Septembar 29, 2024, 07:25:34 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Policajac šutira bespomoćnog Roma  (Pročitano 21095 puta)

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #31 poslato: Jul 04, 2011, 08:11:56 posle podne »
ovo menja stvari. realno ga treba ubiti na mrtvo, ipak je to Milka u pitanju....

sta bi onda trebalo Ceci da urade jer je "maznula" 15 miliona evra.. a pa da, narukvica

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #32 poslato: Jul 04, 2011, 08:31:03 posle podne »
ovo menja stvari. realno ga treba ubiti na mrtvo, ipak je to Milka u pitanju....

sta bi onda trebalo Ceci da urade jer je "maznula" 15 miliona evra.. a pa da, narukvica
brv
"brate, ti ne znas kako ta narukvica zulja kad se nosi na duze vreme :P
kaznili su je preostro...ona je jadna krala,samo zato sto nije imala da jede "

Van mreže Nenad018

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 403
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #33 poslato: Jul 04, 2011, 08:31:36 posle podne »
Meni je u sredu prosle nedelje stigao poziv za sud, odem ja na sud kazna iz 2009 godine, za neki saobracajni prekrsaj 5.000 i ja napisem zahtev , da platim 1000 dinara a da mi stave narukvicu i kucni pritovr za 4000 i predao sam, cekam odgovor suda .. ili ce da me oslobode ili ima da me nabiju u ludnicu. Kako god skeniracu i zahtev i odogvor :)
Nisam na ovaj svet stigao da bih bio porazen, niti neuspeh struji mojim venama. Ja nisam ovca sto ceka da je njen pastir podstakne.Ja sam lav koji odbija da zbori, hodi i spava s ovcama. Kasapnica neuspeha nije moja sudbina. Istrajacu sve dok ne uspem."

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #34 poslato: Jul 04, 2011, 08:37:05 posle podne »
Meni je u sredu prosle nedelje stigao poziv za sud, odem ja na sud kazna iz 2009 godine, za neki saobracajni prekrsaj 5.000 i ja napisem zahtev , da platim 1000 dinara a da mi stave narukvicu i kucni pritovr za 4000 i predao sam, cekam odgovor suda .. ili ce da me oslobode ili ima da me nabiju u ludnicu. Kako god skeniracu i zahtev i odogvor :)
hahahhaaahahhahaha to care...
ako te odbiju odma zovi novinare da objave u novinama ceca moze ,a ja ne :P
samo znam kad su kradje ispod 5.000, ne mogu da te posalju u corku...a ni da kace narukvicu predpostavljam..tako da ima neki limit verovatno...narukvica posle 300.000 il tako neka fora,ne znam..
al ozb. okaci zahtev i resenje da vidimo
al ludnica ti ne gine :)
p.s :  cuo sam imaju vrh teretanu u lazi...dzabe sve ,dobra klopa+ suplementacija na svaka 3 sata :D

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #35 poslato: Jul 04, 2011, 08:38:35 posle podne »
saobracajni prekrsaj covece  :D

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #36 poslato: Jul 04, 2011, 08:40:42 posle podne »
znam...naveo sam samo primer..ne kazem da nenad krade :D mada gresi covek

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #37 poslato: Jul 05, 2011, 10:24:43 pre podne »
Odlicna teretana je u Palmoticevoj :)
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #38 poslato: Jul 05, 2011, 11:42:35 pre podne »
ovo menja stvari. realno ga treba ubiti na mrtvo, ipak je to Milka u pitanju....

sta bi onda trebalo Ceci da urade jer je "maznula" 15 miliona evra.. a pa da, narukvica
da ti je neko od tih cigana digo mobilni , ili da ti je opljackao nekog iz porodice na ulici , ne bi branio "bespomocnog cigana" , ako je toliko "bespomocan " sto krade ? , za to ima muda?  probelm je sto se oni ne zadrzavaju na Milki i problem je sto taj lopovluk prerasta u mnogo veca krivicna dela ... ako ga je sutirao , sa stokom ne moze drugacije nego silom , svi se oni kurce maltretiraju ljude na ulicama , kradu , ponasaju se kako im se digne a kad ih dohvati murija...  , takva nam je drzava takva su nam pravila svako ko je iole normalan shvata da se krivicni postupci (ako nisi neko i nesto -Ceca) mogu jako skupo platiti , problem jedino stoji u ljudskim mozgovima sto to ne mogu da prihvate...

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #39 poslato: Jul 05, 2011, 12:38:34 posle podne »
ispade da ti jedini shvatas a da su svi ostali nemaju pojma ..

jebes cigana, nije rec o njemu, on je metafora za ono sto se desava.. tako biju i kurtu i murtu i sve redom koji nemaju 15mil jura u dzepu.. pisao sam vec(u drugoj temi) kako su mene maltretirali ispred zgrade iz cista mira.. (a ja sam samo kap u moru)

a recimo seronju koji je prakikirao ferarija na sred bici staze (ja slikao ovo) nisu smeli da pogledaju popreko,a ceo dan se tu muvaju i pauk i interventna.... "a sa stokom ne moze drugacije nego silom".. to si dobro rekao... samo sto nemamo istu definiciju stoke.. tvoja definicija "stoke" je ista kao sto je ima i drzava dok je moja malo drugacija...

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #40 poslato: Jul 05, 2011, 01:26:41 posle podne »
svako ima svoja iskustva , ali ne mozes ti sad porediti slucaj cigana sa totalno drugom temom a radis to od pocetka posta  ... ne moze on biti metafora jbt za korupciju , kriminal i taj ferari o kome ti pricas , to su totalno druge stvari ... drugo ako za tebe neko ko krade i pravi javasljuk nije definicja stoke , onda je to vec druga prica..

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #41 poslato: Jul 05, 2011, 01:46:09 posle podne »
brate onaj ko mene(i tebe i sve nas) krade nije cigan ni dzanki iz kraja... ali ljudi to nikako da shvate ili im je jednostavno lakse da tako poimaju "realnost"...

ako je neko ukrao milku ima odgovarajuca kazna za ukradenu milku ako je neko isekao kablove ima odgovarajuca zakonska kazna za sve to... niko BRE ne sme da te takne! 

ono sto rade govna pandurska nema veze sa zakonom- to je zato jer se stoci brdjanskoj MOZE...

ne pricam o korupciji, pricam o drugacijoj primeni zakona u odnosu na   ljude koji bi ( jeli) trebali da budu svi na istom nivou i svi pred zakon  isti... jer "pravda je slepa" jel tako?
nekog prebijati od batina jer je ukrao Milku jer nema sta da jede i hteo je da okusi damn cokoladu, to je ok.. kul.. znaci ovu stoku sa ferarijem prporcionalno krivicnom delu treba iseci na komade i okaciti da visi svuda po gradu...

ne mogu vise.. mislim da sam rekao sve sto imam.. zamara me da se nerviram jos i oko toga..




Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Re: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #42 poslato: Jul 05, 2011, 02:38:04 posle podne »
aman bre sta branis te cigane nikako da te razumem....

brate onaj ko mene(i tebe i sve nas) krade nije cigan ni dzanki iz kraja... ali ljudi to nikako da shvate ili im je jednostavno lakse da tako poimaju "realnost"...

ako je neko ukrao milku ima odgovarajuca kazna za ukradenu milku ako je neko isekao kablove ima odgovarajuca zakonska kazna za sve to... niko BRE ne sme da te takne! 


PA sta sad treba po tebi ljudi da rade? Da se pravimo ludi kad nas cigani pokradu, jer iovako nas kradu neki VECI lopovi pa mogu i oni? LOGIKA NA NIVOU
I ne ne postji zakon za ukradenu milku. Evo ti moj primer: Cigan koji je bio osudjivan ranije usao u moju kucu i maznuo 250evra. Sud ga osudio na 3meseca zatvora uslovno na dve godine. Sto ustvari znaci NISTA. on se seta i dalje i krade. I jel to kazna po tebi? Pare da vrati ne moze jer naravno NEMA i nikad nece imati.... tako da te molim da cutis vise jer ni sam ne znas sta pricas tu stajes u odbranu sitnih lopova jer NEMAJU. Lopov je lopov, danas je to milka sutra ce biti 100 000 evra. Mislis ti da taj cigan ne bi maznuo da ima kefala nesto vece od milke ?

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.615
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #43 poslato: Jul 05, 2011, 02:55:35 posle podne »
wldnbg
ti pricas o savsrenom sistemu , a to nigde ne postoji... to da su svi isti pred zakonom to nikad nije postojalo niti ce postojati... svako kad dodje na poziciju tog neko o kome pricas krade... :)
mislim ja razumem da si ti imao neprejatno iskustvo i da si sad ogorcen zbog toga , ali matori ja znam ko je meni digo novcanik u busu , potom proslog leta u razmaku od mesec dana prvo majka na ulici pokradena, zatim tetka koja je nakon toga od strsa dobila mozdani i sad je dva metra pod zemljom ... i ti mi sad reci da te sitne lopove ta mala govna ne treba tuci u policiji  , brate , bubrege bi im odvalio , tukao bih ih celu noc i dan pa ponovo , jebe se meni sto nije to jelo Milke s lesnicima , ko mu daje pravo da krade i da unesrecuje druge ljude... dokle bre vise da normalan covek stalno strepi dal ce uvece da ga proguta mrak , dal ce neki padjoman , ciganin ili treci neki kurac da ga savata na ulici ... dokle vise ta pravdanja imao nesrecno detinjstvo o njemu niko nije vodio racuna, dokle bre vise taj primitivizam i nasilje...

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #44 poslato: Jul 05, 2011, 03:11:36 posle podne »
Citat
ko mu daje pravo da krade i da unesrecuje druge ljude
x2