Septembar 29, 2024, 03:30:24 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.293 poruka u 18.762 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Jamesbland
X3MShop banner

Autor Tema: Policajac šutira bespomoćnog Roma  (Pročitano 21075 puta)

Van mreže igor2806

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.336
  • To be a legend, you have to beat a legend!!!
if you can walk out of the gym after legs, GET BACK IN THERE!!

''Each workout is like a brick in a building, and every time you go in there and do a half-ass workout, you're not laying a brick down. Somebody else is.'' -Dorian Yates

Spartak

  • Gost
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #1 poslato: Jun 26, 2011, 05:59:20 pre podne »
klasicno lijecenje kompleksa,nista novo
ja koliko sam upoznat velika vecina srba i crnogoraca mrzi cigane i policajce,eh sad....paradoks

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #2 poslato: Jun 26, 2011, 08:58:34 pre podne »
Srpska policija,bas nista novo od tih majmuna.

Van mreže Milan Valjevic

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 645
  • VIP Member
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #3 poslato: Jun 26, 2011, 09:13:29 pre podne »
A.C.A.B
KO SME TAJ MOŽE. KO NE ZNA ZA STRAH TAJ IDE NAPRED !!!

Van mreže Wroy

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 90
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #4 poslato: Jun 26, 2011, 09:47:25 pre podne »
ne volim nesto specijalno policiju.. ali meni su vas reakcije ishitrene...
kako neko od vas moze da zna o cemu se tu radi, i zasto ga ovaj maltretira?
pre par godina je u mom gradu neki klosar presreo decaka koji se vracao iz prodavnice, pretukao ga i uzeo mu kesu i kusur koji je nosio; da sam ja bio na mestu policajca koji ga je priveo, taj vise nikad ne bi hodao..
savrseno me zabole da li je cigan ili ne.. u pomenutom slucaju, lik jeste bio cigan ali kao sto vec rekoh, to ne menja stvar.
isto vazi i za ovaj snimak, sad gledam na tv... jaoo, jadan pripadnik manjine... znaci, da je "belac" onda bi bilo oke?

Van mreže scout

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • Si vis pacem para bellum!!!
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #5 poslato: Jun 26, 2011, 10:04:23 pre podne »
Bravo wroy 100 posto se slazem! Mnogo ishitreno su svi reagovali! Gledam komentare svugde, haos...
Plus ovo ne moze da se nazove bijenjem, zaustavio svaki udarac, takoreci ga pipkao ni modricu mu nije napravio...
Si vis pacem para bellum!!!

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #6 poslato: Jun 26, 2011, 10:08:44 pre podne »
Mrzim pandure, uvek sam ih mrzeo sa razlogom, 90 odsto njih koje poznajem su stoka, ACAB !!!!

Van mreže celox

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 441
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #7 poslato: Jun 26, 2011, 10:50:11 pre podne »
O cemu god da se radi ima zakon i sud a ne da se papak izivljava na djeci.


Van mreže scout

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • Si vis pacem para bellum!!!
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #8 poslato: Jun 26, 2011, 10:53:27 pre podne »
I zakon i sud su nam nikakvi...
Ne znamo sta je napravio, dete nije-mlad momak, moze da bude i pedofil da je napao neku devojcicu, aj prvo da sacekamo sta ce da izadje iz istrage...
Si vis pacem para bellum!!!

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #9 poslato: Jun 26, 2011, 11:25:29 pre podne »
zandarima treba decu tuci isto kao sto oni tuku i maltretiraju nasu.
smrt policiji , decu im je.bem

Van mreže nbg-v

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 455
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #10 poslato: Jun 26, 2011, 11:45:33 pre podne »
vec je bila slicna tema...

nije bitno koji je povod , oni ovo rade svima... zato sto su stoka neobrazovana kamenjarska...

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #11 poslato: Jun 26, 2011, 11:51:45 pre podne »
vec je bila slicna tema...

nije bitno koji je povod , oni ovo rade svima... zato sto su stoka neobrazovana kamenjarska...
pa ne rade svi, rade klosarima , ciganima klincima i svim ostalim bespomocnim ljudima.

Van mreže sleepy

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 661
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #12 poslato: Jun 26, 2011, 11:52:06 pre podne »
a vas bas potreslo sto je cigan -.-

sta god uradio ne sme da ga bije..kretenko..na osnovu ovakvih primera se kreira misljenje o policiji
I r made of sugar, spice and everything awesome. But mom and dad accidentaly added an extra ingredient...chemical WIN!!!

Van mreže legendArni

  • Bantamweight Member
  • ***
  • Poruke: 158
Re: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #13 poslato: Jun 26, 2011, 11:56:15 pre podne »
ne mogu da verujem da je ovo postavio neki srbin na youtube. Pa jbt kako smo glup narod. Lepu sliku saljemo u svet kako nas policajac tuce neduznog bespomocnog ROMA haha ma daaaaj bre, pa se posle ljutimo kad nas prozivaju da smo divljaci i genocidan narod...
inace cigan takav neki mi je usao u kucu i maznuo ladno 250 evra iz hodnika kuce, a zakon je takav da ako se ne smiluje da mi vrati pare, ne mogu mu nista. Sad jbg da sam ga ja nasao u trenutku ko zna sta bi bilo i da me neko snimio ladno bi mogao da okaci na youtbe SERB killing inocent helpless ROM

dakle boli me k.rac za policiju, cak sta vise mislim da su ok jer su nasli lopova i jednom su nam vratili i neke ukradene bakarne kablove iz dvorista isto od nekih bespomocnih ROMA. A ovaj snimak  je vise okacen sa namerom da sjebe srbiju i pokaze kakva smo mi kao NAROD stoka prema manjinama

Van mreže PEJABG

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 523
Odg: Policajac šutira bespomoćnog Roma
« Odgovor #14 poslato: Jun 26, 2011, 12:06:50 posle podne »
ne mogu da verujem da je ovo postavio neki srbin na youtube. Pa jbt kako smo glup narod. Lepu sliku saljemo u svet kako nas policajac tuce neduznog bespomocnog ROMA haha ma daaaaj bre, pa se posle ljutimo kad nas prozivaju da smo divljaci i genocidan narod...
inace cigan takav neki mi je usao u kucu i maznuo ladno 250 evra iz hodnika kuce, a zakon je takav da ako se ne smiluje da mi vrati pare, ne mogu mu nista. Sad jbg da sam ga ja nasao u trenutku ko zna sta bi bilo i da me neko snimio ladno bi mogao da okaci na youtbe SERB killing inocent helpless ROM

dakle boli me k.rac za policiju, cak sta vise mislim da su ok jer su nasli lopova i jednom su nam vratili i neke ukradene bakarne kablove iz dvorista isto od nekih bespomocnih ROMA. A ovaj snimak  je vise okacen sa namerom da sjebe srbiju i pokaze kakva smo mi kao NAROD stoka prema manjinama
pa to ja i pricam vidis vataju cigane, tebi su vratili BAKARNE KABlOVE. pa sto ne hase dilere \, prave lopove(ne cigane sto kradu da bi preziveli)
ove lopuze sto sede po foteljama, cecu ....... vazno je da interventna brigada ide po gradu i lomemaloletnike jer su popusili dzoint. ma idi u qrac. serem ti se na takvu policiju

sto ovog nisu izvukli iz kola i upucali ga ucelu, ili ga bar malo nisu prebili
http://www.youtube.com/watch?v=qyzwRGZ-3p0
« Poslednja izmena: Jun 26, 2011, 12:09:30 posle podne PEJABG »