Septembar 20, 2024, 08:57:20 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas  (Pročitano 34747 puta)

Van mreže stratovarius

  • Član
  • *
  • Poruke: 39
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #30 poslato: Jul 17, 2011, 06:42:28 posle podne »
Ponesi od gajbe 5 kila pirinca i kukuruza za kuvanje tamo kupis neku serpu imas brdo mesara uzmes belo meso tunjevinu jaja skuvas i milina :D

Van mreže Black&Decker

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.219
  • why so sirius?
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #31 poslato: Jul 18, 2011, 12:00:35 pre podne »
ma ja se osusim na moru kakvo gojenje....10 dana smrt za organizam,trebace mi kasnije jos 20 dana da se oporavim
sunce,plivanje,junk,malo sna i trovanje svacim :P
ja se plasim za misice imaju se sokiraju,a salo me na moru ne zanima :D

Van mreže AcMilan91

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
  • Everything is beastmode
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #32 poslato: Septembar 18, 2011, 02:00:55 posle podne »
E ovako bio na moru,zezao se preko celog leta,jeo svasta,pio ,samo se drogirao nisam...umastio se...treniram sve vreme to me odrzava koliko toliko,trcim ,vijaca,zgibovi,sklekovi,propadanja 6x nedeljno,ali mi je ishrana u kanalu...e ovako stvarno imam cilj,od sutra znaci ponedeljka krecem sa zdravom  ishranom,cackao sam ceo dan po netu ,i video da bez ishrane nema nista,znaci ono sto ja hocu ,to bez ishrane ne moze( a hocu pre svega definiciju)...sad ako bi vi mogli da mi kazete koliko vremenski otprilike ce biti potrebno da skinem ovaj visak,i koja dijeta bi bila idealna za mene 173 , 80.5 kg . . .Pocela da me nervira ova moja gradja,znam da trebam u svakom obroku da imam protein i da treba da se jede 5x dnevno minimum,7-8 sati spavanja ,kardio,problem su mi noge i dupe najvise...toliko znam,evo slike...Hvala unapred.
http://imageshack.us/photo/my-images/402/gradja2.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/839/gradja1.jpg/ http://imageshack.us/photo/my-images/28/gradja.jpg/

Van mreže AcMilan91

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
  • Everything is beastmode
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #33 poslato: Septembar 19, 2011, 04:32:10 pre podne »
I dal da prvo krenem samo kardio da radim 2h dnevno ili i dalje da se drzim mog treninga,4-5x nedeljno kardio i da ubacujem vezbe,zgibovi,propadanja,sklekovi ?

Van mreže marko.simicic

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 100
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #34 poslato: Septembar 19, 2011, 04:42:41 pre podne »
Koliko ce ti vremenski trebati da skines visak kilograma zavisi iskljucivo od tebe i tvoje posvecenosti,odnosno,neposvecnosti istomu.

S obzirom da si naveo samo sklekove,zgibove i propadanja, a nisi bio narocito precizan u pojasnjavanju kako zapravo treniras i da li su samo ove vjezbe dio tvog standardnog treninga, vec tu nekako nastaje problem.

U svakom slucaju, rotacije su za tebe pravi izbor. A sada,na citanje !

EDIT:

Vidim,dodao si i da bi radio kardio od 2h sto je apsolutno besmisleno i ne treba tako raditi. Zadrzi se malo i na podforumu " Kardio ", procitaj sto je to HIIT. Neke stvari ce ti biti mnogo jasnije.
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2011, 04:46:19 pre podne marko.simicic »

Van mreže AcMilan91

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
  • Everything is beastmode
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #35 poslato: Septembar 19, 2011, 04:58:10 posle podne »
radicu svaki dan na prazan stomak 15-20 min vijache,pa dorucak,rucak pa trening,pa tako svaki dan? msm 5-6 puta nedeljno treninzi....
sto se tice ishrane,jel mogu bez te rotacije da se ne opterecujem gramazom i to,smanjicu uh na minimum,svaki dan kardio na prazan stomak i treninzi popodne,mora da bude rezultata?
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2011, 05:01:52 posle podne AcMilan91 »

Van mreže AcMilan91

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
  • Everything is beastmode
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #36 poslato: Septembar 19, 2011, 06:17:17 posle podne »
Sad sam pogledao taj hiit ,msm da bih mogao i srednji nivo da radim (Devet sprinteva od 30 sekundi sa 60 sekundi pauze slabijeg intenziteta izmedju sprinteva (sve ukupno 15 minuta). )  ...Da to radim kao ceo trening ili prvo vezbe pa to,samo ne verujem da bih imao snage posle vezbi to da radim

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #37 poslato: Septembar 19, 2011, 06:59:59 posle podne »
prvo, hiit trening treba da rade samo 100% zdravi i utrenirani ljudi, a drugo na tom treningu bi valjalo da pratis puls iz vise razloga...

low carb dijeta, svakako daje rezultate, ali bi trebalo da razmislis sta posle nje, kao i da prilagids sebi koliko ces da saseces uh...

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #38 poslato: Septembar 19, 2011, 07:49:16 posle podne »
Eto covek pita sta i kaze mu se rotacija i on ne bi da se smara merenjem svaki dan! O cemu vise pricati jbt!!!!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže AcMilan91

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
  • Everything is beastmode
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #39 poslato: Septembar 19, 2011, 07:59:57 posle podne »
dobro radicu rotaciju...krenuo sam danas ishranu skroz,za koliko da se javim ovde,i koje treninge preporucujete danas sam radio 7 rundi vijache po 3 minuta(minut odmor) na prazan stomak...ici cu sad na olimp da odradim zgibove ,propadanja i sklekove...Ne trazim ne znam ni ja koju gradju,samo da skinem na 70 kila i to je to 69 bio bih prezadovoljan...
« Poslednja izmena: Septembar 19, 2011, 08:03:34 posle podne AcMilan91 »

Van mreže AcMilan91

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
  • Everything is beastmode
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #40 poslato: Septembar 26, 2011, 11:19:14 posle podne »
E da se javim ,evo 8 dana vec pazim striktno sta jedem i mogu reci da se vec vidi razlika za nijansu verovatno zbog izgubljene vode...nego da vas pitam jel smem ja da pijem nesto sem vode,jel ima neki sok nesto sto ne goji uopste?

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #41 poslato: Septembar 27, 2011, 12:42:55 pre podne »
E da se javim ,evo 8 dana vec pazim striktno sta jedem i mogu reci da se vec vidi razlika za nijansu verovatno zbog izgubljene vode...nego da vas pitam jel smem ja da pijem nesto sem vode,jel ima neki sok nesto sto ne goji uopste?

Step, Fruti, Koca ziro, Koca lajt, Pepsi maks...

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #42 poslato: Septembar 27, 2011, 11:15:07 pre podne »
Meni rekao jedan drugar da je bolje piti sa vodom nego sa mlekom zbog nekih enzima ,jel to istina?
nemoj sa mlijekom jer ima laktozu (samim time ce usporiti apsorbciju whey proteina)
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže AcMilan91

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
  • Everything is beastmode
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #43 poslato: Septembar 27, 2011, 08:03:12 posle podne »
ok ok ,hvala puno na pomoci...sve sto je potrebno je volja i nesto novca...a ne idem bas toliko redovno u wc,a jedem zelenu salatu ko lud ;/

Van mreže AcMilan91

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 494
  • Everything is beastmode
Odg: Zelim da smrsam 6-7 do 8 kg sa pravilnom ishranom uz pomoc vas
« Odgovor #44 poslato: Septembar 30, 2011, 09:18:31 posle podne »
ne znam kako al ja sam vec 5 kila smrsao,sad dal je voda ne znam...il me vaga laze...i da napomenem da treniram fudbal,kad nemam fudbal ici cu da radim samo deonice,istrcavanja,tj hiit trening to mi treba....