Jun 27, 2024, 09:50:22 pre podne
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
419.241 poruka u 18.757 tema - 20.949 članova - Poslednji član: dvm
X3MShop banner

Autor Tema: da li je moguce smanjiti misic?  (Pročitano 10826 puta)

Van mreže Milos Zivanovic

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.774
  • Miloš Živanović
    • Facebook
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #15 poslato: Maj 31, 2011, 09:49:57 pre podne »
Pa probajte samo malo drugacije da pristupite problemu:

mozda misic koji je u disproporciji da ostavite te velicine koje jeste (znaci ne smanjujete ga) a ostalo povecate da bi napravili proporciju  :)

Van mreže Pocetnik993

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 474
  • Teretana Druga MAMA :)
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #16 poslato: Maj 31, 2011, 09:50:38 pre podne »
Pa probajte samo malo drugacije da pristupite problemu:

mozda misic koji je u disproporciji da ostavite te velicine koje jeste (znaci ne smanjujete ga) a ostalo povecate da bi napravili proporciju  :)
i onda ne mozes jednog dana da udjes na vrata   :)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #17 poslato: Maj 31, 2011, 09:54:19 pre podne »
Pa probajte samo malo drugacije da pristupite problemu:

mozda misic koji je u disproporciji da ostavite te velicine koje jeste (znaci ne smanjujete ga) a ostalo povecate da bi napravili proporciju  :)

Ma razmišljao sam ja i o tome ali mislim da na mojih 169cm bi bilo previše da mi ruka bude izrezana 46cm, a pored toga i nemoguće sada je masna i 44cm.Mislim da mi se i nebi baš ni svidelo da tako izgledam, ISKRENO.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže alexandar77

  • Middleweight Member
  • ****
  • Poruke: 481
    • alexandar77 - slike
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #18 poslato: Maj 31, 2011, 11:16:09 pre podne »
skontao sam onako kako je tenssa napisao :)

Van mreže Pirat

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 8.584
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #19 poslato: Maj 31, 2011, 01:47:56 posle podne »
Pa probajte samo malo drugacije da pristupite problemu:

mozda misic koji je u disproporciji da ostavite te velicine koje jeste (znaci ne smanjujete ga) a ostalo povecate da bi napravili proporciju  :)

Ma razmišljao sam ja i o tome ali mislim da na mojih 169cm bi bilo previše da mi ruka bude izrezana 46cm, a pored toga i nemoguće sada je masna i 44cm.Mislim da mi se i nebi baš ni svidelo da tako izgledam, ISKRENO.
sto ? to bi bile idealne proporcije ...

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #20 poslato: Maj 31, 2011, 03:37:30 posle podne »
to sam i mislio,ali svejedno bukvalno mi ruke napreduju iz prakticno NIKAKVOG rada...
Beat the genetics!

Van mreže tenssa

  • Super-heavyweight Member
  • ******
  • Poruke: 3.963
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #21 poslato: Maj 31, 2011, 03:48:33 posle podne »
Bolje budi zahvalan na tome.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #22 poslato: Maj 31, 2011, 04:03:54 posle podne »
Pa probajte samo malo drugacije da pristupite problemu:

mozda misic koji je u disproporciji da ostavite te velicine koje jeste (znaci ne smanjujete ga) a ostalo povecate da bi napravili proporciju  :)

Ma razmišljao sam ja i o tome ali mislim da na mojih 169cm bi bilo previše da mi ruka bude izrezana 46cm, a pored toga i nemoguće sada je masna i 44cm.Mislim da mi se i nebi baš ni svidelo da tako izgledam, ISKRENO.
sto ? to bi bile idealne proporcije ...

Ma brate idealne proporcije bi bile vrat, list, ruka = ista veličina u cm
Moj vrat je oko 42cm sad njega da naguram na 46 zajedno sa listom i bicepsom mi se čini za sad nemogućim, e za još koju god ok.Mada mislim da bi mi tih 46cm bilo previše (vizuelno), nebi mi se svidelo ionako sam ko kocka.
Ma nebitno je sve to naći ću neku sredinu ako mogu ako ne jbg listovi će mi odudarati :)
Što je najača fora listove ne radim uopšte, jedino što rade kad radim čučanj, steper...

Vratimo se pitanju kako smanjiti mišić a ne katabolirati druge mišiće?
Kako Aca kaže i tensa ako bi svaki dan radio npr list sa ciljem da ga katabolišem ko mi garantuje da mi zbog moje genetike nebi rastao još?
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #23 poslato: Maj 31, 2011, 04:17:50 posle podne »
nisam zahvalan,sto mi nije tako sa nogama...a cuo sam negde da ako hoces da katabolises misic odradis ga i onda posle treninga samo vlakna
Beat the genetics!

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #24 poslato: Maj 31, 2011, 04:30:36 posle podne »
nisam zahvalan,sto mi nije tako sa nogama...a cuo sam negde da ako hoces da katabolises misic odradis ga i onda posle treninga samo vlakna

Pa logično nedaješ mu gradivnu materiju i jede sebe MADA mislim da sam nekada davno razgovarao na tu temu sa Peđom (ili to beše Terza) i da su mi rekli da nije tako...objašnjenje nisam dobio, zašto nebi stvarno bi voleo da znam, jer ako se lokalno ne može skinuti salo sa mišića koji se radi zašto se isti ne može katabolirati parcijalno jer bi samo on radio a nebi bio "podržan" sa AK i proteinima.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže oktagon

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 781
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #25 poslato: Maj 31, 2011, 04:43:56 posle podne »
Ako bi krenuo da radis list intezivno, s obzirom na njegovu specificnost kao misica, tesko da bi opao  :)

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #26 poslato: Maj 31, 2011, 04:56:49 posle podne »
Ako bi krenuo da radis list intezivno, s obzirom na njegovu specificnost kao misica, tesko da bi opao  :)

Pa to...mišić koji je inače pod konstantnim opterećenjem, veća je mogućnost da bi kod mene još više porastao a to ne smem da dozvolim.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže Francuz

  • Cruiserweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.130
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #27 poslato: Maj 31, 2011, 05:07:24 posle podne »
Ne znam sto bi neko zeleo da smanji neki misic. Ok, ja razumem proporciju i sve, al zar nije dobro znati da ti neki misic dobro napreduje?
Kao sto recimo, ne znam, Winklaar ima triceps kao najjaci misic, da li on treba da ga smanji da bi bio proporcionalniji? Ili da iskoristi svoj najbolji misic kao nesto sto ga izdvaja?
Pogotovo sto ovde uglavnom pricaju rekreativci, i nema nekih mnogo velikih ljudi da bi mogli da se smanjuju. Cast izuzecima.

Van mreže breshahils

  • Heavyweight Member
  • *****
  • Poruke: 1.618
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #28 poslato: Maj 31, 2011, 05:24:04 posle podne »
Ne znam sto bi neko zeleo da smanji neki misic. Ok, ja razumem proporciju i sve, al zar nije dobro znati da ti neki misic dobro napreduje?
Kao sto recimo, ne znam, Winklaar ima triceps kao najjaci misic, da li on treba da ga smanji da bi bio proporcionalniji? Ili da iskoristi svoj najbolji misic kao nesto sto ga izdvaja?
Pogotovo sto ovde uglavnom pricaju rekreativci, i nema nekih mnogo velikih ljudi da bi mogli da se smanjuju. Cast izuzecima.

Ma dobro brate ajde neka je nebitno dali hoće nikadsenepredajem, ja ili neko drugi da smanjuje mišić, ja verovatno i neću, to mi je samo padalo napamet dali je to izvodljivo i da naučimo svi zajedno kako to funkcioniše i dali je to bar u TEORIJI moguće, puno nas sa foruma nešto ne radi ali želi da zna kako i šta, pa sad ako neko zna neka nas uputi. Jbg zato forum i postoji zar ne.
Pain is temporary, Pride is forever

Van mreže nikadsenepredajem

  • Light Heavyweight Member
  • ****
  • Poruke: 717
Odg: da li je moguce smanjiti misic?
« Odgovor #29 poslato: Maj 31, 2011, 05:36:40 posle podne »
meni je proporcionalnost uvek bila melem za oci,zamisli ruke vece od nogu,pa gde to ima? elem,da se vratim na temu,nadam se da ce neko znati odgovor...
Beat the genetics!