Septembar 23, 2024, 08:33:32 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.310 poruka u 18.764 tema - 20.970 članova - Poslednji član: Dario88NS
X3MShop banner

Autor Tema: HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso  (Pročitano 7775 puta)

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso
« poslato: Jun 16, 2011, 09:31:11 pre podne »
Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso

Britanski boksač David Haye (30), svjetski profesionalni prvak u teškoj kategoriji po WBA-verziji ne prestaje s uvredama

Brbljivi Britanac, čije su neukusne izjave obrnuto proporcionalne njegovu neporecivom boksačkom talentu, priprema se u Engleskoj za veliki dvoboj prvaka protiv 35-godišnjeg Vladimira Klitscka, vlasnika pojasa svjetskoga teškaškog prvaka po IBF, IBO i WBO-verzijama, koji će se drugog srpnja održati pred 40.000 ljudi na HSV-ovu stadionu u Hamburgu.

-Vrlo mi je ugodno čuti navijače koji me vide kao izbavitelja od bijede i dosade među teškaškom konkurencijom, za koju su isključivo odgovorni Vladimir i Vitalij Klitscko.-

Za borbu koju čitav boksački svijet, pa tako čak i najbliži suradnici iz Klitsckova stožera, poput njegova trenera Emanuela Stewarda, smatraju najvećim boksačkim događajem nakon obračuna Lennoxa Lewisa i Mikea Tysona osmog lipnja 2002. godine, Haye se priprema kod kuće u Londonu oponašajući svoga omiljenog filmskog junaka – Rockyja Balbou.

-Jako mi se dopada priča o Rockyju. Ništa bolje od nje ne oslikava trijumf autsajdera. Rocky počinje ni iz čega, okružen je ničime osim ljudima koji sumnjaju u njega, a dolazi mu najopakiji borac na svijetu: veliki Rus Viktor Drago.

-Otkad sam bio dijete uvijek sam bio veliki obožavatelj filmskog serijala o Rockyju. Provodio sam jako puno vremena, sasvim sigurno i previše, gledajući sve moguće filmove iznova i iznova.-

-Znam da je to kliše, ali slika Rockyja Balboe dok trči ulicama Philadelphije u društvu malenog psa i vježba udarajući po golemim komadima mesa u hladnjači uistinu je bila moja najveća inspiracija da se počnem baviti boksom-, rekao je Haye, koji je pozirao za The Sun trčeći oko Trafalgar Squarea i udarajući po obješenim goveđim četvrtinama.

-Napravit ću od Vladimira Klitscka mljeveno meso-, najavio je u svom bahatom, provocirajućem stilu.

Paralelno se mlađi Klitscko priprema u miru austrijskoga alpskog mjestašca Goinga. Na suparnikovu je aroganciju odgovorio najavivši nokaut u vlastitoj režiji.

-Želim meč protiv Hayea proslaviti svojim velikim jubilejom: 50. nokautom u karijeri-, rekao je Ukrajinac koji je od 58 borbi kroz profesionalnu karijeru pobijedio 55 puta, od čega 49 puta nokautom.

U ozbiljnoj fazi razgovora s novinarima koji su ga posjetili u Goingu, Klitscko je, međutim, priznao da svog dolazećeg suparnika izuzetno respektira.

-Unatoč tome što često govori gluposti, siguran sam da će meč dočekati vrhunski pripremljen. Susrećem se s jednim od najboljih boksača na svijetu koji oduvijek ima vrlo brze ruke, a sada već i poprilično iskustva-, rekao je Klitscko, dok je njegov trener Steward dodao:

-Ovo je najveća borba Vladimirove karijere. U ovom trenutku ne vidim boksača koji mi mu mogao biti veći izazov!-


WWW.croring.com
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso
« Odgovor #1 poslato: Jun 16, 2011, 09:35:16 pre podne »
Sreca pa ce borba uskoro.Pa ce moci vise da se pokazuju na delu,a manje da laprdaju gluposti.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso
« Odgovor #2 poslato: Jun 16, 2011, 10:10:12 pre podne »
Ma moraju oni tako da "pumpaju" atmosferu, što je narod napaljeniji to su karte skuplje, ugovori veći, jednom rečju više $$$. Ništa čudno.
Ja kad bi morao da izađem u ring sa Klickom bez obzira što znam da bi me prebio ko vola u kupusu, srao bi na sav glas, jbg kad me već bije neka mi se isplati :D
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso
« Odgovor #3 poslato: Jun 16, 2011, 10:45:27 pre podne »
ma ovi bokseri uvijek neke pizdarije pricaju pred mec :D
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže Donovan

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.185
Odg: HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso
« Odgovor #4 poslato: Jun 16, 2011, 01:30:32 posle podne »
Opasan je. ;D
Novi Rocky :D

Van mreže guliver123

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 439
Odg: HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso
« Odgovor #5 poslato: Jun 16, 2011, 01:55:34 posle podne »
hehe secam se kada je bio aktuelan mec Lewis - Tyson, mislim da je tu najvise bilo prepiranja pred mech, svadja itd.
Sto se tice ovog meca, mislim da klitschko dobija, on i vitali su po meni trenutno od najboljih boxera u HW kategoriji.

Van mreže Vladar

  • Admin
  • Super-heavyweight Member
  • ********
  • Poruke: 6.550
    • https://www.proteini.si/me/
PRVI CRNOGORSKI WEBSHOP ZA PRODAJU DIJETETSKIH SUPLEMENATA I OPREME ZA BODYBUILDING:
www.proteini.me

Van mreže Lazar Popovic

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.140
Odg: HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso
« Odgovor #7 poslato: Jun 18, 2011, 12:08:17 posle podne »
Ne volim Klicka,ni nacin na koji boksuje,niti ista vezano za njega...ali voleo bih da isprasi samo tako ovo umisljeno govno.

Van mreže bo88gdan

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 137
  • Here comes the Pain !
Odg: HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso
« Odgovor #8 poslato: Jun 18, 2011, 03:21:37 posle podne »
Klicko ce ga razbiti ne sumnjam uopste u to !

Van mreže mladjex

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso
« Odgovor #9 poslato: Jul 02, 2011, 03:15:40 posle podne »
Pa da vidimo veceras ,ko ima satelicku bice live prenosa na nemackom  RTL-u.
Haye je odlican boxer ali mnogo se naduvano ponasa umesto da ima jedno pravo sportsko ponasanje ,zato  navijam za Klichka da ga zakuca.

Van mreže dame_3

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 580
    • Amino.Ba
Odg: HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso
« Odgovor #10 poslato: Jul 02, 2011, 04:06:30 posle podne »
haye ga moze dobiti jedino nokautom .
Train hard or go home !
www.amino.ba

Van mreže milan87

  • Lightweight Member
  • ***
  • Poruke: 295
  • Train hard win easy
Odg: HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso
« Odgovor #11 poslato: Jul 02, 2011, 07:15:18 posle podne »
Jel zna neko u koliko je sati veceras?

Van mreže mladjex

  • Član
  • *
  • Poruke: 19
Odg: HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso
« Odgovor #12 poslato: Jul 02, 2011, 07:21:20 posle podne »
u 21:45 h pocinje ali  ja mislim da nece mec da pocne pre 22 h-23h posto ima sigurno i koj predmec
« Poslednja izmena: Jul 02, 2011, 07:23:18 posle podne mladjex »

Van mreže Shumadinac

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 532
Odg: HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso
« Odgovor #13 poslato: Jul 02, 2011, 08:32:29 posle podne »
Hoce li ARENA prenositi?
Eleven saintly shrouded men,
Silhouettes stand against the sky,
One in front with a cross held high,
Come to wash my sins away...

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: HAYE: Od Klitschka ću napraviti mljeveno meso
« Odgovor #14 poslato: Jul 02, 2011, 08:43:06 posle podne »
Ako neko ima HRV NOVU TV ima prenos u 22:30
Pain is temporary, Pride is forever