Septembar 27, 2024, 09:21:58 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.290 poruka u 18.763 tema - 20.973 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Neke ljude treba ubiti  (Pročitano 12113 puta)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Neke ljude treba ubiti
« Odgovor #30 poslato: Avgust 17, 2011, 07:48:23 pre podne »
Mislim da je debilno dete terati na neki nacin ishrane dok nema dovoljno mozga da samo odluci.

prosto ko pasulj
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže IGOR_X3M

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 669
Odg: Neke ljude treba ubiti
« Odgovor #31 poslato: Avgust 17, 2011, 08:45:11 pre podne »
O Boze, pa poenta je u tome da bas vodis racuna o tome kako ti se dete hrani, a ne da ga pustis da ono odlucuje samo, jer ja da pustim moja dva klinca da jedu sta oni hoce, nebi znali ni sta je teletina ni piletina ni sta je povrce ni voce itd........Naravno njihov izbor bi bio sladoled, cokolada, cips, smoki a naj pozeljnije bi im bilo nista da ne jedu. Jbg. treba biti normalan obazriv i to je to.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Neke ljude treba ubiti
« Odgovor #32 poslato: Avgust 17, 2011, 08:55:28 pre podne »
O Boze, pa poenta je u tome da bas vodis racuna o tome kako ti se dete hrani, a ne da ga pustis da ono odlucuje samo, jer ja da pustim moja dva klinca da jedu sta oni hoce, nebi znali ni sta je teletina ni piletina ni sta je povrce ni voce itd........Naravno njihov izbor bi bio sladoled, cokolada, cips, smoki a naj pozeljnije bi im bilo nista da ne jedu. Jbg. treba biti normalan obazriv i to je to.

Igore pa da ali ga usmeravaš normalnoj ishrani dok je beba a ne da ono traži mleko a ti kažeš "ma jok ti ćeš biti vegan nema mleka, jaja, mesa"  :)  A kad bude sazreo i ojačao neka on "filozofira" i ne proba šta želi a naše da ga uputimo pa ako prihvati ok ako ne nemožeš ga se odreći preko novina (što bi naši stari rekli" :)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Neke ljude treba ubiti
« Odgovor #33 poslato: Avgust 17, 2011, 09:21:08 pre podne »
Ja ne verujem o cemu se raspravlja, kao forum o roditeljstvu...Pa normalno je dok je dete skroz malo da mu roditelji odredjuju ishranu, jer ni ne sme da koristi sve kao i odrasli u svojoj ishrani, a kako dete bude sazrevalo tako ce ga roditelji i edukovati i zavisno od njegovih sklonosti to ce jesti....ne mogu da verujem da ako dete trazi da jede jaje da mu neko to nece dati (naravno da mu ne das slatkise i ostale gluposti), a isto tako znam za ljude kojima se meso oduvek gadilo, i od malih nogu ga nisu hteli jesti, pa da vidim i te debile koji ce ga terati na to...

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Neke ljude treba ubiti
« Odgovor #34 poslato: Avgust 17, 2011, 09:53:21 pre podne »
Zasto ne mozes da verujes o cemu se raspravlja, ovo je offtopic, a i tema je tacno o ovome o cemu forumasi pisu. A odnos prema deci i njihov odgoj je ako se slazes dosta vazniji od obima bicepsa i tezine koju dizemo iz benca.
Men sana in corpore sano !

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Neke ljude treba ubiti
« Odgovor #35 poslato: Avgust 17, 2011, 10:24:53 pre podne »
O Boze, pa poenta je u tome da bas vodis racuna o tome kako ti se dete hrani, a ne da ga pustis da ono odlucuje samo, jer ja da pustim moja dva klinca da jedu sta oni hoce, nebi znali ni sta je teletina ni piletina ni sta je povrce ni voce itd........Naravno njihov izbor bi bio sladoled, cokolada, cips, smoki a naj pozeljnije bi im bilo nista da ne jedu. Jbg. treba biti normalan obazriv i to je to.

Igore pa da ali ga usmeravaš normalnoj ishrani dok je beba a ne da ono traži mleko a ti kažeš "ma jok ti ćeš biti vegan nema mleka, jaja, mesa"  :)  A kad bude sazreo i ojačao neka on "filozofira" i ne proba šta želi a naše da ga uputimo pa ako prihvati ok ako ne nemožeš ga se odreći preko novina (što bi naši stari rekli" :)

naravni nismo mislili bukvalno da pustimo decu da jedu sta hoce..... ali omoguciti im da jedu osnovne namirnice, meso , jaja, mleko.... a ako kad odrastu odluce da im to ne odgovara neka nastave svojim putem.... ali ogranicavati ih tako male...ugrozavati njihovo zdravlje.... apsolutmo se svi moramo sloziti da je pogresno....mislim tu nema oko cega da se raspravlja...

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Neke ljude treba ubiti
« Odgovor #36 poslato: Avgust 17, 2011, 10:36:46 pre podne »
Decu treba usmeriti pravilnoj ishrani ali im treba i dati da uzivaju u svemu sto mogu naravno u nekim normalnim kolicinama.

Ovde je problem sto su roditelji podlegli svojoj ideologiji i ubili dete time sto su ga hranili kako oni smatraju ne osvrcuci se na posledice. Naravno sve ovo iz teksta treba uzeti sa rezervom psoto su to ipak novine.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Neke ljude treba ubiti
« Odgovor #37 poslato: Avgust 17, 2011, 10:40:36 pre podne »
Zasto ne mozes da verujes o cemu se raspravlja, ovo je offtopic, a i tema je tacno o ovome o cemu forumasi pisu. A odnos prema deci i njihov odgoj je ako se slazes dosta vazniji od obima bicepsa i tezine koju dizemo iz benca.


Ne mogu da verujem iz razloga sto savete o ishrani i kakva treba da bude normalna ishrana daju ljudi koji ne znaju sta to znaci. Evo npr.ti, koji se hranis nestle fitnesom, cokoladicama sa 70% kakaa, uz whey ti ide banana i mleko itd....

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Neke ljude treba ubiti
« Odgovor #38 poslato: Avgust 17, 2011, 10:51:37 pre podne »
Druze ja ne delim savete niti smatram da sam kompetentan , mogu da dam neku sugestiju kolu sam ovde naucio i to je to. Takodje  nemam bilo kakvu zelju da se takmicim pa samim time ne moram da se hranim striktno i vodim racuna o svakom obroku,a  ti ako nemas pametnija posla nego da citas moje postove to je za pohvalu da imas toliko slobodnog vremena. Inace whey sa mlekom i bananom sam npr pio u teretani u kojoj vezbam pa sam mislio da oni posto rade u teretani znaju makar  kako se pravilno konzumira. Ovde je tema o zapostavljanju rodjene dece i ukoliko nemas nesto pametno da kazes  o tome slobodno menjaj temu. Pozdrav
Men sana in corpore sano !

Van mreže djake

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 469
Odg: Neke ljude treba ubiti
« Odgovor #39 poslato: Avgust 17, 2011, 11:44:14 pre podne »
Vidis, mnogo toga ljudi misle dok im neko ne dokaze suprotno.....nemoj da si na kraj srca, svi mi imamo mnogo o svemu da ucimo! Pozdrav i tebi, samo opusteno!

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Neke ljude treba ubiti
« Odgovor #40 poslato: Avgust 17, 2011, 11:50:19 pre podne »
Sve u najboljem redu. Pametan covek  uci  dok je  ziv . Pozdrav
Men sana in corpore sano !

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Neke ljude treba ubiti
« Odgovor #41 poslato: Avgust 20, 2011, 04:35:53 pre podne »
O Boze, pa poenta je u tome da bas vodis racuna o tome kako ti se dete hrani, a ne da ga pustis da ono odlucuje samo, jer ja da pustim moja dva klinca da jedu sta oni hoce, nebi znali ni sta je teletina ni piletina ni sta je povrce ni voce itd........Naravno njihov izbor bi bio sladoled, cokolada, cips, smoki a naj pozeljnije bi im bilo nista da ne jedu. Jbg. treba biti normalan obazriv i to je to.
nisam uopste mislio na to,dete treba vaspitavati d arazume sta mu treba i sta ej dobro za njega,ali ga ni ne treba lagati tipa "Od svinjetine ce ti stati srce,duni jednom travu i ostaces glup,od steroida raste rep"...

moje je da mu dam sto realniji info o svemu,i da se oslonim na njegov zdrav razum (koji ce biti biti onakav tj posledica onoga sto ce kupiti od mene i svojih najblizih) da on sam shvati kako i sta,jer oni fazoni zabrane ama uopste ne deluju.

Meni nikad nista nisu branili a niti pijem niti pusim niti sam u zivotu pipnuo travu i slicno.


p.s. ovde ne govorim o detetu od 8 godina nego o nekom ko bi vec trebalo da ima formiranu licnost i moralnost,dakle 16-18godina. Dok su mladji jednostavno ih treba usmeravati ali ne na silu,i kad dodje vreme ispasce kako treba.

Sve ovo pod uslovom da roditelji nisu debili koji se opijaju,tuku,drogiraju...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Neke ljude treba ubiti
« Odgovor #42 poslato: Novembar 14, 2012, 09:35:03 pre podne »
Da ne otvaram novu temu- sinoc sam procitao o ovome i najezio se , evo uhvacen je  momak.

Uhapšen Darijan Musić
IZVOR: BETA, TANJUG
Novi Sad -- Darijana Musića iz Novog Sada, osumnjičenog za ubistvo dvadesetpetogodišnje Vladislave Č, uhapsili su službenici Policijske uprave u Novom Pazaru.


 

Beživotno telo dvadesetpetogodišnje Vladislave Č. ponađeno je pre dve noći u stanu na 12. spratu, u Fruškogorskoj ulici 6, u novosadskom naselju Liman. Prema prvim informacijama ona je pretučena na smrt.

U međuvremenu, Darijan Musić je na svom Fejsbuk profilu priznao da je ubio Vladislavu Č.

Musić na svom statusu na toj društvenoj mreži navodi da mu cilj nije bio da ubije devojku i da mu je navodno priznala da ga je varala dok je bio u zatvoru. Musić je, takođe, napisao da će izvršiti samoubistvo.

Istražni sudija Višeg suda u Novom Sadu Miroslav Alimpić rekao juče je da je, prema prvim raspoloživim podacima, devojka u stanu živela zajedno sa momkom.
Men sana in corpore sano !