Septembar 25, 2024, 11:12:10 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: mala pomoc :)  (Pročitano 8041 puta)

Van mreže Raptile

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
mala pomoc :)
« poslato: Avgust 09, 2011, 01:27:20 pre podne »
Dragi prijatelji, treba mi mala pomoc... Imam 22 god, treniram vec 7 godina manje vise bez prestanka, visok sam 183 i imam oko 90 kg... Osecam da sam dostigao neki svoj maksimum u napretku... Plan mi je da pocnem sa kurom danabol + sustanon... i to 1. ned. 250mg susta i 20mg danabola. 2.ned. 250mg susta i 30mg 3.ned. 250mg susta i 40mg danabol i 4. ned. 250mg susta i 50mg danabola.... Zanima me da li je dobro ovo sto sam zamislio,koju zastitu bih trebao da koristim u toku odnosno posle kure itd... Svaka sugestija kao i kritika je dobrodosla...
Unapred hvala...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: mala pomoc :)
« Odgovor #1 poslato: Avgust 09, 2011, 04:20:50 pre podne »
zasto sustanon?? za prvu kuru ti cak ni ne treba taj frontload dbolom ali ok opcija je da moze,i te piramide gde se ide do nekih velikih doza opet ne znam chemu,pa prva je kura,valjda shvatas svrhu dbola u ovoj prici koju zelis zapoceti?Mislim ajde bezi bre 50mg dbola za prvu kuru...ako bas zelis dbol,kreni 20mg pa ako bas ne osecas nista drzi na 30mg,4 nedelje ne vidim sta ce ti preko toga.


za sustanon znas da je skup vise estara testosterona??Sto opet ima svoju svrhu i dobro je u nekoj situaciji,za prvu kuru jako glup izbor.Ili uzmi testosteron enantat(testosteron depo) ili propionat... A buduci da u sustu imas i kratke i duge estre,idealno bi bilo EOD apliciranje tj svaki drugi dan,sto mislim da je glupo muciti sebe za prvu kuru ako ne uzimas vec cist testosteron propionat.




ako su u ovom mom odgovoru naisao na neke nejasnoce oko termina ili ti nije jasno ovo oko susta ili dbola sto napisah,definitivno nisi jos spreman za tu kuru. Bolje upoznaj hemiju koju zelis koristiti prvo barem ono sto je ispisano pa ces onda lako na praksu.


mislim ni ne cudi me kakve ideje dobijaju ljudi za kure,kada gledam ove fejsbuk dilere sta pisu tamo tipa idealna kura za pocetnika za defku masteron+tren ili za masu sustanon plus anadrol...


p.s. sad mi je malo odzvonilo ovo sto si napisao "koju zastitu bih trebao da koristim u toku odnosno posle kure itd" i def mislim da ti je najbolje da malo jos citas i ucis nego da ulazis u to,samo prijateljski savet ako zelis izvuci najvise iz price sa steroidima. Ako sve ovo sto je bas bas osnovno dobijes servirano odgvovoreno,naci ces se u pola kure sa necim nepredvidjenim i neces znati sta da radis,zato opet kazem,prvo "shvati" svoju hemiju :)
« Poslednja izmena: Avgust 09, 2011, 04:24:00 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Raptile

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: mala pomoc :)
« Odgovor #2 poslato: Avgust 10, 2011, 01:58:04 posle podne »
Druze, kao prvo, hvala ti sto si uopste izdvojio vreme da mi odgovoris a kao drugo da si mi pomogao, bas i nisi... Realno, ja da sam u potpunosti upoznat sa tim, ne bih ovde trazio savet od ljudi koji znaju vise od mene...

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: mala pomoc :)
« Odgovor #3 poslato: Avgust 10, 2011, 02:14:43 posle podne »
Pa pitao te je Filip lepo, zasto bi koristio neki advanced gear za prvu kuru i zasto na taj nacin?Cemu zurba?

Jel znas sta "zastita" treba da spreci i za sta se koristi?

Verujem da ces da se puknes hemijom, sta god da cujes ovde, ali razmisljaj malo unapred... ;)

I poslednje, svi koji se odlucuju da krenu uopste u pricu sa hemijom bi trebalo da znaju kolika je prirodna produkcija test. kod zdravog muskarca i sta je realno da dobiju sa 250mg sintetickog test-a...

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: mala pomoc :)
« Odgovor #4 poslato: Avgust 10, 2011, 05:27:59 posle podne »
Druze, kao prvo, hvala ti sto si uopste izdvojio vreme da mi odgovoris a kao drugo da si mi pomogao, bas i nisi... Realno, ja da sam u potpunosti upoznat sa tim, ne bih ovde trazio savet od ljudi koji znaju vise od mene...

pa ok,sto si onda napravio ovakav ciklus kada si upoznat,koji je cilj sustanona i ovolikog dizanja dianabola?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: mala pomoc :)
« Odgovor #5 poslato: Avgust 10, 2011, 05:51:35 posle podne »
8-10 nedelja
test.propionat svaki drugi dan 100mg
boldenon 100mg svaki drugi dan
moze se dodati turinabol 4-6 nedelja 30-50mg

ja sam ranije jos citao o aas i ovome sam bio najblizi.
doduse, nisam postavljao temu jer se nisam ni odlucio da ih uzmem.
Mada, iz mog ne prevelikog iskustva!!! ovo mi deluje kao skroz ok za prvu kuru.
Imas ovde strucnije ljude pa neka prokomentarisu.
A ti ako se odlucis, MOLIM TE! postavi ovde svoju temu i lepo lagano pisi, sta kako kad zasto i sl :)
Da znam ako se odlucim, da ti budes prvi koji je probao :D :D :D

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: mala pomoc :)
« Odgovor #6 poslato: Avgust 10, 2011, 06:58:02 posle podne »
8-10 nedelja
test.propionat svaki drugi dan 100mg
boldenon 100mg svaki drugi dan
moze se dodati turinabol 4-6 nedelja 30-50mg

ja sam ranije jos citao o aas i ovome sam bio najblizi.
doduse, nisam postavljao temu jer se nisam ni odlucio da ih uzmem.
Mada, iz mog ne prevelikog iskustva!!! ovo mi deluje kao skroz ok za prvu kuru.
Imas ovde strucnije ljude pa neka prokomentarisu.
A ti ako se odlucis, MOLIM TE! postavi ovde svoju temu i lepo lagano pisi, sta kako kad zasto i sl :)
Da znam ako se odlucim, da ti budes prvi koji je probao :D :D :D

ma ne znam koji ce mu tri supstance z aprvu kuru,nece imati blage veze kako mu sta deluje,bolje je u narednim kurama da uvodi boldenon itd. Ovo pocne sa osnovom pa da vidi kako mu to deluje.Boldenon 100mg eod?A uglavnom ide 200 ili 300 po ml,nije bas prakticno ovako deliti boldu koje ionako bas nema rasprostranjene u nekim kracim estrima.


p.s. ovo sto si napisao,ja sam imao slicnu prvu kuru, 500mg enantat 400mg bold i 40mg tbol,jedino zalim sto nisam cekao drugu kuru da ukljucim bold

p.s. Tbol ces jako tesko naci original danas
« Poslednja izmena: Avgust 10, 2011, 07:00:04 posle podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: mala pomoc :)
« Odgovor #7 poslato: Avgust 10, 2011, 07:50:33 posle podne »
I kako si ti bio zadovoljan sa tom prvom kurom?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: mala pomoc :)
« Odgovor #8 poslato: Avgust 10, 2011, 08:16:53 posle podne »
pa ko i druge :D mislim testo je tu osnova,od bolde sam dobio bas bolesnu vaskularnost,i manje sam vode navukao od recimo kombinacije dbol+depo. Mislim svaka kura je zadovoljavajuca ako se dobro jede,ja nisam zadovoljan samo onim kurama kada nisam jeo kao sto sam hteo,aas uvek rade svoje ma sta uzeo.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: mala pomoc :)
« Odgovor #9 poslato: Avgust 10, 2011, 08:24:12 posle podne »
ja cu samo dodati da meni bold, ne lezi ni malo...ne toliko u smislu rezultata, koji su ok, mislim, ono sto mozes da dobijes od bolde, ali se nekako lose osjecam, pomalo spusteno...dok mi je deka zakon, npr
ako ovo nekog u opste i zanima :D

Van mreže Dejan Petkovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: mala pomoc :)
« Odgovor #10 poslato: Avgust 12, 2011, 01:03:40 posle podne »
@TeH FiLiP : ja planiram prvu kuru da odradim.. bila bi slicna kao tvoja..
500mg depo,30mg danabol,600mg boldenon
e sada zanima me ovo sto si napisao da zalis sto nisi cekao drugu da ubacis boldenon.
kuru bih poceo pocetkom sledece god ili krajem ove.
imam dosta vremena do tada,tako da treba mi pomoc da li je ok ovo sto sam planirao ili da menjam.

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: mala pomoc :)
« Odgovor #11 poslato: Avgust 12, 2011, 01:13:26 posle podne »
Dejan Petkovic- kolike su sanse da ti nije nadimak Rambo:-). Ako stvarno odlucis da krenes sa aas molim te da se informises o tome kao da ti je to najtezi ispit na faxu jer nikako nije zajebancija sto verujem da znas. A sigurno je da ces ovde dobiti prave savete od Filipa, Generala i comp koji znaju o cemu se radi tako da nemoj se bojati da pitas bilo sta!
Men sana in corpore sano !

Van mreže Dejan Petkovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: mala pomoc :)
« Odgovor #12 poslato: Avgust 12, 2011, 01:30:40 posle podne »
hehe.. nije mi nadimak rambo,drugovi me zovu Pintar. po mom pradedi koji se bavio tim zanatom,bio je pintar.. ako neko zna koji je to zanat :)
dosta sam informisan o aas,citanjem i pricanjem sa korisnicima.. odnosno sa dvojicom ljudi kojih poznajem iz teretane. vise sam upoznat sa time citanjem,jer su oni stara skola.. a sada je sve drugacije od onoga sto su mi oni pricali..
forum dugo citam i dosta sam naucio.
ali u ovoj oblasti mi je potrebana mala pomoc oko nekih stvari..
naravno kada odlucim da zapocnem kuru otvoricu svoju temu i sve detaljno napisati..
nadam se pocetkom sledece godine,februara tacnije.
i zato bih zeleo sto vise i bolje da se informisem.

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: mala pomoc :)
« Odgovor #13 poslato: Avgust 12, 2011, 01:55:38 posle podne »
Mnogo je bolde... bas mnogo, a pogotovo za prvi put.. ;)

Van mreže Dejan Petkovic

  • Član
  • *
  • Poruke: 17
Odg: mala pomoc :)
« Odgovor #14 poslato: Avgust 12, 2011, 02:06:05 posle podne »
planirao sam 400mg.. ali nasao sam ovaj 300mg po ml..
i mislio sam da 300mg nije dovoljno zato planiram 600mg.
da li je dovoljno 300mg boldenona ?