Septembar 20, 2024, 10:46:06 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Najbolji PROTEIN  (Pročitano 19423 puta)

Van mreže Naturalni

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.772
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #15 poslato: Jul 22, 2011, 04:25:20 posle podne »
durze, sta ti ocekujes od 2.5kg PRASKA, alooo, o cemu pricamo ?

pricamo o tome kolika se maximalna kilaza moze nabacit sa whey-om od 2,5kg ukljucujuci dobru ishranu...?? ako znas odgovor pls reci mi..
Pa jedno 15kg cistih misica :D :D

pitanje je skroz nelogicno,razmisli i sam :)



A vas dvojica nemate pametnija posla nego da idete po forumu i smarate klince??
alo, dečko ima 15 godina, nema pojma o treniranju, ishrani, suplementaciji... zar ga samo interesovanje za treningom i želja da nešto nauči o tome, ne čini znatno "naprednijim" od svojih vršnjaka? Ako nemate volje ili vremena da objašnjavate, onda preskočite, neko će im već odgovoriti, a ako ne, onda će biti prinuđeni da sami dođu do odgovora čitanjem drugih tema.
Vi ste sa 15 godina imali pojma šta je protein? Vi niste ni pre 2 godine bili na nekom mnogo višem nivou (sudeći po vašim prvim postovima) a sad kad ste saznali red je došao da se izdrkavate na onima koji ne znaju. A gotovo svako je pri kupovini prve kante wheya razmišljao o tome koliko će kg dobiti od nje, sumnjam da ste i vi bili neki izuzetak od toga.

btw. Iza ovako nadobudnog stava sigurno se kriju veliki rezultati, 100% sam siguran...  :)
x2
Ubijam se od HEMIJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Van mreže tasko123

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #16 poslato: Jul 22, 2011, 06:45:28 posle podne »
najveci problem je sto na kraju ne znam sta da kupim.....prvo mi svako hvali WHEY pa onda neko kaze ...nemoj whey uzmi gejner....pa onda neko kaze gejneri su sranja obicna nemoj to da kupujes.....bacices pare......ne znas koga da slusas,ni kome da vjerujes...:(

Spartak

  • Gost
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #17 poslato: Jul 22, 2011, 06:53:19 posle podne »
ovdje ti niko nije rekao da kupis gainer,vec da gaineri nisu masine za nabacivanje sala ,vec da su samo overpriced :)

Van mreže tasko123

  • Član
  • *
  • Poruke: 9
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #18 poslato: Jul 22, 2011, 07:01:12 posle podne »
Nisam mislio da je na ovu temu neko pisao za gejnere i ostalo nego sam gledao na druge

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #19 poslato: Jul 22, 2011, 08:54:35 posle podne »
@tasko

http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,4531.0.html

samo lagano citaj i bice ti jasnije neke stvari....  ;)

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #20 poslato: Septembar 07, 2011, 07:04:30 posle podne »
Evo mog skromnog iskustva sa proteinskim preparatima.... ovakav sam ja stekao utisak...

TRENING I ISHRAHA SU MI KONSTANTNO ISTI (mala odstupanja) TAKO DA MOGU PO IZGLEDU PRIMETITI POSLE ODTEDJENOG PERIODA DA LI SE NESTO DESAVA ILI NE!!

1. Dymatize nikad vise.... meni se ukus licno nije svideo ni jedan, a proabao sam vanila, cokolada, moka i sumsko voce... a i rezultat nikakav popio sam oko 30 libra
2. Champion nutrition dve kutije od 5 libra ukus super sastav zadovoljavajuci
3.Muscletech isto nisam zadovoljan
4. Optimum nutrition stvarno vrhunski protein bez daljneg, ukus osrednji, ako imas para ima veliko pakovanje od 10libra tu nema greske
5.Ultimate nutrition pro star, trenutno vanila, rum cokolada... Cena malo visoka, ali bez daljenjeg vredi svaku paru.. rum mi se nesvidja ukus
6. The nutrition trenutno Casein koji pijem uvece pred spavanje, ukus super lesnik, odnos cena kvalitet stvarno korektno, od kad ovo pijem primetio sam da ujutru lakse podnosim treninge, a i cinimi se da sam dobio malo i na tonusu misica...
7. sto se blendova tice stize Gasparijev, pa javljam moje iskustvo

« Poslednja izmena: Septembar 07, 2011, 07:06:05 posle podne milan.vts »

Spartak

  • Gost
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #21 poslato: Septembar 07, 2011, 07:10:09 posle podne »
Eto vidite ljudi, nemojte vise kupovati Dymatize jer ne valja nista

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #22 poslato: Septembar 07, 2011, 08:03:01 posle podne »
Imam siroku lepezu isprobavanja raznih nitor oksida, i drugih preparata, pa mogu i tu izneti moja iskustva, jer citajuci razne forume primetio sam da vecina forsira svoje neke preparate od kojih ima neke koristi, ja nemam koristi ni od jedne firme.. mene samo zanima odnos cena kvalitet, za dobru cenu vrhunski preparat za moje potrebe i to je to....   :)

Spartak

  • Gost
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #23 poslato: Septembar 07, 2011, 08:09:52 posle podne »
Iznesi iskustva slobodno....

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #24 poslato: Septembar 07, 2011, 08:15:46 posle podne »
ok.. :)
otvoricu novu temu...

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #25 poslato: Septembar 07, 2011, 08:19:59 posle podne »
najveci problem je sto na kraju ne znam sta da kupim.....prvo mi svako hvali WHEY pa onda neko kaze ...nemoj whey uzmi gejner....pa onda neko kaze gejneri su sranja obicna nemoj to da kupujes.....bacices pare......ne znas koga da slusas,ni kome da vjerujes...:(
druze, ako hoces da nabacis pristojnu misicnu masu, onda moras da povedes racuna da imas oko 2-3g proteina po kilogramu tjelesne tezine,
3-4g UH (karbohidrata) i 20-30g zdravih masti (iz maslinovog ulja, badema, omega 3 tableta, maslina i sl.). ako to ispostujes na red dolazi whey
protein. nije on nikakav cudesan prasak, vec se pije odmah nakon treninga jer je protein u tecnom obliku i kao takav se najbrze apsorbuje u misice.
od ostalih suplemenata savjetovao bih amino ili bcaa i glutamin, te kreatin monohidrat. poslozi sve ovo i mozes se nadati dobrim rezultatima. na forumu
imas odlicne tekstove o ishrani, imas takodje i jelovnike mnogih momaka koji su na forumu, procitaj sve to i kreni sa treningom ! vazno je da shvatis
i da je ovo BODYBUILDING, znaci gradis tijelo, a ne dizes tegove. nemoj da se razbacujes sa velikim tezinama u teretani, vec se skoncentrisi na misic koji
vjezbas. i posljednje (sto bi se reklo the last, but not the least) je kvalitetan odmor poslije treninga. dodjes kuci , odspavaj 1h ako mozes ili samo lezi, nemoj
sa drugarima napolje poslije treninga ;) eto , ja sam ti dao neke smjernice, nadam se da ce ti pomoci. pozz
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #26 poslato: Septembar 07, 2011, 09:26:48 posle podne »
@milan.vts
ja ne znam kako ti mozes da procenis kvalitet proteina na osnovu 1 kante ? :P
ja mogu da komentarisem samo ukus i rastvorljivost....nista vise

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #27 poslato: Septembar 07, 2011, 10:19:56 posle podne »
da sto se tice Muscletech upravu si samo jednu kantu sam popio i nisam zadovoljan sa ukusom a sto se kvaliteta tice  takav sam utisak stekao.. pa mozda u potpunosti ne moze da se kaze da li je neki preparat dobar ili ne... ali ako uzmemo u obzir da  moji treninzi traju izmedju dva i dva ipo sata, nemaju veze sa teretanom... ... jedna kanta ima oko 75 merica ja uzimam jednu posle treninga i jednu kad ne treniram... jedna kutija traje dva meseca, mislim da je to dovoljan period da steknes neki utisak o nekom preparatu, a sto se dymatizea tice , uf malo sam se zaneo jer kad se samo setim tog dymatizea poludim, vidi kupio sam 30 libra... a nisam sve popio dosta sam podelio, a dosta i prodao (oprostite mali lapsuz u kucanju)... Na kolicinu sam dobio veliki popust pri kupovini
« Poslednja izmena: Septembar 07, 2011, 10:22:20 posle podne milan.vts »

Van mreže Stevcho

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 725
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #28 poslato: Septembar 07, 2011, 11:31:28 posle podne »
Hajde mi samo objasni kako od WHEY-a jedne kompanije mozes da imas nikakav rezultat, a od jednog da budes super zadovoljan. Ajde oko ukusa i razumem, ali rezultati...
Mada ako je od novozelandskih krava hmmmmmm
No curling in the squat rack!

Van mreže milan.vts

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Najbolji PROTEIN
« Odgovor #29 poslato: Septembar 07, 2011, 11:56:23 posle podne »
Hajde mi samo objasni kako od WHEY-a jedne kompanije mozes da imas nikakav rezultat, a od jednog da budes super zadovoljan. Ajde oko ukusa i razumem, ali rezultati...
Mada ako je od novozelandskih krava hmmmmmm
ja nijednog trenutka nisam rekao da sam upravu... ali ovo je neko moje iskustvo koje nemora nista da znaci.... meni je lepo sa mojim razmisljanjima i ja verujem da je to tako.....