Septembar 29, 2024, 01:19:11 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.292 poruka u 18.761 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: CUCANJ I ISKORAK  (Pročitano 20302 puta)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #45 poslato: Septembar 19, 2006, 01:50:56 posle podne »
Stalak ne gleda bas u ogledalo... Stvarno se trudim da ispostujem sve...glava gore, dupe napolje, stomak izbacen...polako spustam...sa manjim kilazama nije problem, ali na 100 kg, uvek secnem kada sam dole...mislim da nije zbog kilaze, posto radim 10x bez problema...

Zoka

  • Gost
Odg: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #46 poslato: Septembar 19, 2006, 01:56:55 posle podne »
ne znam... bem ga... ja cim pocnem da "klanjam" smanjim tezinu... meni to nekako znak da sam pretjerao a i malo me strah za ledja, tako da sam maximalno oprezan kad radim cucanj :)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #47 poslato: Septembar 19, 2006, 01:59:29 posle podne »
Ja cucanj nikada nisam radio, a sada sam navalio ko sivonja....valjda ne moze kroz zid...sta li???

Zoka

  • Gost
Odg: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #48 poslato: Septembar 19, 2006, 02:03:01 posle podne »
A nisam ni ja do unazad jedno godinu dana... Nazalost ovdje gdje vjezbam nema nikakvih drugih sprava za noge, samo prokleti cucanj... i svaku put dobijem upalu.. nevejrovatno...
Evo juce sam radio i to ne nesto zetoko... ubi me :)

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #49 poslato: Septembar 19, 2006, 02:06:20 posle podne »
Meni je sada cucanj van konkurencije! Vrtoglavica posle skoro svake serije, upala svaki put...to je to! Cucanj!

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #50 poslato: Septembar 19, 2006, 02:28:25 posle podne »
    :| :| :| Jos kad padne i neki Efedrincic.... :| :| :|

Van mreže Remetik

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.333
Odg: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #51 poslato: Septembar 19, 2006, 02:39:36 posle podne »
Hvala stari na brizi! Odavno mi je Pedja objasnio kako da uzimam ef i od tada se toga pridzavam. Inace, nisam ga uzeo od kada sam otisao na odmor, znaci tri cele nedelje i usao sam u cetvrtu, tako da cu malo iskulirati sa njim. To mi je i tada Pedja preporucio, jer sam bas preterivao, a sada mi se ukazala prilika da malo iskuliram... Inace nisam sam dosao na ideju da uzimam po 100-150 mg  po treningu, imam druga koji kaze da se samo tabla lomi na pola... :lol: :lol: :lol:

PS Vrtoglavice imam svakako, odraz su pada secera, ne pritiska, posto pritisak imam nizak, kao i puls.

Van mreže ARHB

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Odg: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #52 poslato: Septembar 19, 2006, 09:24:26 posle podne »
Stalak ne gleda bas u ogledalo... Stvarno se trudim da ispostujem sve...glava gore, dupe napolje, stomak izbacen...polako spustam...sa manjim kilazama nije problem, ali na 100 kg, uvek secnem kada sam dole...mislim da nije zbog kilaze, posto radim 10x bez problema...

Ja mislim da ti je do tezine smanji tezinu kako bi mogao pravilno da radis i onda postepeno povecavaj kroz treninge ali uvjek pazi da pravilno radis, cim ti pocne glava padat smanjuj tezinu.

Van mreže ARHB

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 104
Odg: Re: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #53 poslato: Septembar 19, 2006, 09:28:43 posle podne »
"polu-pokret mišića, polu-razvoj" by Miloš :D
i skloniji si povredi ako radiš tako da su ti butine paralelne sa podom u krajnjoj tački.

Gledo sam kako Milos radi trening nogu i cucanj i legpress ide do maximuma, ali sam gledo i Flexov trening on legpress radi samo recimo 40% spustanja a noge mu ko "balvani"

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #54 poslato: Septembar 19, 2006, 09:45:31 posle podne »
da rezimiramo, da li je onda bolje ići do kraja kod čučnja ili da butine budu paralelne sa podom?

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #55 poslato: Septembar 19, 2006, 10:13:06 posle podne »
jbg sad ce opet da se otvori rasprava da li ass to the grass ili polu-cucanj!!Ja sam vec napisao da favorizujem cucanj do kraja i da nema nikakvog problema i straha od povrede ako se radi pravilno,koncentrisano i ne preteruje sa kilazama kako bi zadivili ljude po teretani-ego ostavite kod kuce ako necete kicmu da ostavite kod cika doce :twisted:
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže fitness_instruktor

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 382
Odg: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #56 poslato: Septembar 19, 2006, 11:30:04 posle podne »
jbg sad ce opet da se otvori rasprava da li ass to the grass ili polu-cucanj!!Ja sam vec napisao da favorizujem cucanj do kraja i da nema nikakvog problema i straha od povrede ako se radi pravilno,koncentrisano i ne preteruje sa kilazama kako bi zadivili ljude po teretani-ego ostavite kod kuce ako necete kicmu da ostavite kod cika doce :twisted:

O TOME MI CJELO VRIJEME PRICAMO

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #57 poslato: Septembar 20, 2006, 12:12:03 pre podne »
jbg sad ce opet da se otvori rasprava da li ass to the grass ili polu-cucanj!!Ja sam vec napisao da favorizujem cucanj do kraja i da nema nikakvog problema i straha od povrede ako se radi pravilno,koncentrisano i ne preteruje sa kilazama kako bi zadivili ljude po teretani-ego ostavite kod kuce ako necete kicmu da ostavite kod cika doce :twisted:

O TOME MI CJELO VRIJEME PRICAMO

pa zato i kazem da se ne otvara ista prica iznova jer corey je pitao da li ovo ili ono...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže Corey

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.615
Odg: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #58 poslato: Novembar 05, 2006, 02:24:01 posle podne »
Ajde, poslušaću vas i nastaviću da radim duboki,ass to the grass :twisted:
mada se uvek zapitam zašto svi po teretanama ne rade duboki već da su im butine paralelne sa podom ?? čak i pro bb

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: CUCANJ I ISKORAK
« Odgovor #59 poslato: Novembar 06, 2006, 10:30:31 pre podne »
Ajde, poslušaću vas i nastaviću da radim duboki,ass to the grass :twisted:
mada se uvek zapitam zašto svi po teretanama ne rade duboki već da su im butine paralelne sa podom ?? čak i pro bb
....to jre zato sto niko od tih koji tako rade nema jaja da stegne do kraja i cucne do muda.-..

eto zasto..

ja sam i sada sa ovakvom kicmom radio duboki cucanj sa opterecenjem od 25kg...ali sam prolazio kroz pakao prilikom svakog ponavljanja...

5-10 sec down...

5 sec up..

ne bih rekao da su mi noge zaostale u odnosu na gornjni deo..koji bajdvej ..radim istom tehnikom..