Septembar 24, 2024, 08:09:05 posle podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.284 poruka u 18.763 tema - 20.972 članova - Poslednji član: Yurenmaw
X3MShop banner

Autor Tema: Ceo pokret-Ispruzene ruke  (Pročitano 13027 puta)

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #30 poslato: Jun 05, 2011, 01:37:50 pre podne »
Ala ste zakomplikovali... A odgovor po mom tako jednostavan treba raditi i jedno i drugo tj sto cesce menjati!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #31 poslato: Jun 05, 2011, 01:39:09 pre podne »
ok,ne dizes se do kraja,ne istezes misic do ktraja,nemas punu kontrakciju...iskreno me zanima kako izgledaju tvoji misici ako stalno tako vezbas,mislis da mozes pravilno izgraditi misic ako ga ne istezes i kontrahujes do maksimalnih amplituda KAO STO JE PRIRODA I ANMENILA TOM MISICU (funkcionalno)

sto kaze Platz,pola cucnja,pola nogu.To vazi za sve.


A taj tvoj Jaksic ima vise rupa u smislu misicnog razvoja od resheta...eno mu samo onaj avatar gledam i vec vidim kako mu je gadno skracen biceps,nerazvijeno zadnje rame...Sto se ne uhvatis filozofije nekog potpunijeg bodibildera,kad se vec uopste hvatas filozofije bilo kog bildera.
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #32 poslato: Jun 05, 2011, 01:40:43 pre podne »
p.s. po ovome sto prica o kontinualnoj tenziji tj da treba ici pre zakljucavanja,ispada da ja ne bih trebao imati ikakvih misica...ne secam se da sam u zivotu radio ne parcijalni,nego 95% pokreta ili to milimetar pre zakljucavanja...
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže defekt ruke

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #33 poslato: Jun 05, 2011, 01:48:35 pre podne »
Pa razlika je svega u nekoliko milimetara a i po meni bolje je tako jer ne -Dobijam- nista tako kad radim,a kazes skracen mu biceps,meni ovo bas ne izgleda tako http://www.youtube.com/watch?v=HlZEQxSpqYw&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=glzXPXO4h2U&feature=related
Kapacitet rasta mišića je ograničen, a kapacitet rasta sala neograničen, pa .
inzulin sve ono što telo (ne neizbežno i njegov vlasnik!) smatra viškom kalorija pohranjuje u salo(koje se može zvati; vansezonski izgled, faza mase, ... a može i SALO

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #34 poslato: Jun 05, 2011, 02:00:46 pre podne »
jeste mu malo skracen,mozdavise nerazvijena spoljna glava.

a da te pitam,posto vec vezbas kao on,koristis li sve isto sto i on i jedes li kao on?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #35 poslato: Jun 05, 2011, 02:02:31 pre podne »
a biceps trening necu da komentarisem,covek vise radi ledja nego biceps ovim cimanjem...blago njegovoj kicmi...da ne pominjem idiotizam nosenja pojasa dok radis biceps...cemu?Cilj mu je da maks oslabi stabilizatore? Total genije lii
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže defekt ruke

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #36 poslato: Jun 05, 2011, 02:05:06 pre podne »
U vezi koriscenja on kaze da tvdri da je "NATURAL 4 LIFE" i da nije uzimao cak ni kofein u tabletama,a trudim se da jedem kao on = masti na minumumu,hidrati 3-4/kg na dane treninga a na dane odmora 2/kg  i radim isti princip kardija tj samo brzo hodanje skoro sam poceo tako da jedem i da vezbam mogu samo da kazem da sam zadovoljan
Kapacitet rasta mišića je ograničen, a kapacitet rasta sala neograničen, pa .
inzulin sve ono što telo (ne neizbežno i njegov vlasnik!) smatra viškom kalorija pohranjuje u salo(koje se može zvati; vansezonski izgled, faza mase, ... a može i SALO

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #37 poslato: Jun 05, 2011, 02:09:46 pre podne »
natural je u usnoj skoljci :D mislim do jaja ako ti u to verujes :) ali ja se licno gadim tih takmicara koji lazu da su natural...mislim koga zajebavaju jbt.Ako ista znas o bodibildingu,znas koliko je to istina da je on natural....


nego nisi mi odgovorio,jel se i ti ovako cimas kada radis biceps?Jel to ok princip reci mi?Koje mu je objasnjenje genijalno za to?
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže defekt ruke

  • Član
  • *
  • Poruke: 23
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #38 poslato: Jun 05, 2011, 02:13:30 pre podne »
Nisam ja reko da verujem da je on natural,ne zelim da ulazim u to,mada mozda i jeste ako kaze da ima samo 70kg na ne znam koju visinu je reko,ne radim tako biceps al neko je reko kao da je valjda sila u obliku zvona tako nesto pa da bi bila jednaka u svim delovima tako kao radi,ali radim biceps samo malo preko 90stepeni samo sa jednorucnim tegovima sa naglaskom na maksimalnu supinaciju
« Poslednja izmena: Jun 05, 2011, 03:06:54 pre podne defekt ruke »
Kapacitet rasta mišića je ograničen, a kapacitet rasta sala neograničen, pa .
inzulin sve ono što telo (ne neizbežno i njegov vlasnik!) smatra viškom kalorija pohranjuje u salo(koje se može zvati; vansezonski izgled, faza mase, ... a može i SALO

Van mreže TeH FiLiP

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 2.443
  • Barbarian to be
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #39 poslato: Jun 05, 2011, 02:16:36 pre podne »
u obiku zvona??Ja cu ti reci zasto tako radi


Radi tako da bi ispao baja da moze da digne bucke od 35kila.Nista korisno nema od toga.Kakva crna sila zvona,jel razumes kako se u njegovom slucaju prenosi sila??Moment elasticnosti,cimanje u ledjima,pa u ramenu i ond abiceps odradi 10% posla....mislim jbt,lik cak uzme pa se NOGAMA oslanja o zid da bi digao jbt jbt jbt,vise mu noge rade nego biceps...ma lik je fenomenalan
« Poslednja izmena: Jun 05, 2011, 02:18:33 pre podne TeH FiLiP »
How could he know this new dawn’s light
Would change his life forever?
Set sail to sea but pulled off course
By the light of golden treasure

Van mreže Dominikanac

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.624
  • No pain, no gain!!
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #40 poslato: Jun 05, 2011, 02:44:26 pre podne »
Hahahaha al se Filip naljutio :) Ali u pravu si u svakoj teretani 90% komplekasa radi tako. A ja danas kao kreten umirem radeci biceps polako milimetar po milimetar  3 sek dole pa 3 sek ka gore sa 1 sek kontrakcijom u gornjem polozaju. I sve to sa celih 9 kg... Od sutra krecem kao ovaj baja pa da prekoutra dobijem trostruku diskus herniju kao pedja!
Sunce koje przi ko da kaze da izdrzim, vetar muzika za usi, ritam kisa koja pljusti

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #41 poslato: Jun 05, 2011, 10:28:27 pre podne »
ok,ne dizes se do kraja,ne istezes misic do ktraja,nemas punu kontrakciju...iskreno me zanima kako izgledaju tvoji misici ako stalno tako vezbas,mislis da mozes pravilno izgraditi misic ako ga ne istezes i kontrahujes do maksimalnih amplituda KAO STO JE PRIRODA I ANMENILA TOM MISICU (funkcionalno)

sto kaze Platz,pola cucnja,pola nogu.To vazi za sve.
« Poslednja izmena: Jun 05, 2011, 10:30:14 pre podne markosmarko »

Van mreže markosmarko

  • Flyweight Member
  • **
  • Poruke: 113
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #42 poslato: Jun 05, 2011, 10:33:21 pre podne »
Ovo i ja kazem,pola skleka za pola coveka.Drugacija pravila vaze za Jay Cutlera kome fizionomija nedozvoljava ni da opere kosu na glavi svojerucno...

Van mreže djLE

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 788
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #43 poslato: Jun 05, 2011, 10:45:54 pre podne »
.Drugacija pravila vaze za Jay Cutlera kome fizionomija nedozvoljava ni da opere kosu na glavi svojerucno...

haahahahahaahahhaahahahah xD  :D

Van mreže kopa

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 643
Odg: Ceo pokret-Ispruzene ruke
« Odgovor #44 poslato: Jun 05, 2011, 10:50:31 pre podne »
Pa razlika je svega u nekoliko milimetara a i po meni bolje je tako jer ne -Dobijam- nista tako kad radim,a kazes skracen mu biceps,meni ovo bas ne izgleda tako http://www.youtube.com/watch?v=HlZEQxSpqYw&feature=related http://www.youtube.com/watch?v=glzXPXO4h2U&feature=related
kako ovo ljude nije sramota reci da su prirodni