Septembar 28, 2024, 05:22:13 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: RX 6  (Pročitano 17669 puta)

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: RX 6
« Odgovor #60 poslato: Jul 17, 2012, 08:09:40 posle podne »
A oke al covek kad cita ovo u vezi sagorevaca pomisli ko da je neki napitak jedes sta oces a mrsavis :D
I jel jos neko koristio ovaj Rx6? Ako jeste koliko je skinuo kg ? :)))

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: RX 6
« Odgovor #61 poslato: Jul 17, 2012, 08:13:10 posle podne »
A ovaj tanatos lik koristio sagorevac i sta samo 2 kg smrsao za mesec dana :/ vala ocekivao sam nesto vise
taj isti tanatos se sad vratio iz teretane i ima 86.7 kg.
A taj isti tanatos je sredinom avgusta pre skoro godinu dana imao 101 (a mozda i 102)

I taj isti je svestan, da je trpao smece 25 godina, i da preko noci nece moci da bude Vin Diesel.
A tebi sto se probudio kompleks u sred Jula meseca, kad si vido kakvo si prasence na plazi, pa oces da do prvog avgusta, NAJKASNIJE drugog - izgledas kao Scot Adkins, to je tvoj problem i tvoja pamet ;)
Bajke su na drugom forumu, lazi imas na Zeleni caj, ljubicasta kafa isl...

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: RX 6
« Odgovor #62 poslato: Jul 17, 2012, 08:14:05 posle podne »
A oke al covek kad cita ovo u vezi sagorevaca pomisli ko da je neki napitak jedes sta oces a mrsavis :D
I jel jos neko koristio ovaj Rx6? Ako jeste koliko je skinuo kg ? :)))

vidi, sa Rx6 se skida 4.856 grama mesecno ako ti prebaje neka vracara
a ako ides kod milana tarota, tvoje mogucnosti se povecavaju!

a kilaze se nece vratiti, preselis se na drugu adresu i ona ne zna gde da dodje, zaebes je ;)

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: RX 6
« Odgovor #63 poslato: Jul 17, 2012, 09:01:06 posle podne »
A oke al covek kad cita ovo u vezi sagorevaca pomisli ko da je neki napitak jedes sta oces a mrsavis :D
I jel jos neko koristio ovaj Rx6? Ako jeste koliko je skinuo kg ? :)))

Sta i gde si ti citao to je pitanje za milion dolara, jer ovde to nisi mogao procitati.

Aj bolje kreni stvarno da citas, em neces postavljati milion nebuloznih pitanja, em ces pare ustedeti.

Ni jedan sagorevac ne moze da se poredi sa dobro koncipiranom ishranom, nema precica matori, osim ako ne predjes na tamnu stranu ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: RX 6
« Odgovor #64 poslato: Jul 17, 2012, 09:11:18 posle podne »
Ish, rec mi makar na PVT koja je to tamna strana a da gubis kilograme ko blesav i da pritom jedes sta oces i kad oces. A ne treniras punom parom :)

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: RX 6
« Odgovor #65 poslato: Jul 17, 2012, 09:26:19 posle podne »
Zahebi to matori, kao sto vidis moze to, i treba tako kao sto si ti.

Sve sto je brzo je i kuso, samo sit gladnom ne veruje ;)

Kad pogledas sta su sve uradili ljudi natural, koje su to cifre od desetina kila, prosto me je i sramota da pricam o necemu drugom.

Ko hoce nace nacin, ko nece nace opravdanje(""precicu"")
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: RX 6
« Odgovor #66 poslato: Jul 17, 2012, 10:27:13 posle podne »
Ne reazumemo se. Hocu da kazem da nema cudnog napitka kolko god on bio mracan :) ako se ne trenira i ako se jede lose ;) Prvo ta dva pa onda sve ostalo.

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: RX 6
« Odgovor #67 poslato: Jul 17, 2012, 10:31:42 posle podne »
Pa ti kazes da si koristio ovaj "ekstra" sagorevac i skinuo samo 2 kg pa kako si se hranio sta si jeo slaninu? Ja vala skinem 2 kg bez sagorevaca za 2 nedelje -.- problem je samo sto neam kondiciju pa ne mogu dugo da trcim a u teretani zagusljivo pogotovo sad leti a kad trcim napolju smor mi pa uvek jurim da nadjem drustvo za trcanje al jbg nece ljudi da trce :p

Van mreže Aleksandar87

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: RX 6
« Odgovor #68 poslato: Jul 17, 2012, 10:51:24 posle podne »
Jel ti slanina mislis da istom brzinom ide ako imas 20kg i ako imas 5kg viska?Pa mozes da poredis na taj nacin?

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: RX 6
« Odgovor #69 poslato: Jul 17, 2012, 11:01:06 posle podne »
Alo rodjace, ja sad, za 3 dana, bicu laksi 5 kila! Ali na vagi!
Procitaj po forumu malo, naucices, shvatices! 2kg SALA je jedno, a sasvim drugo 2kg laksi na vagi. Idi uzmi u apoteci Probiotik, ili popij ricinusovo ulje. Za par sati ces biti laksi 2 kg...
Ali, drzi dijetu, ili ko ja samo koriguj ishranu (veci deo za ovih godinu dana bila mi je samo zdrava ishrana bez plana) i skini 2kg masti za 2 nedelje pa se javi.
Tim tempom za godinu dana gubis 55kg masti! Sto je nemoguce, al ako ti znaci nesto gledaj u tom pravcu.
A plus, mrzi me da se vracam, ja sam review RX6 pravio na pola uzimanja. Svaki sam dan pio JEDNU tabletu. tako da sam ga uzimao duze od mesec dana. I garantujem zivotom da je za to vreme bilo vise od 2 kg.

Plus, sagorevac THE BURNER, i njega sam uzimao, i sa njim sam imao dobre rezultate. Ja rezultat ne gledam na vagi, vec po tome koliko sam gladan, koliko se probudim kad uzmem tabletu i koliko imam snage na treningu. I banalan primer - pisam ko alkoholicar prvih par dana koji god sagorevac da uzmem. Ja na tome izgubim 3 kg, al to nije to, to nije mast! Skidamo MASTI ne skidamo brojeve sa vage.

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: RX 6
« Odgovor #70 poslato: Jul 18, 2012, 01:21:40 pre podne »
@tanatos
 oke rodjace sad te razumem :) ja sam mislio na vagi 2 kg pa zbog toga se cudim jer mi nije jasno sta si to jeo pa izgubio samo 2 kg a plus koristio ovaj sagorevac koji kako vidim svi hvale :)

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: RX 6
« Odgovor #71 poslato: Jul 18, 2012, 04:22:46 posle podne »
Bacon man, tu vagu koristi za merenje mesista zive vage, cementa, eksploziva..., whatever U want, a za telo koristi krojacki metar i ogledalo.
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: RX 6
« Odgovor #72 poslato: Jul 18, 2012, 04:31:53 posle podne »
A kako vi racunate tj merite ili sta god koliko ste skinuli sala tj masnih naslaga ? :P

Van mreže Ishmerish

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 946
  • Lala 4ever
Odg: RX 6
« Odgovor #73 poslato: Jul 18, 2012, 04:40:10 posle podne »
Mozes kaliper-om, mada ne vidim toliku opsesiju da imas u bruc tacnu gramazu spaljene masnoce?

Izrazenije separacije, vaskularnost...., su realni pokazatelji da si na pravom putu.

Misici su kljuc za uspeh, nista ne ubrzava metabolizam kao misicne celije, prema tome usresredi se na izgradnju misicne mase a ne na sagorevace na slepo i digitalne vage  ;)
"Kad je neko glup, proizvodi jednak socijalni efekat kao i kad je mrtav.
On ništa ne primjećuje, samo drugi pate oko njega."

Van mreže Slanina

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 431
  • Spamer
Odg: RX 6
« Odgovor #74 poslato: Jul 18, 2012, 05:16:00 posle podne »
E saad ne razumem sta da radim dal da mrsavim ili da jurim misicnu masu :D
Posto npr ja nemam masu na grudima i rukama al zato imam problema sa butinama :D pa sam planirao da uzmem sagorevac da smrsam kako bi smanjio te butine pa onda negde za mesec ili 2 da pocnem da nabacujem misicnu masu