Jul 04, 2024, 02:52:53 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.250 poruka u 18.758 tema - 20.955 članova - Poslednji član: Josephgat
X3MShop banner

Autor Tema: Vase misljenje je?  (Pročitano 3744 puta)

Spartak

  • Gost
Odg: Vase misljenje je?
« Odgovor #15 poslato: Jul 06, 2011, 04:08:23 posle podne »
meni su listovi upravo uznapredovali kada sam poceo da ih radim svaki drugi dan, po 4 serije seated calf raise ili na leg pressi.

Van mreže kamenjar

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 64
Odg: Vase misljenje je?
« Odgovor #16 poslato: Jul 06, 2011, 04:28:57 posle podne »
Jedino što mi se čini da je mana ovog programa jeste to što posle ramena imam samo jedan dan odmora pa idu grudi,a svi znamo da i u treningu grudi zna da se pogodi "prednje" rame,pa ne znam da li je to neki problem.

Dobro ti se cini.Nemoj izmisljati toplu vodu,drzi se "standarda".
Ok,samo mi reci šta bi bio "standard"?Da zamijenim ruke i ramena i to je to,ili je nešto drugo u pitanju?

Van mreže IGOR MILANOVIC

  • VIP
  • Flyweight Member
  • *****
  • Poruke: 140
    • http://www.x3mgym.com
Odg: Vase misljenje je?
« Odgovor #17 poslato: Jul 07, 2011, 05:39:28 posle podne »
Ne razumijem zasto tretirati trbusne misice drugacije od ostalih misicnih grupa ?

Usitinu nema potrebe raditi ih tako i opterećivati trbusni zid tako cesto,ako se radi o bodybuilding-u.Neki sportovi dakako zahtjevaju takav rezim,ali ne u svrhu povecanja trbusnih misica.
Isto tako i za listove.Pa ne mislis valjda da ces ih razviti bjesomucnim vjezbanjem svaki drugi dan ? nadam se da si bar toliko usvojio da ne mislis.Pobogu radis ih u istom danu kada i noge,i to je sasvim dovoljno. Mozda zaostajes u nekim drugim segmentima,u ishrani,ili odmoru,pa zato imas osjecaj da zaostaju.




U potpunosti se slazem sa tobom! Sve je bitno u bb-u i najmanji detalji. Svaka kockica mora da se uklopi! Pravilan sistem treninga, uz pravilno izvodjenje vezbi, odmor, pravilno koriscenje preparata i suplemenata i naravno ishrana po krvnoj grupi. Naravno cesti i obilni obroci i sve je dzabe ako niste istajni i disciplinovani! 
PERSONALNI TRENER  062\ 78 28 78