Septembar 21, 2024, 04:40:34 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.971 članova - Poslednji član: Chatgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Misljenje o ishrani i treninzima  (Pročitano 55577 puta)

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #105 poslato: Jul 09, 2011, 05:33:32 posle podne »
JA ga stavljam svaki put kad pecem meso...

Van mreže mrle1982

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #106 poslato: Jul 09, 2011, 05:37:35 posle podne »
Ali ja sam na ovoj dijeti. Ako sam smeo sve vreme izvrsicu samoubistvo. Video sam da ima so i 100 drugih zajebancija
Ko trazi odlikovanje nije ga zasluzio,ko ga je zasluzio, nije mu ni potrebno

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #107 poslato: Jul 09, 2011, 05:41:27 posle podne »
Ne vidim ni jedan razlog zasto nisi smjeo, nisi takmicar pa da te malo vode zezne...

Van mreže mrle1982

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #108 poslato: Jul 09, 2011, 05:48:41 posle podne »
-.-
Ja se uvek pridrzavam svega sto mi pametniji ljudi od mene kazu :)
Ko trazi odlikovanje nije ga zasluzio,ko ga je zasluzio, nije mu ni potrebno

Van mreže mrle1982

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #109 poslato: Jul 14, 2011, 12:06:08 posle podne »
Sutra mi je kraj druge nedelje dijete. Pridrzavam se svega, od kako sam poceo sa vezbanjem i ishranom sam skinuo 14.5 kg, a od kako sam na AC i dijeti 6.5 kg. Jutros sam imao 106.5 kg. Vezbam OK, samo moram da vidim sta cu posle dijete jer mi se povraca ako jos jednom vidim piletinu. Obzirom na moju kilazu, koliko Whey-a dnevno da uzimam?
Ko trazi odlikovanje nije ga zasluzio,ko ga je zasluzio, nije mu ni potrebno

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #110 poslato: Jul 14, 2011, 12:09:48 posle podne »
Mjerica i po dosta u pwm...

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #111 poslato: Jul 14, 2011, 01:01:49 posle podne »
Vezbam OK, samo moram da vidim sta cu posle dijete jer mi se povraca ako jos jednom vidim piletinu. Obzirom na moju kilazu, koliko Whey-a dnevno da uzimam?

E pa jebiga i dijeta i sve ako ti se povraca posle 2 nedelje piletine... Belanca, tunjevina, nemasna junetina, ella sir - to su ti alternative... i posle dijete ishrana treba da ti se bazira na stvarima slicnim kao i na dijeti, samo ces kolicine korigovati...

Van mreže mrle1982

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #112 poslato: Jul 14, 2011, 01:07:29 posle podne »
Da, jasno, naravno
Ko trazi odlikovanje nije ga zasluzio,ko ga je zasluzio, nije mu ni potrebno

Van mreže mrle1982

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #113 poslato: Jul 15, 2011, 06:42:35 posle podne »
Kada posle teretane jedem meso i ugljeni hidrat (pirinac, krompir..) mogu to da budu pecurke? Samo bacene u rernu?
Ko trazi odlikovanje nije ga zasluzio,ko ga je zasluzio, nije mu ni potrebno

Van mreže aleksandar84

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 313
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #114 poslato: Jul 15, 2011, 11:07:50 posle podne »

 i posle dijete ishrana treba da ti se bazira na stvarima slicnim kao i na dijeti, samo ces kolicine korigovati...

upravo je ovo jako bitno predociti ljudima, a cini mi se da to slabije kapiraju (uopsteno govoreci), da moraju zivotne navike da se menjaju!


Kada posle teretane jedem meso i ugljeni hidrat (pirinac, krompir..) mogu to da budu pecurke? Samo bacene u rernu?

nisam ovo bas skapirao, ali u svakom slucaju, jedi kao sto si i napisao meso i UH (pirinac ili krompir) i to je to...
« Poslednja izmena: Jul 15, 2011, 11:11:00 posle podne aleksandar84 »

Van mreže mrle1982

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #115 poslato: Jul 28, 2011, 05:11:34 posle podne »
Evo da se pohvalim, gotova je dijeta, svaki dan trcim ujutru, idem u teretanu  posle posla i rezultat je odlican. O ishrani sam vec pisao, pridrzavam se svih pravila, rezultat je - sa 121 na 103 kg. Za sada, naravno. Iako je dijeta gotova i dalje se pridrzavam rezima, cilj mi je da jos smrsam, pa da krenem ozbiljnije na nabacivanje misica. Protein pijem posle trcanja i posle teretane. Ima neko neki predlog, ideju...?
Ko trazi odlikovanje nije ga zasluzio,ko ga je zasluzio, nije mu ni potrebno

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #116 poslato: Jul 28, 2011, 06:15:40 posle podne »
Sta ce ti protein posle trcanja?!
Dijeta = Rezim ishrane!
Stim u vidu... ne razumem ovo "dijeta gotova i dalje se pridrzavam rezima, cilj da jos smrsam..." Ako hoces jos sala da skidas, onda nastavljas sa tom dijetom (ako i sve dok daje rezultate)...

Van mreže mrle1982

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #117 poslato: Jul 28, 2011, 08:21:40 posle podne »
posle trcanja protein i ovsene pahuljice. da, pridrzavam se dijete i dalje, naravno.
Ko trazi odlikovanje nije ga zasluzio,ko ga je zasluzio, nije mu ni potrebno

Van mreže mrle1982

  • Minimumweight Member
  • **
  • Poruke: 63
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #118 poslato: Jul 28, 2011, 08:36:01 posle podne »
e  i kad si vec tu, jel bi mogle pecurke ili tikvice u rerni bez icega da se ubace negde? ne volim ribu, ishrana mi je poprilicno monotona. ubi me piletina i ella
Ko trazi odlikovanje nije ga zasluzio,ko ga je zasluzio, nije mu ni potrebno

Van mreže nemanja1234

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 149
Odg: Misljenje o ishrani i treninzima
« Odgovor #119 poslato: Jul 29, 2011, 12:08:38 pre podne »
Onda tako i reci (da mesas whey sa ovsenim), sto znaci da ga jedes, a ne pijes... Kad kazes da pijes whey to se misli kao shake (i to u vecini slucajeva kao pwm)...

Ne znam koje pecurke mislis, ali sampinjone mozes. A i tikvice mozes... To racunaj kao povrce. Mislim mozes da ih dodas u ishrani, a ne da ribu zemenis njima...
Imas od ribe oslice, tunu, lososa npr. Ako njih ne volis imas piletinu, curetinu... Imas i NEMASNU junetinu, konjetinu, ali bih tu bio oprezan (nikad ne znas koliko stvarno ima masti). I imas vise nacina pripreme, da ti hrana bude ukusnija...

A ako ti nista od toga ne odgovara, onda jbg-a... Ti moras da odlucis: ili hoces zdravlje i rezultate, ili hoces da budes gurman ("debeli al srecni" :D). Dok skidas salo misli samo na rezultate "Keep the eyes on the prise", a posle ces povecati kolicinu hrane kad si na masi (ali ce opet izbor namirnica biti jako ogranicen, samo sto ces moci povremeno i da "prekrsis" dijetu).
Svi bi mi voleli da jedemo pljeskavice, pice, burek, peciva i slatkise i da imamo misice a da nemamo sala... Ali to tako ne ide!