Septembar 20, 2024, 08:42:07 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: celikk workout :)  (Pročitano 18735 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #15 poslato: Jul 13, 2011, 10:08:49 pre podne »

Van mreže Branislav1984

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 577
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #16 poslato: Jul 13, 2011, 10:29:45 pre podne »
Hvalis se time da ne koristis sredstva za povecanje misicne mase.... ne razumem znaci sad svi koji koristimo suplemente a i hemiju treba da se stidimo... ili ne treba da budemo "ponosni" na svoje telo... jer s obzirom da koristimo suplemente sta? to nisu nasi misici, nije nase telo ne razumem, ti ako verujes da kad bi TI koristio nesto bio MR O grdno se varas.... e sad ajmo biti malo konstruktivniji... na ovom forumu imas odeljke za sve što te zanima pod 1 ishranu a i trening i suplementaciju, imas svuda napisane i gotove "planere" svega toga, koji god da izaberes napravices mnogo bolje rezultati od onih koje si imao do sada, pozz

Van mreže MRX

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #17 poslato: Jul 13, 2011, 01:12:17 posle podne »
covek uopste nije trazio savet

Van mreže scout

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 87
  • Si vis pacem para bellum!!!
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #18 poslato: Jul 13, 2011, 01:32:51 posle podne »
covek uopste nije trazio savet
+1 :D
Si vis pacem para bellum!!!

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #19 poslato: Jul 13, 2011, 01:57:33 posle podne »
Citat
.Ovo je najbrzi nacin za napredak misica u obimu ali se obimi steceni na isti nacin i najbrze gube.

evo ja sam izgubio sve za ovih 5 god  ;D ;D sa ovakvim nacinom treniranja ... ;D ;D

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #20 poslato: Jul 13, 2011, 03:10:05 posle podne »
Slucajno sam upao ovde posle 100g sve sto vidim u ovoj temi je gomila pajsera koji pljuju decka koji trenira....i to trening koji ni malo nije lak........

postali ste jednosmerni.....niste od pomoci.... ali ste tu da dobro ispljujete i nahranite svoju sujetu i frustracije.......i da pumpa jeste jedan od dva najbitnija faktora za misicni rast....jer uvecava sposobnost misica da pohrani vise glikogena u misice a samim tim se povecava obim misica.Ovo je najbrzi nacin za napredak misica u obimu ali se obimi steceni na isti nacin i najbrze gube.


Druze o cemu ti uopste pricas  ??? kakve frustracije,kakva sranja,svi pokusavaju da ga nagovore da predje na neki normalan trening uz koji moze da napreduje,a ne da se zavlaci sa ovim sranjem od treninga. A on da je iole nesto prelistao na forumu skontao bi da za ovakav trening niko nista dobro nece reci.

A najlaksi je tvoj nacin,napisao decko post i iskljucuje se iz diskusije.
Lazarica je 100000% upravu. svi su htjeli da mu pomognu i da mu na lijep nacin kazu da mu je "trening" k***c, da mu je bolje da krene u teretanu
i pocne TRENIRATI, da malo procita po forumu o ishrani i sl. (jer inace ne bi pisao gluposti tipa "pijem cedevitu"). Ne smeta nikome sto on ovako trenira,
nego je on ubijedjen da je ovo bolje od treninga s tegovima. pa 'bem mu majku, onda bi i dexter radio piramidalne sklekove, ne bi se covjek ubijao po teretani ...
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže MRX

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #21 poslato: Jul 14, 2011, 07:33:32 pre podne »
Citat
.Ovo je najbrzi nacin za napredak misica u obimu ali se obimi steceni na isti nacin i najbrze gube.

evo ja sam izgubio sve za ovih 5 god  ;D ;D sa ovakvim nacinom treniranja ... ;D ;D

Nismo se razumeli......brze se gube po PRESTANKU treniranja jer se  glikogen u misicima brze adaptira na nove potrebe tela,nego sto se naprimer misic razgradjuje

Van mreže MRX

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #22 poslato: Jul 14, 2011, 07:54:19 pre podne »
Slucajno sam upao ovde posle 100g sve sto vidim u ovoj temi je gomila pajsera koji pljuju decka koji trenira....i to trening koji ni malo nije lak........

postali ste jednosmerni.....niste od pomoci.... ali ste tu da dobro ispljujete i nahranite svoju sujetu i frustracije.......i da pumpa jeste jedan od dva najbitnija faktora za misicni rast....jer uvecava sposobnost misica da pohrani vise glikogena u misice a samim tim se povecava obim misica.Ovo je najbrzi nacin za napredak misica u obimu ali se obimi steceni na isti nacin i najbrze gube.


Druze o cemu ti uopste pricas  ??? kakve frustracije,kakva sranja,svi pokusavaju da ga nagovore da predje na neki normalan trening uz koji moze da napreduje,a ne da se zavlaci sa ovim sranjem od treninga. A on da je iole nesto prelistao na forumu skontao bi da za ovakav trening niko nista dobro nece reci.

A najlaksi je tvoj nacin,napisao decko post i iskljucuje se iz diskusije.

Da li si probao ovakav trening?

Evo ja cu reci nesto dobro za ovakav trening.......ako je poenta njegovog treniranja neki ok fitness izgled i generalna fizicka kondicija i pokretljivost i agilnost onda je ovo odlican trening!!!!Za nekog ko najverovatnije i nema preterano veliki proteinski unos,i suplementaciju kao podrsku ,opravak je mnogo tezi od treninga sa tegovima nego li od ovakvog treningam,samim tim i napredak  ce biti bolji sa ovakvim treningom.....

A povrh svega...znam xy ljudi koji nisu nikada trenirali u teretani pritom ne koriste aas a izgledaju milion puta bolje od onih koji vezbaju u teretani :)

I za kraj...da ne dodje do zabune...zadnjih 10 godina treniram u teretani.....ja preferiram BB izgled.....ali bi trebali da shvatimo da ima ljudi koji bi zelili drugaciji izgled,koji ne vole treninge sa tegovima,treninge u zatvorenom prostoru.....njihov pogled na treniranje treba uvaziti!Malo je besmisleno da svakog pokusavamo da preobratimo u BB-era...i ako to on ne zeli :)

Van mreže MRX

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #23 poslato: Jul 14, 2011, 07:55:28 pre podne »
Slucajno sam upao ovde posle 100g sve sto vidim u ovoj temi je gomila pajsera koji pljuju decka koji trenira....i to trening koji ni malo nije lak........

postali ste jednosmerni.....niste od pomoci.... ali ste tu da dobro ispljujete i nahranite svoju sujetu i frustracije.......i da pumpa jeste jedan od dva najbitnija faktora za misicni rast....jer uvecava sposobnost misica da pohrani vise glikogena u misice a samim tim se povecava obim misica.Ovo je najbrzi nacin za napredak misica u obimu ali se obimi steceni na isti nacin i najbrze gube.


Druze o cemu ti uopste pricas  ??? kakve frustracije,kakva sranja,svi pokusavaju da ga nagovore da predje na neki normalan trening uz koji moze da napreduje,a ne da se zavlaci sa ovim sranjem od treninga. A on da je iole nesto prelistao na forumu skontao bi da za ovakav trening niko nista dobro nece reci.

A najlaksi je tvoj nacin,napisao decko post i iskljucuje se iz diskusije.
Lazarica je 100000% upravu. svi su htjeli da mu pomognu i da mu na lijep nacin kazu da mu je "trening" k***c, da mu je bolje da krene u teretanu
i pocne TRENIRATI, da malo procita po forumu o ishrani i sl. (jer inace ne bi pisao gluposti tipa "pijem cedevitu"). Ne smeta nikome sto on ovako trenira,
nego je on ubijedjen da je ovo bolje od treninga s tegovima. pa 'bem mu majku, onda bi i dexter radio piramidalne sklekove, ne bi se covjek ubijao po teretani ...

Mozda on ne zeli da izgleda kao Dexter ;)

Van mreže MRX

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #24 poslato: Jul 14, 2011, 07:57:08 pre podne »
Glupost, nije mi jasno sto se toliko lozite na taj "pump", jeste ono dobar osjecaj, ali to mi je cisto sranje kada vidim da klinci kao ludi kupuju no reaktore zbog "pump-a", a hrana i supsi tesko sranje...

Sta imas od tog "pumpanja" misica?

Stavi par svojih slika ako nije prbolem...

a vidim ti si se opasno nabildovao :))))))))))))))))

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #25 poslato: Jul 14, 2011, 09:24:28 pre podne »
Radio sam jedno vrijeme 500 sklekova svaki dan i znam o cemu pricam i znam na svojoj kozi razliku izmedju jednog i drugog posto sam probao oboje.

I ja mislim na stvaranje misicne mase, a ne da budem nindza ratnik ili tako nesto...

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #26 poslato: Jul 14, 2011, 09:30:04 pre podne »
@MRX

A sta mislis koliko ce biti telu potrebno da se navikne na 3-4 iste vezbe, i ?

I jel mislis da ce bilo ko sa ovog foruma ikada izgledati kao Dexter, sa ne znam kojim sistemom treninga, suplementacije, aas, itd?

Neko moze da ima genetski bolje predispozicije za nesto, da poseduje znanje iz raznih oblasti, ali samo se zapitaj koliko neko moze da "osteti" misic ovim trenigom?Verovatno znas da postoje vezbe koje izoluju odredjene misice samim tim i bolje pogadjaju itd...

Mislim smesno je o ovome uopste pricati...  :D

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #27 poslato: Jul 14, 2011, 11:23:22 pre podne »
Ljudi ova rasprava nevodi nikuda.
Kao kad bi se raspravljali kosarkas i fudbaler koji je sport "bolji"....
Nekada davno sam citao neke casopise tipa "Mens Health' (taj mi je sad prvo pao na pamet,citao sam ih dosta)  i sl. i shvatio da u njima stoje saveti samo za jednu grupu ljudi,jedan deo populacije.To su saveti kako treba da treniraju JAPI ljudi,koji sire guzice po kancelarijama ceo dan,vode knige i bave se birokratijom,i jedini problem sa treniranjem im je to sto nemogu da nadju dovoljno vremena....Razlog zbog cega bi trenirali je taj sto im posao nezahteva fizicku aktivnoost,tako da treniraju da ne bi postlali izrodi i knjiski moljci gojazne guzice i sl.
+ imaju dovoljno para da sebi priuste sve,teretane suplemente,extra ishranu.
I sta ce meni saveti namenjeni njima,kad ja sljakam gradjevinu (ali bas sljakam,nisam stormaj nego klasican sljaker.) 12 sati dnevno,u sezoni kad smo vezani rokovima bude i do 16 sati dnevno!+ I nemam neka primanja verovali ili ne hasam jaku hranu tri obroka dnevno,satnica mi je 140 dinara ali kad poplacam racune opet sve ode na hranu,i sta ja onda ima da uzimam tamo neke savete namenjene treninzima japibirokrata,kad ja dodjem uvece mrtav umoran u 7,8 sati,onako prljav odradim 5 serija zgibova i  10ak serija sklekova i cao djaci.Znaci odma cim dodjem s posla,ni ne tusiram se nego dok sam zagrejan skupim snage i odradim tih pola sata i zdravo.
A da li bi imao vise koristi ili stete kad bi se posle 12 sati rada,istusirao,pa otisao u neku teretanu,pa odvalio trening od sat,sat i po,sve te detalje vrh bicepsa,prednje rame zadnje rame,pa zavrsio ne bi pre 10 sati i onda dok dodjem kuci,istusiram se i veceram?A da poslednji obrok je bi u 1 sat poslepodne.ili da se nabacam hrane pre treninga?i onda od adrenalina ne bi mogao da zaspim pre ponoci. i ujutru od 6 ponovo sljaka!
Poenta cele price je nezelimo svi i nemozemo na kraju krajeva da budemo BodyBilderi,nego svako u skladu sa svojim nacinom zivota mora da iskombinuje neki trening.

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #28 poslato: Jul 14, 2011, 11:53:10 pre podne »
Marko ja i tebe razumem, ali ne znam kakve rezultate mozes da ocekujes od tog "treninga" koji radis, kao i sta ti je cilj, budi iskren prema sebi...

Misic na treningu svesno cepas da mi pogao da se prilagodi nekom novom stresu usled koga postaje veci...Ako ga ne hranis adekvatno ili ako ga adekvatno ne ostetis, odmaras i sl. od rasta nema nista.. Ni jedna vezba (u teretani ili sklekovi ili bilo sta)ma koliko dobra bila, ako se konstano upraznjava nije dobra jer misic poznaje taj stres od ranije i nemozes adekvatno da ga stimulises na novi rast.

Netreba da budu saveti za japi ljude i nas obicne smrtnike, jer je telo kao telo isto, i neke smernice treba da se postuju jer ce pre svega napredak biti brzi, i nece dolaziti do stagnacije.

I ova poslednja konstatacija o duzini treninga, ako za grupe kao sto su ramena radis 9 serija ukupno i uzmes za primer da ti je jedna serija 1min i odmor izmedju serija 1min, tebi trening traje 18min(sa stomakom neka dodje na pola sata). Ako za noge radis 12-16 serija tebi trening traje recimo malo vise od pola sata...

Sve zavisi kako neke stvari posmatras, i koliko si otvoren za prihvatanje nekih...  ;)

Van mreže MRX

  • Član
  • *
  • Poruke: 26
Odg: celikk workout :)
« Odgovor #29 poslato: Jul 14, 2011, 02:10:55 posle podne »
@Milos Zivanic

Pa zar ne vidis da si opet upao u zamku da svakog preobratis u BB,i da svako treba da radi BB?

Zar ne vidis da se vasi odgovori svode na sistem automatizma.....sto je dobro jednom dobro je drugom.....

Mozda decko ne zeli da menja konfekcijske brojeve........,vezba ,dobro se oseca....itd......

Zar mislis da bi svako trebao da ide u teretanu ako hoce nesto malo misica......pa najvecu nervnu stimulaciju imaju one vezbe u kojima se celo telo krece kroz prostor.....sklek,propadanje,zgib,cucanj,veslanje......sa ovih par vezbi moguce je napraviti bezbroj efikasnih varijacija za jednog rekreativca.......