Septembar 23, 2024, 08:19:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Overeem: Prijetili su mi izbacivanjem iz turnira, onda i otkazom  (Pročitano 8005 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Overeem: Prijetili su mi izbacivanjem iz turnira, onda i otkazom
« poslato: Avgust 06, 2011, 04:06:53 posle podne »
Polufinale SF-ovog Grand Prixa ostalo je bez favorita i jednog od najboljih teškaša na svijetu. Alistair Overeem u međuvremenu je dobio otkaz iz organizacije, kao i Marloes Coenen, Valentijn Overeem i Jon Olaf Einemo.

Nizozemac je u emisiji Inside MMA otkrio detalje šokantnog raspleta događaja.

"Obećano mi je da će se polufinale održati kasnije, a to se sve promijenilo. Za to sam saznao prije dva i pol tjedna. Ne znam zašto su promijenili datum, možda zbog toga što UFC u tom mjesecu ima više priredbi, pa nisu htjeli da im oni konkuriraju.

Moj su problem ozljede, koje sam pretrpio u borbi s Werdumom. Prijetili su mi da će me izbaciti iz turnira ne pristanem li na rujan. Objasnio sam im da neću biti spreman i da će trebati nastaviti turnir bez mene. Komunikacija se tada malo zaoštrila, prijetili su mi otkazom iz Strikeforcea, a ja sam im rekao neka mi onda i dadu otkaz.

Tada sam otišao dokazati svoju ozljedu. Na slikanju je potvrđena fraktura rebra koja zahtjeva dodatnih mjesec dana rehabilitacije. Imam medicinski dokaz da nisam sposoban nastupiti na taj datum a oni me nisu ni tražili nikakvu dokumentaciju da im potvrdim ozljedu.

Tada su vidjeli da imam još jednu borbu po ugovoru što znači da, ako pobijedim u polufinalu, u finale bi išao bez ugovora. Radili smo na produženju, no bilo je zahtjeva koje nisam mogao prihvatiti. Tražili su da se borim isključivo za tu organizaciju, što bi značilo da se na taj period mogu oprostiti s Dreamom i K-1 pa čak i s UFC-om.

Dva su borca bolje rangirana od mene, i obojica su u UFC-u. Naravno da se želim okušati protiv njih no sve ovisi o tome želi li ta organizacija mene."

www.profightstore.com

http://www.youtube.com/watch?v=QqRdAiK0mBk&feature=player_embedded
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: Overeem: Prijetili su mi izbacivanjem iz turnira, onda i otkazom
« Odgovor #1 poslato: Avgust 06, 2011, 09:15:14 posle podne »
Laze kao pas.

Van mreže HEAD KICK

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 50
Odg: Overeem: Prijetili su mi izbacivanjem iz turnira, onda i otkazom
« Odgovor #2 poslato: Avgust 07, 2011, 01:00:32 pre podne »
A sto laze???

Van mreže mladjex

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: Overeem: Prijetili su mi izbacivanjem iz turnira, onda i otkazom
« Odgovor #3 poslato: Avgust 07, 2011, 01:30:33 pre podne »
Ne verujem da laze

Van mreže damirjam

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 727
Odg: Overeem: Prijetili su mi izbacivanjem iz turnira, onda i otkazom
« Odgovor #4 poslato: Avgust 07, 2011, 02:38:05 pre podne »
il se nekom zamjerio debelo il mu neko smjesta igru.....jednom od trenutno najjacih boraca na svijetu da se dogadja to da mu redom vrata zatvaraju svi....nesto tu debelo smrdi...pa kako je krenuo ako dobije i ovde otkaz sta mu ostaje??Da se bori u Vogosci za prvaka vakonako kategorije...:)

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: Overeem: Prijetili su mi izbacivanjem iz turnira, onda i otkazom
« Odgovor #5 poslato: Avgust 07, 2011, 07:50:44 pre podne »
Zasto laze? Pa poznato je da se Alister bori u vise organizacija (dream, k1, sf) a Dana
White to ne dozvoljava. Ma potpisace taj ugovor sa ufc-om kad tad :)

Van mreže Thor_ZR

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 445
Odg: Overeem: Prijetili su mi izbacivanjem iz turnira, onda i otkazom
« Odgovor #6 poslato: Avgust 07, 2011, 10:54:38 pre podne »
 Jbt kolike ručerde ima :D

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: Overeem: Prijetili su mi izbacivanjem iz turnira, onda i otkazom
« Odgovor #7 poslato: Avgust 07, 2011, 09:12:27 posle podne »
Ma nije meni jasna jedna stvar.Sto lepo ne ode u UFC.Tamo ce verovatno zaraditi vise para nego u K1 ,strikeforce i Dream-u zajedno i dokazace ako bude porazbijao najboljih par teskasa u Ufc sto verujem da je sposoban da uradi da je najbolji MMA teskas na svetu.

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Overeem: Prijetili su mi izbacivanjem iz turnira, onda i otkazom
« Odgovor #9 poslato: Avgust 08, 2011, 12:50:49 pre podne »
Марлус Конен је поставила на Твитеру слику последње уплате, уплаћено је директно на њен рачун и њено име. Нико још не зна у чему је проблем, мада изгледа да је много озбиљније него што се нагађа.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Overeem: Prijetili su mi izbacivanjem iz turnira, onda i otkazom
« Odgovor #10 poslato: Avgust 08, 2011, 05:43:35 posle podne »
Koliko sam vidio i sam Alistar je raspolozen da predje u UFC. Reem je vrlo pitom kad to govori, kaze da su dvojica najboljih tamo i da zeli da se bori sa njima - naravno kada je Strikeforce pred gasenjem, K1, Dream i ostali u velikim finansijskim problemima, on koji nije na zalasku karijere poput Fedora, Mirka, Noga i stare ekipe ce vjerovatno i morati da igra po UFC notama.

Strikeforce je kupljen da bi se ugasio, kao sto je nekad kupljen Pride. Usput im je poslo za rukom da pokazu da su najbolji borci uglavnom pod njihovim okriljem, a da ovi koji nesto vrijede ce morati da prihvate njihove uslove ako hoce da udju u UFC i da zarade dobar novac.

Dobro vode posao za sebe, a uzgred je i mma najbrze rasstuci sport na svijetu, tako da meni, svaka njihova odluka ima smisla.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
Odg: Overeem: Prijetili su mi izbacivanjem iz turnira, onda i otkazom
« Odgovor #12 poslato: Avgust 09, 2011, 04:42:56 posle podne »
Good read.

El Guapo zanimljiv i informativan.
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže tanatos

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 791
Odg: Overeem: Prijetili su mi izbacivanjem iz turnira, onda i otkazom
« Odgovor #13 poslato: Avgust 11, 2011, 12:28:21 pre podne »
The Reem, covek koga nikad nisam voleo sto se stila borbe tice.
Ali da je prejak - jeste.
gledao sam skoro sve treninge koje sam mogao da nadjem na netu. Covek sa ovolikim usponom u masi da ostane razgiban da moze da se bori...
Nije lako i treba mu odati priznanje.
A sto se Dana White tice, covek je doslovce izbacio Cro Cop-a posle zadnjeg poraza svojim izjavama da je to kraj i da ne treba vise da se bori.
Sto kaze Vladar, popularnost ovog sporta raste a samim tim i novac od istog.
Sve je nenormalno i sve ipak - ima logike :)

Van mreže icko

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 863
Odg: Overeem: Prijetili su mi izbacivanjem iz turnira, onda i otkazom
« Odgovor #14 poslato: Avgust 11, 2011, 11:33:11 posle podne »
Nema sta ona da trazi u ufc i to ce se pokazati, nek predje upropastice samo sve postignuto do sad. Rekao sam vec jednom ali evo ponavljam, prvih pet do osam teskasa ga saranjuje, ima da ga oduce od mma. A da ne pricam kad ga atletska komisija neke drzave naguzi pa suspenduje na godinu dve. Daj ljudi realizujte se malo samo predete mitove i legende ovde.
« Poslednja izmena: Avgust 11, 2011, 11:37:34 posle podne icko »