Oktobar 01, 2024, 01:18:22 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.295 poruka u 18.762 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Пуцњава код Брњака  (Pročitano 28692 puta)

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #105 poslato: Avgust 04, 2011, 06:48:03 posle podne »
Pa znas kako ,koga muka pritisne uvek se seti "neke vise sile",cak i najveci ateista...

Van mreže Oenomaus

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #106 poslato: Avgust 04, 2011, 10:02:46 posle podne »
naravno... to sam i hteo da napisem... u poslednjem trenutku se uvek boga setimo :)
Train.Bleed.
And one day your name will be legend,spoken in hushed whispers of fear and awe.
As the city speaks of Crixus,the champion of Capua!
But his legend was not birthed in the arena.It was given life here.In this ludus.Under the sting of my whip

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #107 poslato: Septembar 15, 2011, 06:44:29 posle podne »
evo na sta smo spali

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2011&mm=09&dd=15&nav_category=640&nav_id=542229
a sutra onaj narod dole prepusten sam sebi....niko glas da digne...ovaj Rus nas brani....bruka

jos ce kao i Sloba kad je pala Republika Srpska Krajina, da nam puste neki koncert na TV-u

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #108 poslato: Septembar 15, 2011, 07:41:02 posle podne »
Nestacemo...i treba kad smo govna....
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #109 poslato: Septembar 15, 2011, 07:50:14 posle podne »
Nestacemo...i treba kad smo govna....

gori smo od govana
bice ulje i secer iz robnih rezervi po 30din, pa ce narod da zaboravi ili vec nesto slicno...uhapisce Beka npr
pa ce to da zaokupira paznju janosti....a Srbija, pa to nije njihova briga
narod cuti, ni glas da digne
a gdje je opozicija, osim onih pedera Cede i Canka, koji ce vjerovatno da slave

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #110 poslato: Septembar 15, 2011, 09:23:19 posle podne »
Nestacemo...i treba kad smo govna....

gori smo od govana
bice ulje i secer iz robnih rezervi po 30din, pa ce narod da zaboravi ili vec nesto slicno...uhapisce Beka npr
pa ce to da zaokupira paznju janosti....a Srbija, pa to nije njihova briga
narod cuti, ni glas da digne
a gdje je opozicija, osim onih pedera Cede i Canka, koji ce vjerovatno da slave

Opozicija ne postoji!!!

SNS se slizao i dogovorio za zutima...SRS nema snage...Ne postoje mediji koji govore protiv vlasti...Niko nije potencirao cinjenicu da su je Vl;ada Srbije prihvatila pecat carine Kosova,to je kao da smo priznali nezavisnost...Ne vredi...
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #111 poslato: Septembar 15, 2011, 09:34:52 posle podne »
Naravno da ne postoji
ja se bojim i pomisliti sta je lijek za nas problem...ali ovo je prevrsilo svaku mjeru
ovo je sramota....

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #112 poslato: Septembar 15, 2011, 10:08:04 posle podne »
ljudi pa dal vi shvatate da je jedini nacin da mi resimo Kosovo da...budemo Rusija? Mislim zvuci glupo al tako je,nemamo snage mi da se odupiremo a ne mozemo ni da se saginjemo vecno i sta onda...imaju vise aviona nego mi vojnika,imaju vise krstarecih raketa nego sto se dece rodi u Srbiji...nema nade,mali smo i moze im se.Kao sto bi neko mogao doveka da maltretira dete u kolicima,e to oni nama rade. 21 je vek,Termopil i slicne metafore NISU MOGUCI danas,ne mozemo svi da odemo u neku klisuru i kao,e kurac cete dalje,mi smo slozni,ne mzoe vise ovako,delimo Kosovo...kurac kad su jaci,mnogo jaci.A politicari nisu uopste placeni da resavaju probleme,politicari su placeni da zadrzavaju svoj posao.Da su politicari posteni i da stvarno pomazu,pa nijedan se ne bi zadrzao duze od par meseci u stolici jbt...nista politika ne resava,nisu obuceni za resavanje nego za produzavanje problema da bi ostali tu gde jesu!Kome to nije jasno treba malo da mucne glavom.


tako da ajde opcija idemo na Kosovo juris...eto opet bombardovanja,s tim sto vec imaju vojsku na Kosovu te ce moci jos finije da nam udju u Srbiju i jos je rascepaju.Necu reci da bi bilo bezvezna pogibija,ali uzaludna.Diplomatija ne radi...kao sto rekoh,da smo Rusija ili Kina eto tada cemo moci da resavamo probleme.I dok nas neki od njih ne uzmu kao koloniju ili dok ne pukne ekonomija i Amerika se raspadne skroz,nema nama resenja.Ostaje nam samo da bzvz lupamo ovde glave i pravimo tabore i svadjamo se kao ludi ko je u pravu kad smo NEMOCNI.Tolko od apoliticnog mene.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #113 poslato: Septembar 15, 2011, 10:28:57 posle podne »

Nema mjesta svadji.
Problem je ovaj, sve sto se radilo radilo se pod izgovorom Evro-Atlanskih integracija, od kojih smo jednako daleko kao i `99.
Znaci nista.
Drzavu nam vode diletanti, kojima je pljacka i kriminal jedino sto su znali da urade, Obmanjuju javnost, nesposobni da bilo sta urade.
A nije da nisu mogli, samo da su znali da male drzave nemaju silu ( novac, vojska ) vec moraju da imaju jebeni PRINCIP i da stave PRINCIP ispred politike...
i sad sva prica nemozemo nista ide upravo njima na ruku, eto, posto nemozem nista onda nema ni veze....
Ok, a gdje je kraj?
Da li otcjepljenje Bujanovca, Preseva i Medvjedje realnost i ni tu nemozemo nista.
Sandzak?
Dokle je ok?
Mene to interesuje...ok su nam pederi ( nije tema ) , ok nam je da nam uzimaju teritoriju, ok je da prodajemo svoje ljude u Hag ( bez obzira ko sta mislio ), sve je ok
ok je i jebena plata od 340eur i ok su prinudne naplate preko oduzimanja imovine, a ljudima se zarade ne ispalcuju...ok su rokovi placanja od vise od godinu dana...
pa jbm mu misa....meni se cini da nije ok

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #114 poslato: Septembar 15, 2011, 10:34:16 posle podne »

Nema mjesta svadji.
Problem je ovaj, sve sto se radilo radilo se pod izgovorom Evro-Atlanskih integracija, od kojih smo jednako daleko kao i `99.
Znaci nista.
Drzavu nam vode diletanti, kojima je pljacka i kriminal jedino sto su znali da urade, Obmanjuju javnost, nesposobni da bilo sta urade.
A nije da nisu mogli, samo da su znali da male drzave nemaju silu ( novac, vojska ) vec moraju da imaju jebeni PRINCIP i da stave PRINCIP ispred politike...
i sad sva prica nemozemo nista ide upravo njima na ruku, eto, posto nemozem nista onda nema ni veze....
Ok, a gdje je kraj?
Da li otcjepljenje Bujanovca, Preseva i Medvjedje realnost i ni tu nemozemo nista.
Sandzak?
Dokle je ok?
Mene to interesuje...ok su nam pederi ( nije tema ) , ok nam je da nam uzimaju teritoriju, ok je da prodajemo svoje ljude u Hag ( bez obzira ko sta mislio ), sve je ok
ok je i jebena plata od 340eur i ok su prinudne naplate preko oduzimanja imovine, a ljudima se zarade ne ispalcuju...ok su rokovi placanja od vise od godinu dana...
pa jbm mu misa....meni se cini da nije ok

Fino receno...nema sta da dodam
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #115 poslato: Septembar 16, 2011, 07:36:14 pre podne »
Citat
Sandzak?
Dokle je ok?

vojvodina?????

Van mreže sasacg

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 9.808
  • Get up you son of a bitch,'cause Mickey loves you!
    • http://www.realx3mforum.com
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #116 poslato: Septembar 16, 2011, 09:20:20 pre podne »
Citat
Sandzak?
Dokle je ok?

vojvodina?????

Stani u red ;D
"You'll be able to spit nails. You're gonna eat lightening and you're gonna crap thunder, you're gonna become a very dangerous person"

HASTA LA VICTORIA SIEMPRE !!!

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #117 poslato: Septembar 16, 2011, 12:04:57 posle podne »
Citat
Stani u red Zelenko

hahhahahah...jbg..ja bi malo na mule  ;D ;D

Van mreže vlada sin

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.126
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #118 poslato: Septembar 16, 2011, 12:08:24 posle podne »
Generale kako je krenulo slaces ti uskoro za Srbiju  whey sa carinom
Men sana in corpore sano !

Na mreži Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.337
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Пуцњава код Брњака
« Odgovor #119 poslato: Septembar 16, 2011, 12:11:32 posle podne »
Generale kako je krenulo slaces ti uskoro za Srbiju  whey sa carinom


manaci ce cika peki za bracu nacina :D
al gledaj to sa vedrije strane,mi iz vojvodine mozemo da radimo sa EU bez carine tj mogu da saljem u eu..hhahahhahahahaha