Septembar 29, 2024, 05:19:40 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Policajac šutira bespomoćnog Roma  (Pročitano 21078 puta)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #60 poslato: Jul 05, 2011, 06:21:09 posle podne »
Nemojmo da generalizujemo ljude prema profesiji, imamo na forumu pandura kojima se divimo i sa kojima se družimo, imamo komšije pandure, rodbinu...

Mene je kalo balavca 1drot "prevaspitavao" ja sam bio mlad, prkosan, i podjebavao sam ga i dok me je udarao palicom i dalje sam ga zezao ali iskreno zaslužio sam, bez obzira što sam imao 15godina.

Mada sam i ja tukao neke "patriote" policajce jer su to oni zaslužili.

Nema niko pravo da te šamara kako mu se digne, ja da je meni to drot uradio osvetio bi mu se kako god znam i umem ali bi mu 5puta više štetet naneo nego on meni jer je jedino tako ispravno ;)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #61 poslato: Jul 05, 2011, 06:27:15 posle podne »
Citat
ako nekad budes setao vecim gradom u americi ili zapadnoj  evrope...(konkretno njujork u ovom slucaju) probaj da gledas pandura u oci,

neznam u kom gradu si TI bio kada je evropa i USA u pitanju ali da je policija gora nego kod nas u to mozes da budes uveren
ti ih mozda nisi video pa ti je to delovalo onako..malo...relaksirajuci za razliku od majke srbije gde na svakkih 5 min moras da sretnes neka kola ili patrolu ili sl,ali da bas smes da ih gledas u oci i da su DRSKI I BEZOBRAZNI u to mozes da bude siguran
dati cu ti jedan primer iz oblasti sa kojom se i ti bavis
druze
u nemackoj,swedskoj,norveskoj ukoliko te vidi u kratkoj majici i vidi da si i malo uradjen,IMA PRAVO DA TI PRIDJE,DA TE UHAPIS POD OSNOVANOM SUMNJOM DA KORISTIS NE DOZOIVLJENE SUPSTANCE,da te odvede na adresu i LK i izvrsi pretres stana bez sudskog naloga?
DEMKRATIJA ZAPADA NA DELU u mizernoj stvari koja ne dotice vecinu gradjana eu
ali da ti kazem da je jos gora stvar kada su u pitanu krucijalna pitanja tj pitanja koja se ticu svih ljudi e onda mi ne bi verovao
KAVA BRE POMOC POLICAJCA U EU ili u USA....bio u neznam ni sam koliko zemalja eu i SVE SU NAJGORI OBLICI POLICIJSKIH DRZAVA,a u USA se sve svodi na kalsicno maltertiranje onoga ko je njima zanimljiv a ako nisi mozes da radis sta god hoces (to si u pravu) dok im ne postanes zanimljiv-bez obziira koliko ih ima ne mogu ni oni da  sve stignu

ovo je LICNO iskustvo u zadnjih 7 god provedenih po landarnju belim svetom i sugran sam da gresis kada smatras da je njihova demokratija=policija do jaja a nasa niej
veruj da nasa je samo u povoj i da se uci od starijeg brata EU koji je jos gori..

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #62 poslato: Jul 05, 2011, 06:47:41 posle podne »
Pa pricao sam konkretno za usa tj menhetn... murija je tu i previse ljubazna.. dal zato sto je ceo menhetn pod kamerama ili ne znam sta... ali konkretno o tome sam govorio...

a za muriju zapadne evrope rekoh  jer u italiji i francuskoj smo neke pandure u par navrata nesto pitali i bili su bas korektni i fini... ali nigde se nisam duze od 10 dana zadrzavao tako da nemam bas pravu sliku...

severnu evropu nisam obilazio do sad...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #63 poslato: Jul 05, 2011, 07:14:10 posle podne »
Citat
ne verujem da neko opravdava terorisanje gradjana,od nekih seljaka sa planine,bez grama mozga,koji su zavrsili kurs od 6 meseci i lece svoje komplekse nad gradjanima...

ne lupetaj !!!!!  to niko ne opravdava ,  problem je u tome sto ispada da svaki put kad neki pandur sprovede silu nad nekim , cini to iz nekih svojih nadobudnih razloga itd...  i cim se pojavi ovako neki snimak odma ide "e jebem mu majku pandursku" itd... e pa nije tako , svaki slucaj je za sebe i ne moze se tako lako generalizovati ...
Citat
da se razumemo pandurski posao nije nimalo lak,i za tu platu za koju oni rade i sta sve rade, stvarno je zajebano narocito u ovoj rupi srbiji .....ali ne mogu ga raditi debili...ko god upisuje kurs za pandura,kad ga pitam sto to brate mili? a oni svi isto ko iz topa..pa sta cu drugo,za drugo nisam,tu mogu da se nauzimam para od mitoa i bole me kurac...
pa ti jbt ne shvatas da je to jedini kadar i ciljna grupa ljudi koja se prihvata tog posla , to su ili glupi ljudi ili primitivni , ali isto tako medju njima ima i normalnih ljudi ali eto nesrecan zivot, beda siromastvo ih oteralo u to... ima raznih profila i losih i dobrih ljudi... mislim ko bi normalan se prihvatio takvog posla, kad sagledas sve cinjenice , pre svega rizik pa onda ostalo....
i istina je sto kaze PEdja , tamo te mozda nece tuci na ulici , ali ce da te ako mu se ne svidjas dobro da te pretrese iz gaca , da te ceo dan zadrzi u miliciji ako treba da te legitimise da vidi ko si i sta si ... pogledaj neki americki film slobodno uopste nema preterivanja...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #64 poslato: Jul 05, 2011, 07:17:26 posle podne »
Citat
usa tj menhetn
na menhetnu nisam bio i ne mogu da pricam ali cisto sumnjam da se prica razlikuje od mesta gde sam bio jer je USA klishe iste u svim segmetnima njihovog zivota a narocita u PALICI..

Citat
jer u italiji i francuskoj smo neke pandure u par navrata nesto pitali i bili su bas korektni i fini.

pa pretposalvjam da su fini bili jer u principu nemaju razloga da budu drugaciji osim stio su vas mrzeeli iz dna duse ukoliko su provalili od kuda ste i nemras da brines da ste uredno u to budi siguran odmah posle vaseg pitanja i odlaska registrtovani u njihovoj provoj "postaji" kao NN lica-u izazivanju moguceg konflikta sa inace mirnim gradjanima italije i fransucke

ovo ti govorim jer sam pre 6 meseci npr u trstu iz cista boga mira a sto moze da potvrdi dirketor panposrta kao i marko dimitrijevic toliko na sred ceste izmaltetirani samo iz razloga sto je auto bio crne boje i na zadnjem sedistu smo sedeli nas dva celava
prica je bila u kratko...

ulazimo u trsti i posle samo nekoliko trenutaka iza nas se stvaraju policisjka kola koja nas zaustavljuju pod rtoacijom
NIKO NE IZLAZI IZ POLICIJSKIH KOLA da bi se za 4 min strovila INTERNETNA SA DUGIM CEVIMA I NJIH 5 ili 6 SA CEVIMA UPERENIM U NAS DRZI PODRSKU JEDNOM SABORACJAJCU KOJI NAM UZIMA DOKUEMTNE I ONDA NAS OVI IZACUJU NA CESTU I NAREDUJUJU DA RUKE DRZIMO NA KOLIMA..(scene iz fillomva)
sve se ovo odvija skoro u centru trsta u 9 sati UJUTRO....
naravno,niko nezna ni E od engleskog da progovori i kada sam shvatio da mozemo samo da budemo izbuseni rekao sam svoj trojici da slucjano ne pkusavaju ni da kominiciraju sa njima jer su ono prilicno preplaseni,nadrkani,isfrustirani a duge cevi su im otkocene i METAK U NJIMA (veruj mi da znam sta i kako znaci metak u cevi i kako se to poaznaje)

cela torotura je trajla (sa rasturnjem auta naravno itd) negde oko 1.5 sati da bi nam bacili pasose na zadnje sediste i mislim da su rekli da se NOSIMO U TRI PICKE MATERINE ali na italy jeziku...

ovo je samo jedna od neugodonosti kjoje sam doziveo i koja je prilicno sveza a da ti ne pricam o sranjima sa njihovom saoboracjanom polcijom prilikom zaustavljnja i klavirenja da si strani drzavljanin...

ali nista ovo nije bitno jer je ovo NORMLANO vec je stvar da oni to rade i NJIIHOVM LJUDIMA jer sam isto tako mnogo puta sedeo u kolima sa covekom koji ima njihove table,perfketno govri njihove jezik nije bitno dali je nemacki,swe,spanski ili italy,nisam progorvao ni jednu rec NITI JE KO OD NJIH TRAZIO DOKUMETNA OD NAS SAPUTNIKA vec je usleidlo klasinco malteretiranje bez i jedne jedine osnove covkea koji vozi auto po sve i jednom elemetnu koji nema logike niti zxdravog razuma
kazem ti
ono sta sam ja doziveo je dlaeko ispred ovoga sta si ti doziveo a siguran sam za tebe da je to bilo turisticki pa te je i boleo tuki da u opste obracas paznju an te stvari ali veruj da gresis i mozes da budes u to siguran

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #65 poslato: Jul 05, 2011, 07:27:47 posle podne »
haha...neverovatno...
uzas, ne mogu ni da zamislim kako je izgledalo .....

to sve samo potvrdjuje price o muriji... nek idu u pm....

Van mreže Oenomaus

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 116
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #66 poslato: Jul 06, 2011, 02:52:28 pre podne »
aman bre sta branis te cigane nikako da te razumem....

brate onaj ko mene(i tebe i sve nas) krade nije cigan ni dzanki iz kraja... ali ljudi to nikako da shvate ili im je jednostavno lakse da tako poimaju "realnost"...

ako je neko ukrao milku ima odgovarajuca kazna za ukradenu milku ako je neko isekao kablove ima odgovarajuca zakonska kazna za sve to... niko BRE ne sme da te takne! 


PA sta sad treba po tebi ljudi da rade? Da se pravimo ludi kad nas cigani pokradu, jer iovako nas kradu neki VECI lopovi pa mogu i oni? LOGIKA NA NIVOU
I ne ne postji zakon za ukradenu milku. Evo ti moj primer: Cigan koji je bio osudjivan ranije usao u moju kucu i maznuo 250evra. Sud ga osudio na 3meseca zatvora uslovno na dve godine. Sto ustvari znaci NISTA. on se seta i dalje i krade. I jel to kazna po tebi? Pare da vrati ne moze jer naravno NEMA i nikad nece imati.... tako da te molim da cutis vise jer ni sam ne znas sta pricas tu stajes u odbranu sitnih lopova jer NEMAJU. Lopov je lopov, danas je to milka sutra ce biti 100 000 evra. Mislis ti da taj cigan ne bi maznuo da ima kefala nesto vece od milke ?


bas tako...
inace, bespomocni rom iza sebe ima 18 krivicnih prijava za kradje, teske kradje i razbojnicke kradje... pa ako se nekome svidja, moze i da ga udomi...
Train.Bleed.
And one day your name will be legend,spoken in hushed whispers of fear and awe.
As the city speaks of Crixus,the champion of Capua!
But his legend was not birthed in the arena.It was given life here.In this ludus.Under the sting of my whip

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.334
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #67 poslato: Jul 06, 2011, 05:28:46 pre podne »
Citat
uzas, ne mogu ni da zamislim kako je izgledalo .....

pa eto...
veruj ni da ne mozes
mislim
mene to u opste nije iznenadilo,cak sta vise,pre nego sto smo krenuli ja sam rekao da je moguce da se tako nesto desi
ali samo da si video neverocu na licu coveka (dirktor) koji niti je celav,sa kravatom i u odelu,apsolutno normlanog izlgeda (jer je u pitnju bio poslovni sastanak) i maltretiran je samo zato sto je auto crne boje,SRB tablice i na zadnjem sedistu su sedela dva celava tipa  ;D ;D
pazi
ja sam svestan da nisam primer coveka koji redovno posecuje biblioteke ili nesto slicno
ali da sam u ocima EU policije kriv zbog svog izlgeda.....kazem ti....mnogo je jebenija situacija kod njih.
jednosavno i ukoliko i malo izlazis iz klisea a drzava nemam uvid u to -JEBAO SI CVORKA U KLJUN

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #68 poslato: Jul 06, 2011, 08:38:01 pre podne »
i na zadnjem sedistu su sedela dva celava tipa  ;D ;D
Vi celavi ste najsumljiviji  ;D  ;D jos tako krupni  :D  :D


Van mreže scout

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • Si vis pacem para bellum!!!
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #69 poslato: Jul 10, 2011, 08:27:57 pre podne »
aman bre sta branis te cigane nikako da te razumem....

brate onaj ko mene(i tebe i sve nas) krade nije cigan ni dzanki iz kraja... ali ljudi to nikako da shvate ili im je jednostavno lakse da tako poimaju "realnost"...

ako je neko ukrao milku ima odgovarajuca kazna za ukradenu milku ako je neko isekao kablove ima odgovarajuca zakonska kazna za sve to... niko BRE ne sme da te takne! 


PA sta sad treba po tebi ljudi da rade? Da se pravimo ludi kad nas cigani pokradu, jer iovako nas kradu neki VECI lopovi pa mogu i oni? LOGIKA NA NIVOU
I ne ne postji zakon za ukradenu milku. Evo ti moj primer: Cigan koji je bio osudjivan ranije usao u moju kucu i maznuo 250evra. Sud ga osudio na 3meseca zatvora uslovno na dve godine. Sto ustvari znaci NISTA. on se seta i dalje i krade. I jel to kazna po tebi? Pare da vrati ne moze jer naravno NEMA i nikad nece imati.... tako da te molim da cutis vise jer ni sam ne znas sta pricas tu stajes u odbranu sitnih lopova jer NEMAJU. Lopov je lopov, danas je to milka sutra ce biti 100 000 evra. Mislis ti da taj cigan ne bi maznuo da ima kefala nesto vece od milke ?


bas tako...
inace, bespomocni rom iza sebe ima 18 krivicnih prijava za kradje, teske kradje i razbojnicke kradje... pa ako se nekome svidja, moze i da ga udomi...
+1
Si vis pacem para bellum!!!

Van mreže radza

  • Član
  • *
  • Poruke: 48
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #70 poslato: Jul 11, 2011, 09:50:38 pre podne »
Nemam bas neke simpatije prema Romima koji se bave sitnim kriminalom , prosjacenjem i prevarama ali to ovde nije tema. Ta pandurska  DzUKELA koja je sebi dala pravo da se izivljava nebi trebala da nosi uniformu. Problem je sto je vecina pandura frustrirana, korumpirana i tezak je to posao ali ko ih jebe sto nisu ucili skolu :D

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #71 poslato: Jul 11, 2011, 11:36:04 pre podne »
Nemam bas neke simpatije prema Romima koji se bave sitnim kriminalom , prosjacenjem i prevarama ali to ovde nije tema. Ta pandurska  DzUKELA koja je sebi dala pravo da se izivljava nebi trebala da nosi uniformu. Problem je sto je vecina pandura frustrirana, korumpirana i tezak je to posao ali ko ih jebe sto nisu ucili skolu :D
tacno tako.. to ovde nije tema.. ali to neki odbijaju da shvate

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #72 poslato: Jul 11, 2011, 11:45:21 pre podne »
Ja ih znam koji su ucili skolu i momci su na mestu. Al o takvima novine nece da pisu kada pomognu nekome nego ce uvek da izbace ovakve dzukele.

Ja licno nemam nista protiv roma..ali ako neko odabere da umesto da proba da zaradi posteno da krade...

Kapiram da je sr i da je oskudica...i aj da skapiram da neko ukrade zato sto mu treba za bolesnog clana porodice,  da prezivi itd...ali kad neko stalno krade taj je visestruki povratnik...tako da mu ove batine nisu strane.

I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #73 poslato: Jul 24, 2011, 06:25:01 posle podne »
 :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

"bespomoćni Rom OPET U AKCIJI" xaxaxaxa


Sindikat srpske policije saopštio je danas da je Rom Danijel Stojanović (21) iz Kovina, koga je pre mesec dana primio ministar Ivica Dačić zbog žalbi na prekomernu upotrebu sile, ponovo uhapšen u centru Valjeva zbog krađe.

U saopštenju se navodi da je valjevska policija oko 21 čas u Karađorđevoj ulici u centru Valjeva lišila slobode Danijela Stojanovića i Zorana Spasovskog (1987), obojicu iz Kovina jer su pokušali da ukradu žensku torbu iz porodične kuće.

Njih dvojica su došli do porodične kuće Đorđa M, u koju se Danijel Stojanović ušunjao i u trenutku kada je hteo da uzme žensku torbicu uhvatio ga je vlasnik kuće koji je o svemu obavestio policiju.

Valjevski policajci su izlaskom na lice mesta zatekli Danijela Stojanovića i Zorana Spasovskog iz Kovina kojima je određen pritvor, saopštio je Glavni odbor Sindikata srpske policije.

Stojanović je javnosti postao poznat krajem juna, kada je na „YouTube-u” osvanuo snimak iz policijske stanice u Vršcu, na kojem se vide dvojica policajaca kako maltretiraju Stojanovića. Policajci su odmah uhapšeni, a Stojanovića je primio ministar Ivica Dačić i izvinio mu se zbog torture.

Stojanović, protiv koga je podneto oko 40 krivičnih prijava, mahom zbog provala, tada je javno obećao da više neće da krade.

Međutim, samo nekoliko dana nakon toga, opet je na „YouTube-u” osvanuo snimak na kojem se vidi kako krade čokoladice na jednoj benzinskoj pumpi, a nedavno je uhapšen i prilikom krađe novca iz kamiona ukrajinskog vozača. (Tanjug)
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #74 poslato: Jul 24, 2011, 06:28:18 posle podne »
Ma jadan on. Mislim policija je kriva za sve to.
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!