razmisljaju o takvim stvarima.
Dobro bi bilo kada bi moglo da se organizuju neka "kviz pitanja" za takve osobe :D
A ne da se desi, kao na jednoj temi, da ljudi daju savete, da bi na kraju shvatili da je osoba maloletna (da ne kazem DETE), da nema apsolutno nikakvo znanje o bodibildingu, a kamo li o steroidima i opasnostima istih. I da na kraju, ni krivim ni duznima (ljudima koji su hteli da pomognu) ide na savest to sto su mozda doprineli da neko dete veoma ozbiljno narusi svoje zdravlje.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: kura za definiciju
« Odgovor #7 poslato: Avgust 16, 2011, 04:05:32 posle podne »
hvala ti...bas sam savjete ovog tipa trazio..onda cu ici ovako kako si mi rekao..jos me nesto zanima..imam 92-93 kile i volio bih sa ovom kurom doci na jedno 97 ali da pri tome bf..koji mi je od prilike 15-16 da ga smanjinjim na oko 7 %...da li je to izvodivo naravno raditi cu rotaciju uh koja bi ovako izgledala 150/100/175/50/150/100..jel ovo malo uh na dan ili je ok?

da dobijes 10ak kila misica ne postoji ama bas nikakva sansa,malo su ti nerealni ciljevi.Apsolutno je moguce gubiti salo i dobijati misice,ali uz mnogooo zajebaniji arsenal od onog koji si gore pisao,da ne pominjem da bi morao biti dosta dug ciklus da bi dobio 10kg cistih...


najbolji savet koji ti mogu dati je da prve 4 nedelje onda radis masu pa zadnjih 8 ides na secenje,s tim da depo onda ides 12 nedelja.


smanji ocekivanja malo i bice ok,pazi na kuri i posle nje ce ti trebati samo tribulus osim ako ne osetis neke simptome tokom same kure.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure