Septembar 28, 2024, 07:18:31 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.306 poruka u 18.764 tema - 20.972 članova - Poslednji član: moviesgrankengibia
X3MShop banner

Autor Tema: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol  (Pročitano 7677 puta)

Van mreže Nemanja87

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« poslato: Jun 24, 2011, 12:38:19 pre podne »
Ljudi sta mislite o ovoj kombinaciji koju koristim....
Sve je u obliku injekcija,zbog jetre...
Nedeljno ubrizgavam 250 mg test.cypionat-a i 200 mg deca ,a svaki dan ubrizgavam 25mg Winstrol-a,zbog definicije.
Zadovoljan sam efektima,3 nedelje sam na ovom ciklusu,ali me intresuje misljenje nekog iskusnijeg korisnika. Na proteinskoj sam dijeti i uzimam 60g Whey-a dnevno.
Hvala.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« Odgovor #1 poslato: Jun 24, 2011, 12:51:28 pre podne »
pa ono,ako si hteo bas maks definisanost bolje bi ti bio propionat od cipionata i boldenon od deke.Ali ok,najbitnija je hrana naravno. Kakva ti je to proteinska dijeta??
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nemanja87

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« Odgovor #2 poslato: Jun 24, 2011, 01:09:43 pre podne »
znas kako,ja hocu i jare i pare :)) tj i masu i definiciju,pa pokusavam ovom komb.da dobijem to...za sada neide lose,ok su efekti,to mi je inace prva kura u zivotu :) pa mozda zato dobro i reagujem,a nisam smeo i jace doze bas zbog toga.
A dijeta je bazirana na mnogo proteina,sve vrste mesa,mlecni proizvodi i jaja. Naravno povrce,a voce umereno. + Whey
Uopste nije rec o gladovanju,vec mi je muka posle jela :)))
hvala na savetu.

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« Odgovor #3 poslato: Jun 24, 2011, 01:56:13 pre podne »
Ok je to sta ti zelis,ali za masu ti treba kalorijski suficit a za definisanje deficit...a da gradis misic dok skidas masti apsolutno mozes,ali na mnogo,mnogo jacem arsenalu od ovoga :)

mlecni proizvodi,samo se nadam da ne mislis na mleko i jogurt na dijeti.Ako unosis previse proteina a premalo amsti i ugljenih hidrata,bacas vise od pola proteina jer ce on morati da obavlja ulogu energetskog nutrijenta...znaci oksidacija,glikogeneza...Ako zelis da ti ljudi malo poblize pomognu,ispisi taj jelovnik po stavkama tacno koliko cega,i koja ti je kilaza.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nemanja87

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« Odgovor #4 poslato: Jun 24, 2011, 12:02:57 posle podne »
Znam da ovaj ciklus nije prejak,ali bih za sada ostao na njemu, nebih da se izlazem vecem riziku,jer zelim neke blaze efekte,posto sam i ovaj ciklus otpoceo,jer sam shvatio da je ono sto ja zelim nemogu postici prirodnim putem,zbog genetike.
Ipak cu se opredeliti za definiciju. Kilaza mi je 81kg, visina 178.  Iskreno sto se tice jelovnika,nije mi precizno odmeren,vec jedem iskljucivo proteine.
Unosim mleko i jogurt,mada pretezno do 15 h,jer moram imati neki vid UH,u ovom slucaju laktoze.

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« Odgovor #5 poslato: Jun 24, 2011, 12:14:31 posle podne »
Matori, voce i mleko kao izvor uh... Zasto?

Kuru necu da komentarisem, ali svaka kura u koju ulazis bez jasnog cilja i plana(pogotovo prva)...  >:(

I trece ne znam da li je neko takmicenje u planu (verovatno ne), i zasto onda hemija za defku?

No hard feelnigs - ne hejtujem, samo me zanima kako razmisljas...  ;)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« Odgovor #6 poslato: Jun 24, 2011, 01:09:55 posle podne »
Slazem se sa milosem i ne vidim razlog da defku radis hemijom. Defka ide i vise nego lako i bez hemije uz dobru ihranu trening i brdo suplementacije. A kada zavrsis defku veruj mi hteces masu i kako ces onda?
Ali nas kako kazu sve ispod 1 gr hemije je natural :)  I zasto laktoza na defki? Zasto bilo sta od mlecnih proizvoda sto nije ella sir?
Kakvi su ti re u prve tri nedelje?
« Poslednja izmena: Jun 24, 2011, 01:12:51 posle podne Dominikanac »
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže VeljaP

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.332
Odg: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« Odgovor #7 poslato: Jun 24, 2011, 01:12:37 posle podne »
Matori, voce i mleko kao izvor uh... Zasto?

Kuru necu da komentarisem, ali svaka kura u koju ulazis bez jasnog cilja i plana(pogotovo prva)...  >:(

i mene ovo zanima kao i Milosa,
nije mi jasno kako mozes da pocnes kuru, a da nisi siguran da li ces na masu ili na def....nije mi bas najasniji nacin na koji razmisljas
jesi li siguran da laktozu mozes da iskoristis kao gorivo? tj u kojoj mjeri mozes....
a opet voce...pa imaas temu ovdje na forumu, bas je neki dan bila aktivna, jako zanimljiv stivo za citanje, a vezao za voce i fruktozu

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« Odgovor #8 poslato: Jun 24, 2011, 03:08:00 posle podne »
Laktozu ces korisitit kao gorivo smao ako si jedan od onih neuhranjenih iz etiopije :D sa tom tvojom dijetom ces toliko usporiti metabolizam da neces znati sta sledece da radis....malo prelistaj forum ne vredi ti tako da ulazis u ovako ozbiljne stavri a da ne znas sta radis....jedino je lose sto ovako pitas a vec je treca nedelja
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Nemanja87

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« Odgovor #9 poslato: Jun 24, 2011, 06:41:25 posle podne »
Obzirom da mi je prva kura,nisam hteo da uzimam prevelike doze,jer bi u krajnjem slucaju i sa Andriolom video efekat,ali ipak hajde uzeo sam ovu komb.jer sam hteo malo jace efekte...
Dominikanac je pitao kakvi su efekti nakon 3 nedelje....
Ja sam ISKRENO prezadovoljan,jer pre nikada nisam imao ovakve efekte,90% sala sam izgubio za to vreme,sto je neverovatno,najvise na podrucju stomaka,spojlera i butina,a opet procenat misica je povecan i cak delujem krupnije,a izgubio sam 4 kilograma...Uzimam voce,mleko i jogurt,jer bih u suprotnom kolabirao od obima treninga,ali potrudicu se da ubacim ovas ili pirinac za dorucak...a ipak cu umesto mleka i jogurta poceti da jedem Ella sir,sto je stvarno dobar predlog,a potpuno sam zaboravio na taj sir :)  Mene konkretno zanima,jel ima nesto lose u ovoj kuri...meni je doza sasvim dovoljna,ali mislim na sam spoj steroida?

Van mreže BokY_LA

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 824
Odg: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« Odgovor #10 poslato: Jun 24, 2011, 06:49:13 posle podne »
test i deca su ti za masu , a winni uzimas malo radi definicije :) ?
A posle 3 nedelje imas fantasticne rezultate i izgubio si 90% sala?
iako su spori esteri osim winnija :)
Placebo je keva :D

Van mreže Nemanja87

  • Član
  • *
  • Poruke: 44
Odg: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« Odgovor #11 poslato: Jun 24, 2011, 07:03:12 posle podne »
Kad pre toga nisi toliko vodio racuna,a onda ubacis relativno jake steroide poput dece i win.,i jedes ogromne kolicine proteina,i spartanski vezbas,normalno je da imas takve efekte.
 P.S. da je placebo,kao sto kazes keva,svi bi ubrizgavali mlaku vodu...

Van mreže Pedja_Petrovic

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 45.335
  • THE GENERAL OF ARMY
    • Ogistra Suplement Shop
Odg: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« Odgovor #12 poslato: Jun 24, 2011, 07:07:22 posle podne »
Citat
test i deca su ti za masu , a winni uzimas malo radi definicije Smeško

jedan os srpskih mitova,pored mita da je veliki br pon za defku a mali za masu I HVALA BOGU NIKADA NECE IZUMRETI  :'( :'( :'( :'(

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« Odgovor #13 poslato: Jun 24, 2011, 07:23:07 posle podne »
pored mita da je veliki br pon za defku a mali za masu I HVALA BOGU NIKADA NECE IZUMRETI  :'( :'( :'( :'(

Oko ovoga skoro svaki Božji dan se raspavljam sa nekim u GYM, ali ne vredi, samo što je to i BiH i CRO mit pored SRB .
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Test.cypionat+deca+inj. Winstrol
« Odgovor #14 poslato: Jun 24, 2011, 07:58:56 posle podne »
Kad pre toga nisi toliko vodio racuna,a onda ubacis relativno jake steroide poput dece i win.,i jedes ogromne kolicine proteina,i spartanski vezbas,normalno je da imas takve efekte.
 P.S. da je placebo,kao sto kazes keva,svi bi ubrizgavali mlaku vodu...

znaci izgubio si 4kg i to je 90% sala koje si imao???Zezas me?Imas neke slike?Znaci sad imas jos 400gr sala tj toliko si izdefinisan da imas strafte po gluteusu?? wow
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure