Jul 01, 2024, 04:34:30 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.954 članova - Poslednji član: Laurieviady
X3MShop banner

Autor Tema: Pozdrav svima,nadam se maloj pomoci sa vase strane  (Pročitano 5095 puta)

Van mreže stamenko83

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Pozdrav svima,nadam se maloj pomoci sa vase strane
« poslato: Avgust 02, 2011, 05:05:53 pre podne »
Jos jednom zdravo svima,imam pitanje u vezi prvog ciklusa ,uzeo bih testosteron depo 8-10 nedelja,nedeljno bih uzimao 500mg.Interesuje me zastita i posle ciklusa sta bih sve trebao da uzimam i u kojim dozama ako budem uzeo ovo kao sto sam vec napisao.Inace treniram od 2006 boks,od skoro i ufc ali sam bio bolestan neko vreme i imao neku povredu pa sam i smrsao dosta,e sad bih da se vratim masi :)),tj posveticu vreme samo teretani.Sto se tice ishrane jedem dosta piletine i ribe,pijem dnevno oko litar mleka,jedem dosta testenina i voca,ne pijem sokove,a planiram i slatkise da izbacim iz ishrane.Imam 4-6 obroka.Od suplemenata cu uzimati whey,glutamin i kreatin.Procitao sam na forumu da prve dve nedelje moze da se uzima i 1000mg jer testosteron dostize tih 500mg tek posle nekog vremena.Molim sve koji se razumeju da mi daju odgovor na ovo sto sam pitao,da uradim ovo kako treba,hvala.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pozdrav svima,nadam se maloj pomoci sa vase strane
« Odgovor #1 poslato: Avgust 02, 2011, 05:27:46 pre podne »
za prvu kuru ti apsolutno ne treba taj frontload prve dve nedelje,sto bi znacilo da slobodno ides ceo ciklus 500mg nedeljno.Suplemente whey,kreatin,vitaminski i mineralni kompleks,riblje ulje. Zastita fakticki ne psotoji,mozes koristiit iz predostroznosti proviron (slaba vajda ako ti vec nesto krene po zlu) ili nolvadex koji blokira u korenu,sto opet moze lose da se odrazi kada zavrsis ciklus pa pohrli estrogen odjednom...500mg nije strasna doza,ako nisi preterano soetljiv ne bi trebao imati problema.Uzmi no9lvadex i drzi ga za svaki slucaj pored sebe ako krene ginekomastija.


kazes treniras boks pa kontam da te ne zanima prevelika varijacija u kilazi,tako da samo gledaj da jedes cisto i neces navlaciti beskorisnu vodu i slicno.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Pozdrav svima,nadam se maloj pomoci sa vase strane
« Odgovor #2 poslato: Avgust 02, 2011, 12:32:52 posle podne »
Simple as that...  :)

P.S. i rasporedi u 2 doze nedeljno (npr. pon i cetvr)...

P.P.S. i koliko imas godina?  :D

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: Pozdrav svima,nadam se maloj pomoci sa vase strane
« Odgovor #3 poslato: Avgust 02, 2011, 01:36:38 posle podne »
pozdrav druze, Filip je sve objasnio, nema potrebe da ubacujes jos neke androgene u ciklus ako si u tome razmisljao ako ti je prva kura, depo je za pocetak sasvim ok.
Inace ako si ti misha stameni iz pozarevca, zverina od 2m , ne znam sta ce ti steroidi uopste ? :D

Van mreže stamenko83

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pozdrav svima,nadam se maloj pomoci sa vase strane
« Odgovor #4 poslato: Avgust 02, 2011, 02:50:12 posle podne »
U kojim dozama bih trebao da uzmem nolvadex ili proviron,kako se to uzima :).I sta se uzima posle ciklusa za oporavak hormona citao sam,mislim da se zove klomifen ili tako nesto ali nigde ne moze da se nadje kako to koristiti u kojim dozama.Za Milosa ..imam dovoljno godina,i za Rokija nisam ja taj Stameni koga ti poznajes.Hvala na informacijama i samo mi jos ovo kazite da vas ne smarma dalje.Pozdrav :D

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Pozdrav svima,nadam se maloj pomoci sa vase strane
« Odgovor #5 poslato: Avgust 02, 2011, 02:52:34 posle podne »
proviron 25-50mg tokom celog ciklusa recimo. Nolvadex ako krene gyno 30mg na dan recimo.Za oporavak zavisi kolika steta je napravljena,zato uzmi odradi hormonalne analize pre kure da imas s cime da uporedis.Uglavnom je tribulus dovoljan za oporavak
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže stamenko83

  • Član
  • *
  • Poruke: 3
Odg: Pozdrav svima,nadam se maloj pomoci sa vase strane
« Odgovor #6 poslato: Avgust 02, 2011, 09:27:08 posle podne »
Hvala na odgovorima :)

Van mreže nikola123456789

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Pozdrav svima,nadam se maloj pomoci sa vase strane
« Odgovor #7 poslato: Avgust 02, 2011, 09:50:59 posle podne »
proviron nema u apotekama bar ne u onim u kojim sam ja bio...pa me zanima jel zna nako neku apoteku u Ns u kojoj ima ili ga nema uopste u apotekama

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pozdrav svima,nadam se maloj pomoci sa vase strane
« Odgovor #8 poslato: Avgust 02, 2011, 10:46:04 posle podne »
Nista u ns ...

Van mreže nikola123456789

  • Član
  • *
  • Poruke: 13
Odg: Pozdrav svima,nadam se maloj pomoci sa vase strane
« Odgovor #9 poslato: Avgust 02, 2011, 11:20:57 posle podne »
mozda Zr ili teko neki grad u blizini???

Van mreže BUKAS

  • Iron team
  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.590
  • IRON REPUBLIC GYM BEOGRAD - Despota Stefana 68c
Odg: Pozdrav svima,nadam se maloj pomoci sa vase strane
« Odgovor #10 poslato: Avgust 02, 2011, 11:47:26 posle podne »
Cisto sumnjam da ima igde...al proveri