Septembar 25, 2024, 07:12:37 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Prvo koriscenje steroida  (Pročitano 30256 puta)

Van mreže drazen20121995

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Prvo koriscenje steroida
« poslato: Jul 05, 2011, 03:19:23 pre podne »
Pozdrav svim clanovima foruma!
Imam druga koji trenira 2 godine , koristio je razne suplemente (Whey,Horse Power,Creatine Monohydrate,Muscle Juice) , sad je odlucio da uzme Metan.
Inace ima 16 godina .
Trenutno koristi : Musle juice i Creatine monohydrate.
Zajedno smo citali na netu oko AAS, videli smo da su preporucene doze od 15-50mg (dnevno -za muskarce) a za zene od 5-10 mg.
Pa kaze da ce da uzima po 5 mg dnevno.
15dana uzima-30 dana pauza.
Zastitu ce da uzme Nolvadex i Slimarin?

Zamolio bi iskusne clanove da napisu ukratko oko uzimanja , ako nije problem.
Koje zastite da uzme?
Koliko mg dnevno?

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #1 poslato: Jul 05, 2011, 03:46:40 pre podne »
podvuceno 15-50mg ZA MUSKARCE,dakle 18+,neko ko ima ispod toga je maloletnik da ne kazem dete i ne bi trebao ni u ludilu da koristi aas.


Ja ne kontam kako tako ladno ulazite u to?Znas kao,ma ima 16god,koliko da uzme i sta za zastitu...sve opustencija,sve igrice....daj jbt ako citate nesto o aas znas sta sve moze da bude nekom ko je u pubertetu jbt jbt jbt. Da ne pominjem taj cuveni idiotizam SOLO METAN,to ni za koga a ne za dete.


kazi mu da ce da zatvori svoju proizvodnju testa,a buduci da je u pubertetu kada mu se fakticki hormonska slika formatira (tj recimo koliki ce mu biti nivo testosterona prirodnog) i da uvodjenje steroida u takvo okruzenje znaci remecenje tog "formatiranja" te nikada nece imati onaj prirodni nivo koji je mogao imati.A osim ako ne zeli da bude 40god na steroidima to je itekako bitna stavka....malo obrazuj druga umesto sto ovako ladno ulazi u to....16 GODINA JBTJBT<METAN SOLO!!! AAAAAAAAAAA odakle te ideje jbt ne verujem jos uvek,koji idiot vam pravi te programe 15 dana uzima,30 se odmara???? aaaaaaaaaaaaaaaaaa da ne znam da stvarno ima takvih mozgova,pomislio bih da nas zajebavate









p.s. a mogu li samo znati kakva muka je njega sa 16 god naterala da razmislja o steroidima??Ne napreduje vise ili sta?
« Poslednja izmena: Jul 05, 2011, 03:52:47 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže drazen20121995

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #2 poslato: Jul 05, 2011, 03:55:11 pre podne »
Pa u zadnje vreme nesto slabo napreduje.
Uzimao je svasta od suplemenata+hrani se bas dobro.

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #3 poslato: Jul 05, 2011, 04:03:48 pre podne »
Pa u zadnje vreme nesto slabo napreduje.
Uzimao je svasta od suplemenata+hrani se bas dobro.


Ako u 16 godina ne napreduje, onda ne znam stvarno...
A i napaljeni klinac (bez uvrede) u 16 godina sigurno nije svestan svih posledica koje moze imati...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #4 poslato: Jul 05, 2011, 04:07:23 pre podne »
Hahaha ovo je stvarno sou... Alo dete ima 16 godina sta je to svasta mogao da uzima od suplemenata i koliko dugo. Kako je stao da napreduje ima vec 5 godina u teretani pa je odjednom dok je u pubertetu i dok mu hormini bujaju on prestao da napreduje? Da ti prevedem ovo sto je filip rekao.. NEEEEE ass za nekog ko je 16 godina posto ce ozbiljno narusti zdravlje.
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže drazen20121995

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #5 poslato: Jul 05, 2011, 04:10:12 pre podne »
Ma svestan je on svih posledica.
Uzimao bi on to pravilno i kaze plus bi uzimao zastitu , za jetru(mislim da je rekao proviron,ili slimarin, ne znam tacno) i nolvadex protiv ginekomastije.
Mogu i reci da su mu treninzi bas dobri..



Uzimao je Horse power,creatine DYMANTIZE monohydrate, whey protein, muslce juice...DALJE SE NE MOGU SETIT :D

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #6 poslato: Jul 05, 2011, 04:11:32 pre podne »
auuuuuuuuuuuuuuuu jbt,nesto mi se pripovracalo kad sam video ovu temu..no comment...

ima 16 godina,i nesto slabo napreduje u zadnje vreme lol...sta trenira od sedme godine ...pa on je tek sada krenuo da se razvija,a covek razmislja o steroidima majko moja...
i on je nakon sat vremena citanja o aas odlucio da uzme 5mg,mrzelo ga vise da cita boli ga patka....sa muscle juice na AAS ma to je prava stvar....vidim svesni ste i jedan i drugi mnogo...strasno 

stvarno su prsli ljudi,u pubertetu po hormonima ma bole ih...probaj prvo da citate o mogucim posledicama,pa onda o plusevima ..pa se presaberite
« Poslednja izmena: Jul 05, 2011, 04:14:24 pre podne Black&Decker »

Van mreže drazen20121995

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #7 poslato: Jul 05, 2011, 04:14:51 pre podne »
JA ZNAM SVE TO ,  licno ja ne bih uzeo Metan nikad..
Lazem , uzeo bih sa 21-22 godine . Ali samo tad .

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #8 poslato: Jul 05, 2011, 04:27:12 pre podne »
Ti nas zajebavas jel da?? Ili pises sa namerom da zezas pedju posto znas da ce da dobije infarkt ako procita ovu temu???? Prosto ne verujem da i dalje guras svoje iako su ti svi rekli ne ne i ne... Upropastice se zasigurno. Ne potoji nikakva zastita u njegovim godinama. Njegovo telo jos nije "naucilo i formiralo" koliko ce tostesterona da luci prirodnim putem posto je u pubertetu. Ass ce ga tek dodatno zbuniti i prestace da luci prirodni testosteron skroz na skroz i tu e postoji zastita. U stvari cemu pricati!!! Ko mu proda taj metan treba ga ubiti za primer!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #9 poslato: Jul 05, 2011, 04:29:06 pre podne »
Naravno da nas zajebava, pogledajte mu nadimak, 1995 godiste. Pita za drugara, hahaha.

Van mreže drazen20121995

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #10 poslato: Jul 05, 2011, 04:33:10 pre podne »
Pa pitam za druga ! I ne zajebavam se . Fino pitam , nadajuci se da cu dobiti neke savete,da mu prenesem neko znanje .
Ja sam mu rekao da licno ja ne bih to uzeo sem u 21-22 godini.
Inace ja imam 15 godina ,on 16.:P

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #11 poslato: Jul 05, 2011, 04:47:23 pre podne »
dobio si savete

1.AAS za njega nikako,napisano je zasto.
2.Ako sa 16 godina ne napreduje onda blage veze nema o bodibildingu,pravilnom vezbanju,pravilnoj ishrani.Horse power ne cini bildera vec gomila piletine i pirinca.


mislim bole me djole,nije ni prvi ni psolednji koji ce koknuti metan sa 16 god i za koga cemo slusati po teretanama...da prevedem,kada cujete ono"Steroidi ubijaju jetru,teretana skodi mozgu" itd je sve nastalo zbog takvih praznoglavaca koji u pubertetu krecu u nesto u sta se svako normalan i naucen plasi da udje,i naravno sklenjaju nesto.


jbt koliko meni misli prodje kroz glavu sta sve moze da mi se desi kada uzimam danabol ili svaki put kada sebi dajem injekciju,litre i litre znoja prolivenog kad pomislim na abcese,tumore,prosirene vene,infarkte,ciroze.......a ovo ladovina,idemo,ko te pita sta ce biti za 10god,sad se rokaj.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #12 poslato: Jul 05, 2011, 04:48:57 pre podne »
mozda i ne zajebava...ljudskoj gluposti nema kraja :P
i ta 21 god. je rano...ne mogu da verujem da ima ljudi koji toliko ne postuju zdravlje koje im bog dao,riziguju sve zarad par kila mesa...
nemoj da uzimate aas i tacka,nije to stvar za zezanje...ne vredi da ti neko nesto obljasnjava,kad ne znas nista o tome...sjebace se

Van mreže drazen20121995

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 141
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #13 poslato: Jul 05, 2011, 04:58:13 pre podne »
Trening mu je super.
Radi po principu 'Ako dizem 90kg , radicu sa 85kg'.
Stvarno se ubija od treniga i ima volje puno.
A ako iko jede (kao prase) to je on.
Probudi se pojede 6 bjelanaca i jedno zumance, popije Muslce juice..
U toku dana jede piletinu , tunjevinu , pastrmku. Sve sto ima proteina.
Popije pre treninga Creatin i posle treninga.

A oko AAS ja sam odavno ukapirao.
Nego sutra ima da mu pokazem ovaj post , odmah ce se predomisliti :)
« Poslednja izmena: Jul 05, 2011, 05:27:52 pre podne drazen20121995 »

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Prvo koriscenje steroida
« Odgovor #14 poslato: Jul 05, 2011, 06:02:08 pre podne »
podvuceno 15-50mg ZA MUSKARCE,dakle 18+,neko ko ima ispod toga je maloletnik da ne kazem dete i ne bi trebao ni u ludilu da koristi aas.


Ja ne kontam kako tako ladno ulazite u to?Znas kao,ma ima 16god,koliko da uzme i sta za zastitu...sve opustencija,sve igrice....daj jbt ako citate nesto o aas znas sta sve moze da bude nekom ko je u pubertetu jbt jbt jbt. Da ne pominjem taj cuveni idiotizam SOLO METAN,to ni za koga a ne za dete.


kazi mu da ce da zatvori svoju proizvodnju testa,a buduci da je u pubertetu kada mu se fakticki hormonska slika formatira (tj recimo koliki ce mu biti nivo testosterona prirodnog) i da uvodjenje steroida u takvo okruzenje znaci remecenje tog "formatiranja" te nikada nece imati onaj prirodni nivo koji je mogao imati.A osim ako ne zeli da bude 40god na steroidima to je itekako bitna stavka....malo obrazuj druga umesto sto ovako ladno ulazi u to....16 GODINA JBTJBT<METAN SOLO!!! AAAAAAAAAAA odakle te ideje jbt ne verujem jos uvek,koji idiot vam pravi te programe 15 dana uzima,30 se odmara???? aaaaaaaaaaaaaaaaaa da ne znam da stvarno ima takvih mozgova,pomislio bih da nas zajebavate









p.s. a mogu li samo znati kakva muka je njega sa 16 god naterala da razmislja o steroidima??Ne napreduje vise ili sta?

ja kada sam otvarao radnju nisam znao sta cu i cega cu se sve naslusati (velikim delom DA,ali sam ostao zapanjen)
npr
pre neki dan (pred zavrsetak skole-naravno) dolazi u radnju kod mene DETE
dobar dan..jednu dextrozu bez ukusa
naravno posluzen je uz dodatno pitanje jer kod mene u varosi naravno vec nekoliko godina kruzi MIT o dextrozi pred i u toku treninga kao strasnom busteru i necemu sto daje misice
elem
iz njegovog ponasanja ja vidim da bi on jos nesto i naravno pitam ga..
kaze-pa kupio bi plava srca...
(bdw,on je negde 200 i ove godine sigurno u tim godnima cca max 16)

ok
pitam ja njega,dobro sinak,kolkiko god ti imas
kaze sada cu 14 !!!!!!!!!!!
aha...dobro...
a jel ti znas sta i za cega sluze plava srca - ja cu njemu
pazi sada

NEMAM POJMA ALI SVE U RAZREDU UZIMAJU I NAGRUVALI SU SE DO JAJA!!!

moj pokusaj da mi objasnim sta,kako,zasto itd NARAVNO OSTAO JE UZALUDAN jer je njega jeidno zanimalo dali imam ili nemam plava srca i otisao je da kupi tamo gde ima (znao je to odmah ali ga je smaralo da ide dalje jer je moja radnja u centru pa je mislio da i ja iimam)

sve u svemu,jednostavno sam shvatio da gubim bitku ,ma koliko se ja god trudio i objasnjvao filipe ovo sta si ti rekao - DZABA GA BILO kada je stvar u tome da uzmes nekoliko tbl,uradis par skelkova i zgibova (dakle U OPSTE I NE MORAS DA VEZBAS),pijes dextrozu pred i u toku treninga i rastu ti grudi,ruke ledja DA,DOBRO SI PROCITAO JER JE OVO OBJASNJENJE KOJE SE TOJ DECI DAJE PRI SITUACIJI GORE NAVEDENOJ...

jbg..
neznam sta da kazem
ja imam sina od 16 god,koristi naravno supslemtaciju i bavi se sa nekim drugim sportom i hvala bogu,veoma je uspesan u tome
mozda ja kao neko ko se rauzme imam drugaciji stvar prema tome pa bih naravno primetio bilo kakvu prome nu na njemu
ali mi nije jasno da NI JEDAN RODITELJ ne vodi racuna o promenama koje se desavaju na detetu i sl i da mu ne prekontrolise torbu ILI SL.....
ma moze on da krije kod druga kojemu roditelji daju sve i svja,moze da radi sta god hoce
ali....neke stvari su nedopustive...

tako da....
imam druga sa 16 god i SLABO NAPREDUJE...

problem je u tome sto npr evo u ovom slucaju npr
SVAKI POKUSAJ OBJASNJAVANJA DA CAK I TAJ METAN SLUZI ZA SINTEZU PROTEINA i da nemozes da ocekujes da od necega sto je mala talbetica i ima nekoliko mg necega dobijes 5 kg ili 10 ili kako kruze proce medju njima....NE
svaki ppkusaj ostaje uzaludan i METAN JE ZA MASU i nemoras nista da jedes niti pojes samo rastes...

a onda da se zapletes u to i da pitas
pa cek
drugar ti jedes stiotine gr proteina i ne napreduje
a kako mislis onda da napreduje sa metanom?
jel ce da jedes jos vise?
pitanje bi ti verovatno bilo...a zasto bi jeo vise ako koristi metan

i tako u krug..