Oktobar 01, 2024, 07:24:01 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.295 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Пуцњава код Брњака  (Pročitano 28729 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #45 poslato: Jul 27, 2011, 08:32:47 posle podne »
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #46 poslato: Jul 27, 2011, 08:39:17 posle podne »
Zandarmerija iz Nisa - specijalisticka poslata na prelaz. Sutanovac je sigurno na odmoru pa ga nije briga sta se desava.
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže B.M.F

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 73
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #47 poslato: Jul 27, 2011, 08:41:15 posle podne »
Dečki dajmo se smirit....nema vredjanja.Nemoj te vredjati ljude sa Kosova i drugih krajeva bivše Jugoslavije,niti su oni krivi niti mi.Nikad se nezna šta nosi dan,možda i mi nekad budemo prognani iz Srbije.Hvala na razumevanju.

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #48 poslato: Jul 27, 2011, 09:00:03 posle podne »
ma jok, nema vredjanja.. samo eto mora da se zna da su oni koji su rodjeni u Nisu ili Beogradu veci SRBI od onih koji su recimo rodjeni u Peci ili Glini...
sve patriote, nema sta...

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #49 poslato: Jul 27, 2011, 10:02:54 posle podne »
ko razume shvatice...ne pricam ja srpstvu nego o tome sto moja supruga sa 2 fakulteta radi za 18000 hiljad dinara sto zivim privatno a sto se oni baskare po sudovima,opstinama,.... vilama i skupim automobilima i opet su oni ugrozeni busaju se u grudi kako su veliki srbi kao muka ih je naterala...a mi smosad ribice i treba da intervenisemo da spasimo narod sa kosova...sto jer da dodju i izmisle jos koje radno mesto za njih i podignu jos koju kucu sa zidom od tri metra i idalje pricaju kosovo je srce srbije...opet kazem IMA i kontra primera ali muka mi je vise od tog naseg laznog patriotizma i toga da su najvece patriote dosli od nekud milom ili silom. NEMA GOREG NARODA OD SRBA!!!!!!!!!
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže etaoin

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #50 poslato: Jul 27, 2011, 10:08:44 posle podne »
Nema hrabrijeg naroda od Srba. Nema naivnijeg naroda od Srba. Tuga ko nam je predsednik.

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #51 poslato: Jul 27, 2011, 10:13:44 posle podne »
ko razume shvatice...ne pricam ja srpstvu nego o tome sto moja supruga sa 2 fakulteta radi za 18000 hiljad dinara sto zivim privatno a sto se oni baskare po sudovima,opstinama,.... vilama i skupim automobilima i opet su oni ugrozeni busaju se u grudi kako su veliki srbi kao muka ih je naterala...
i ti njih krivis za to? cek, pa koliko mislis da je takvih, koji su dosli i imaju sve,  naspram onih koji su ostali bez icega?
muka mi je vise od tog naseg laznog patriotizma i toga da su najvece patriote dosli od nekud milom ili silom. NEMA GOREG NARODA OD SRBA!!!!!!!!!
ovo sada prvi put cujem..
 ko je i gde rekao da su ljudi koji su izbegli vece patriote??? :(

Van mreže DB9

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 598
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #52 poslato: Jul 27, 2011, 10:16:06 posle podne »
LOCK...OVOMOZE U NEDOGLED I SVI SU U  PRAVU. SVAKO IMA PRAVONA SVOJE MISLJENJE!
...............!!! Train Like Champion TODAY !!!..............

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #53 poslato: Jul 27, 2011, 10:26:02 posle podne »
naravno da nisu svi u pravu... a ako nesto napises velikim slovima to svakako ne znaci da si ti u pravu.
ja verujem da ti imas neka negativna iskustva, i da si verovatno(tu podrazumevam i tvoju suprugu) bio ostecen u zivotu od strane onih koji nisu rodjeni u Nisu za razliku od tebe.. ali ti to ne daje za pravo da tako pricas i osudjes sve ljude koji su napustili svoja imanja jer nisu imali drugog izbora.
govorim u svoje ime, i ovo je moje misljenje za koje verujem da je ispravno, nijedan cestit krajisnik ti nece reci da mu je bolje u Srbiji nego sto mu je bilo tamo gde je ziveo.
nadam se da ces razumeti sta sam hteo da ti kazem....
povlacim se iz ove teme, jer me ovakve stvari koje ti pises bole i vredjaju...
svako dobro.

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #54 poslato: Jul 27, 2011, 11:02:20 posle podne »
Srvarno moze katanac na ovo

Kad procitam sve nije ni cudo sto smo zavdvaestbgodina prsle ko zvecke

Sve osim komentara sasecg je shit
Samsung NX1000

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #55 poslato: Jul 28, 2011, 12:18:32 pre podne »
Dečki dajmo se smirit....nema vredjanja.Nemoj te vredjati ljude sa Kosova i drugih krajeva bivše Jugoslavije,niti su oni krivi niti mi.Nikad se nezna šta nosi dan,možda i mi nekad budemo prognani iz Srbije.Hvala na razumevanju.
druze nas ako oteraju iz srbije mi nemamo gde da pobegnemo. gde da idemo ? samo su nasa vrata uvek otvorena za sve. za vreme rata u bosni i hrvatskoj bio je plan da se sve izbeglice nasele na kosovo naravno oni to nisu hteli i stajali su na granicama dok ih nisu pustili u vece gradove srbije.

Van mreže cartell

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 387
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #56 poslato: Jul 28, 2011, 12:34:34 pre podne »
i upravo se desava ono sto sam i ocekivao i sto se ponavlja iznova i iznova...puno jakih reci,gneva i NICEG konstruktivnog izlazi iz nas,a na prethodne 4 strane ne pronadjosmo nikakvo resenje za trenutnu situaciju. svi bi da resimo oruzijem,a opet...ne ide nam se u rat!ako posaljemo vojsku onda krsimo rezolucije i ostale propise.ako idemo diplomatskim putem onda je Tadic pe*er i ne valja nam. nek ide pod lock,ovo zaista moze u nedogled
Jedi Master

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #57 poslato: Jul 28, 2011, 12:41:17 pre podne »
a sto mi da nalazimo rjesenje?
pa valjda placamo drzavnu administraciju da radi ovakve poslove...kako smo uvijek zateceni i nespremni, kako su uvijek reakcije zakasnjele i neprimjerene....
za 11 godina na vlasti i dalje nemamo strateskog partnera....sve je isto
to je problem

Van mreže marelli

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 882
    • http://www.bsdserbia.org
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #58 poslato: Jul 28, 2011, 01:48:02 pre podne »
a sto mi da nalazimo rjesenje?
pa valjda placamo drzavnu administraciju da radi ovakve poslove...kako smo uvijek zateceni i nespremni, kako su uvijek reakcije zakasnjele i neprimjerene....
za 11 godina na vlasti i dalje nemamo strateskog partnera....sve je isto
to je problem

U pravu si, za 11 godina nista nisu uradili, pa ni po pitanju Kosova, mogli su da se spreme bolje i nauce nesto od 17.marta 2004 do sada ... Ali ni njega nisu shvatli ozbiljno, politicari kenjali jedan o tome i sve zaboravili


Mogli smmo jednostavno i da prepisemo nesto od siptara i ostalih pa da ih tucemo njihovim oruzjem, ali ni to nismo. ....
« Poslednja izmena: Jul 28, 2011, 01:49:34 pre podne marelli »
Samsung NX1000

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #59 poslato: Jul 28, 2011, 01:58:30 pre podne »
a sto mi da nalazimo rjesenje?
pa valjda placamo drzavnu administraciju da radi ovakve poslove...kako smo uvijek zateceni i nespremni, kako su uvijek reakcije zakasnjele i neprimjerene....
za 11 godina na vlasti i dalje nemamo strateskog partnera....sve je isto
to je problem

U pravu si, za 11 godina nista nisu uradili, pa ni po pitanju Kosova, mogli su da se spreme bolje i nauce nesto od 17.marta 2004 do sada ... Ali ni njega nisu shvatli ozbiljno, politicari kenjali jedan o tome i sve zaboravili


Mogli smmo jednostavno i da prepisemo nesto od siptara i ostalih pa da ih tucemo njihovim oruzjem, ali ni to nismo. ....

bilo bi najpametnije da prepisujemo bas od siptara. gde bi nam bio kraj da svaka srpska majka rodi bar troje