Jun 20, 2024, 02:12:43 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.204 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: Potreban prilagodjen trening za grudi?  (Pročitano 21079 puta)

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #45 poslato: Jul 05, 2011, 08:59:56 posle podne »
Na ovom bcaa koji ja uzimam podeljeno je po kilazi i pise da ako imam do 90 kg uzimam 3 tablete pre treninga,a tri posle.

Ja zveknem 20 tableta aminokiselina prije treninga, ako su vec to tablete, pa ti sam gledaj...
Svaka tebi cast,ali koliko je to zdravo?
I koliko to kosta,rodjace?
Hehe...

Pa pazi s obzirom da ti poznajes nutricionizam, kako kazes tamo negdje u prehodnom postu, nezma sta uopste trazis i sa te 3 tablete prije i poslje treninga, jer ipak su to tablete i to poprilicno velike, talko da pazi se...

btw - nemam nikakve lose namjere, ali stvarno tema od pocetka je smjesna pa i sam naziv i onda jos i pitas kako da u isto vrijem skines malo sala i nabacis malo misica, pa rodjace ti sigurno nikako!
Ja se vama svima divim koliko ste pametni i ne tolerantni...
Cast izuzecima...

Pa stvarno neznam sta bi ti da ti neko servira ispred nosa i opet to sto ti se nesvidja ne prihvatas !!!
Pa znam bre rodjace,ali 20 tableta je mnogo ili si me zajebavao...
Tezak je ovo vid komunikacije da bih znao kada se zezas,a kada si ozbiljan...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #46 poslato: Jul 05, 2011, 09:00:23 posle podne »
Na ovom bcaa koji ja uzimam podeljeno je po kilazi i pise da ako imam do 90 kg uzimam 3 tablete pre treninga,a tri posle.

Ja zveknem 20 tableta aminokiselina prije treninga, ako su vec to tablete, pa ti sam gledaj...
Svaka tebi cast,ali koliko je to zdravo?
I koliko to kosta,rodjace?
Hehe...

Pa pazi s obzirom da ti poznajes nutricionizam, kako kazes tamo negdje u prehodnom postu, nezma sta uopste trazis i sa te 3 tablete prije i poslje treninga, jer ipak su to tablete i to poprilicno velike, talko da pazi se...

btw - nemam nikakve lose namjere, ali stvarno tema od pocetka je smjesna pa i sam naziv i onda jos i pitas kako da u isto vrijem skines malo sala i nabacis malo misica, pa rodjace ti sigurno nikako!
Ja se vama svima divim koliko ste pametni i ne tolerantni...
Cast izuzecima...

Glupo je reci da nije zdravo piti vise od 3 tablete aminokiselina iz prostog razloga jer se ti bojis tableta.
A to da tebi treba 3 tablete, to jest 3g proteina na 90 kg...

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #47 poslato: Jul 05, 2011, 09:03:43 posle podne »
Na ovom bcaa koji ja uzimam podeljeno je po kilazi i pise da ako imam do 90 kg uzimam 3 tablete pre treninga,a tri posle.

Ja zveknem 20 tableta aminokiselina prije treninga, ako su vec to tablete, pa ti sam gledaj...
Svaka tebi cast,ali koliko je to zdravo?
I koliko to kosta,rodjace?
Hehe...

Pa pazi s obzirom da ti poznajes nutricionizam, kako kazes tamo negdje u prehodnom postu, nezma sta uopste trazis i sa te 3 tablete prije i poslje treninga, jer ipak su to tablete i to poprilicno velike, talko da pazi se...

btw - nemam nikakve lose namjere, ali stvarno tema od pocetka je smjesna pa i sam naziv i onda jos i pitas kako da u isto vrijem skines malo sala i nabacis malo misica, pa rodjace ti sigurno nikako!
Ja se vama svima divim koliko ste pametni i ne tolerantni...
Cast izuzecima...

Glupo je reci da nije zdravo piti vise od 3 tablete aminokiselina iz prostog razloga jer se ti bojis tableta.
A to da tebi treba 3 tablete, to jest 3g proteina na 90 kg...

Tablete su 3 grama jedna,sada sam video.
Znaci to donje na 18 grama,i ja se apsolutno ne bojim tableta...
Ja sam pitao,ko pita ne skita.
A covek mi odgovori da on pije 20 na dan...Ironija,sarkazam ili realnost,nemam pojma.
Kao sto verovatno vecina od vas ne bi imala pojma o torusima i robotici...

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #48 poslato: Jul 05, 2011, 09:13:13 posle podne »
Na ovom bcaa koji ja uzimam podeljeno je po kilazi i pise da ako imam do 90 kg uzimam 3 tablete pre treninga,a tri posle.

Ja zveknem 20 tableta aminokiselina prije treninga, ako su vec to tablete, pa ti sam gledaj...
Svaka tebi cast,ali koliko je to zdravo?
I koliko to kosta,rodjace?
Hehe...

Pa pazi s obzirom da ti poznajes nutricionizam, kako kazes tamo negdje u prehodnom postu, nezma sta uopste trazis i sa te 3 tablete prije i poslje treninga, jer ipak su to tablete i to poprilicno velike, talko da pazi se...

btw - nemam nikakve lose namjere, ali stvarno tema od pocetka je smjesna pa i sam naziv i onda jos i pitas kako da u isto vrijem skines malo sala i nabacis malo misica, pa rodjace ti sigurno nikako!
Ja se vama svima divim koliko ste pametni i ne tolerantni...
Cast izuzecima...

Glupo je reci da nije zdravo piti vise od 3 tablete aminokiselina iz prostog razloga jer se ti bojis tableta.
A to da tebi treba 3 tablete, to jest 3g proteina na 90 kg...

Tablete su 3 grama jedna,sada sam video.
Znaci to donje na 18 grama,i ja se apsolutno ne bojim tableta...
Ja sam pitao,ko pita ne skita.
A covek mi odgovori da on pije 20 na dan...Ironija,sarkazam ili realnost,nemam pojma.
Kao sto verovatno vecina od vas ne bi imala pojma o torusima i robotici...

Ali ovo nije forum o torosima i robotici. :)

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #49 poslato: Jul 05, 2011, 09:19:06 posle podne »
Na ovom bcaa koji ja uzimam podeljeno je po kilazi i pise da ako imam do 90 kg uzimam 3 tablete pre treninga,a tri posle.

Ja zveknem 20 tableta aminokiselina prije treninga, ako su vec to tablete, pa ti sam gledaj...
Svaka tebi cast,ali koliko je to zdravo?
I koliko to kosta,rodjace?
Hehe...

Pa pazi s obzirom da ti poznajes nutricionizam, kako kazes tamo negdje u prehodnom postu, nezma sta uopste trazis i sa te 3 tablete prije i poslje treninga, jer ipak su to tablete i to poprilicno velike, talko da pazi se...

btw - nemam nikakve lose namjere, ali stvarno tema od pocetka je smjesna pa i sam naziv i onda jos i pitas kako da u isto vrijem skines malo sala i nabacis malo misica, pa rodjace ti sigurno nikako!
Ja se vama svima divim koliko ste pametni i ne tolerantni...
Cast izuzecima...

Glupo je reci da nije zdravo piti vise od 3 tablete aminokiselina iz prostog razloga jer se ti bojis tableta.
A to da tebi treba 3 tablete, to jest 3g proteina na 90 kg...

Tablete su 3 grama jedna,sada sam video.
Znaci to donje na 18 grama,i ja se apsolutno ne bojim tableta...
Ja sam pitao,ko pita ne skita.
A covek mi odgovori da on pije 20 na dan...Ironija,sarkazam ili realnost,nemam pojma.
Kao sto verovatno vecina od vas ne bi imala pojma o torusima i robotici...

Ali ovo nije forum o torosima i robotici. :)
Svakako da nije,zato i nisam pominjao do sada da postoji nesto u cemu sa ja strucan i da nije poenta nikoga omalovazavati ako nesto ne zna.
Niko se nije naucen rodio.

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #50 poslato: Jul 05, 2011, 10:06:25 posle podne »
Evo ti malo o nasoj robotici: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,6803.0.html

A ako prezivis neki period ovdje na forumu i opste u svjetu bodybuildinga vidjet ces da niko nikoga ne omalovazava, cas sto vise!

Van mreže Pionesa

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 275
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #51 poslato: Jul 05, 2011, 10:11:47 posle podne »
Mislim da ti je dosta toga receno ...Opet ja nisam neki ekspert ali mogu samo da ti kazem da slusas svoje telo..Za hranu su ti sve vec rekli...mada za grudi(i ostela delove tele zasluzna genetika. Evo jednog mog programa pa se ti sam iskombinuj.
Bendz ravni sve po 3-4 serije
cross sajla
bendz bucice
pullover
2 nedelja
bendz kosi
bucice razvlacenje na ravnoj klupi
bendz kosa klupa bucice
i eventualno zamena bendz kosi na smit masini... pa ti kombinuj i vidi sta ti valja..
"Confidence is the most important thing you can teach someone... if you can teach them confidence, you don't have to teach them anything else."

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #52 poslato: Jul 05, 2011, 11:17:15 posle podne »
Evo ti malo o nasoj robotici: http://www.realx3mforum.com/smf/index.php/topic,6803.0.html

A ako prezivis neki period ovdje na forumu i opste u svjetu bodybuildinga vidjet ces da niko nikoga ne omalovazava, cas sto vise!
Ja sam preziveo mnogo gore stvari od ovog foruma i od bodybildinga...
Moramo mi Srbi mnogo jos da ucimo o toleranciji,mnogo...
Toliko smo nabedjeni da to nije normalno...

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #53 poslato: Jul 05, 2011, 11:17:51 posle podne »
Mislim da ti je dosta toga receno ...Opet ja nisam neki ekspert ali mogu samo da ti kazem da slusas svoje telo..Za hranu su ti sve vec rekli...mada za grudi(i ostela delove tele zasluzna genetika. Evo jednog mog programa pa se ti sam iskombinuj.
Bendz ravni sve po 3-4 serije
cross sajla
bendz bucice
pullover
2 nedelja
bendz kosi
bucice razvlacenje na ravnoj klupi
bendz kosa klupa bucice
i eventualno zamena bendz kosi na smit masini... pa ti kombinuj i vidi sta ti valja..
Hvala,svaki savet je dobro dosao,mozda se to dobro odrazi i na moje telo...
Jos jednom hvala i pozdrav...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #54 poslato: Jul 06, 2011, 05:21:16 pre podne »
..a koje to tbl bcaa imaju 3 gr po tableti?
uz svo duzno postovanje mislim da bi ipak trebalo malo VISE (mnogo) da sa razemevanjem citas NUTRITION FACTS jer mislim da je to 3 gr po SERVINGU a SERVING SIZE je.................bingo.....3 tbl..

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #55 poslato: Jul 06, 2011, 06:13:23 posle podne »
..a koje to tbl bcaa imaju 3 gr po tableti?
uz svo duzno postovanje mislim da bi ipak trebalo malo VISE (mnogo) da sa razemevanjem citas NUTRITION FACTS jer mislim da je to 3 gr po SERVINGU a SERVING SIZE je.................bingo.....3 tbl..
Evo sada citam Pedja,tableta je od 1500mg,Sada sam pronasao kutiju.
Voleo bi  da mi kazes da li je ovaj proizvodjac uopste ok,posto ja nisam za njega cuo do sada,a ovaj tip u teretani ga silno hvali?
I koliko da uzimam u toku dana?6 komada pre treninga i 6 posle...
Tako onda ispada 18 grama po danu...
Ovaj uzimam:
http://www.nutrend.eu/en/products/compress-expand-2/art_245713/compress-bcaa.aspx

Van mreže vlado0550

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 615
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #56 poslato: Jul 06, 2011, 06:20:26 posle podne »
Pa jesi iscitao temu o "robotici" koju sam ti linkovao ???

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #57 poslato: Jul 06, 2011, 06:22:42 posle podne »
Pa jesi iscitao temu o "robotici" koju sam ti linkovao ???
Jesam vala,ali ovo je neki bcaa koji ima odnos 4:1:1,nije kao ostali koji ima 2:1:1...
Pogledaj link...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.319
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #58 poslato: Jul 06, 2011, 07:18:14 posle podne »
..a koje to tbl bcaa imaju 3 gr po tableti?
uz svo duzno postovanje mislim da bi ipak trebalo malo VISE (mnogo) da sa razemevanjem citas NUTRITION FACTS jer mislim da je to 3 gr po SERVINGU a SERVING SIZE je.................bingo.....3 tbl..
Evo sada citam Pedja,tableta je od 1500mg,Sada sam pronasao kutiju.
Voleo bi  da mi kazes da li je ovaj proizvodjac uopste ok,posto ja nisam za njega cuo do sada,a ovaj tip u teretani ga silno hvali?
I koliko da uzimam u toku dana?6 komada pre treninga i 6 posle...
Tako onda ispada 18 grama po danu...
Ovaj uzimam:
http://www.nutrend.eu/en/products/compress-expand-2/art_245713/compress-bcaa.aspx

odlicna firma
ali ocigledno a nerrazumes tematiku ni ti ni taj tvoj u teratni jer njemu je bitno izlgeda samo da proda

evo ti link o nnutrition facts
http://www.nutrend.eu/en/products/compress-expand-2/art_245713/chap_328029/compress-bcaa-nutritive-values.aspx

znaci 1.5 gr =1 tbl
znaci
ako uuzimas 8 pre i 8 posle treninga to bi za tebe do nekuda bilo ok jer je odnos 4;1;1; sto je mnog2;bolja opcija nego 2;1;1

ali
porlbem je u tome sto ja licno mislim da ti MNOGO ocekujes od toga ako uzmes 8 tbl a do sada si uzimao 3 i kazes da si imao uspeha,,
placebo jeste cudo ali tema o bcaa bi trebalo da bude malo bolje apsorbovana kada je cela ova prica oko tvog napredka u pitanju...

iskreno
dakle
POKUSAJ da nadjes temu o BCAA i da je icistas i da shvatis samu uloga BCAA tj iz kog razloga se uzima PRED trening a iz kog razloga je cak i tebi 9-10 gr BCAA psole treninga MALO ukolikko se ne uzima nista drugo a u tovm slucaju ti ne uzimas protein kao standardan PWM

Van mreže sivel

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 66
Odg: Potreban prilagodjen trening za grudi?
« Odgovor #59 poslato: Jul 06, 2011, 08:11:46 posle podne »
..a koje to tbl bcaa imaju 3 gr po tableti?
uz svo duzno postovanje mislim da bi ipak trebalo malo VISE (mnogo) da sa razemevanjem citas NUTRITION FACTS jer mislim da je to 3 gr po SERVINGU a SERVING SIZE je.................bingo.....3 tbl..
Evo sada citam Pedja,tableta je od 1500mg,Sada sam pronasao kutiju.
Voleo bi  da mi kazes da li je ovaj proizvodjac uopste ok,posto ja nisam za njega cuo do sada,a ovaj tip u teretani ga silno hvali?
I koliko da uzimam u toku dana?6 komada pre treninga i 6 posle...
Tako onda ispada 18 grama po danu...
Ovaj uzimam:
http://www.nutrend.eu/en/products/compress-expand-2/art_245713/compress-bcaa.aspx

odlicna firma
ali ocigledno a nerrazumes tematiku ni ti ni taj tvoj u teratni jer njemu je bitno izlgeda samo da proda

evo ti link o nnutrition facts
http://www.nutrend.eu/en/products/compress-expand-2/art_245713/chap_328029/compress-bcaa-nutritive-values.aspx

znaci 1.5 gr =1 tbl
znaci
ako uuzimas 8 pre i 8 posle treninga to bi za tebe do nekuda bilo ok jer je odnos 4;1;1; sto je mnog2;bolja opcija nego 2;1;1

ali
porlbem je u tome sto ja licno mislim da ti MNOGO ocekujes od toga ako uzmes 8 tbl a do sada si uzimao 3 i kazes da si imao uspeha,,
placebo jeste cudo ali tema o bcaa bi trebalo da bude malo bolje apsorbovana kada je cela ova prica oko tvog napredka u pitanju...

iskreno
dakle
POKUSAJ da nadjes temu o BCAA i da je icistas i da shvatis samu uloga BCAA tj iz kog razloga se uzima PRED trening a iz kog razloga je cak i tebi 9-10 gr BCAA psole treninga MALO ukolikko se ne uzima nista drugo a u tovm slucaju ti ne uzimas protein kao standardan PWM
PA aj da probam 8 komada,ako kazes da je ok.
Bitno mi je bilo da je firma ok,mada bi svakako trebalo jer pise da je koristi ceski olimpijski tim.(proizvode).
I cene im nisu ni malo naivne,ali ja dobijam povoljnijje kao clan...
Kada budes imao vremena,reci mi sta mislis o ovim proizvodima...
http://www.nutrend.eu/en/products/proteins-and-a-carbohydrates/art_245384/compress-colostrum.aspx
http://www.qntsport.com/index.php?page=test_by_prod_new&hl=en_US#CREATINE-MONOHYDRATE-tablets
http://www.sniglobal.com/products_micronized_glutamine.html
Zapravo to sve koristim od proizvoda...